Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #210 : 20 Ekim 2014, 17:47:40 »
İlknokta sitesi İthaki'nin serilerinde güzel bir indirime başlamış.

Hemen link gelsin: www.ilknokta.com/set-set-al-m299.html

Özellikel Kralkatili Güncesi'ni ve Enginlik Serisi'ni ucuza almak için güzel fırsat. Bir de tabii Dresden Dosyaları demeden geçemem :3. Tolkien setleri falan filan da yine aynı şekilde %50 indirimde.

Son olarak, 7 kitaplık Ray Bradbury setine içim gitti ama hepsi zaten bende var :/.

Gerçekten de harika bir indirim yapmış ilknokta sitesi.
Bende uzun zamandır aklımda olan Bradbury setini an itibariyle almış bulunmaktayım, mutluyum!.. :D

Bu arada, özellikle Dresden serisini almayan, okumayan kalmasın artık, fırsat bu fırsat.. :P  :hömm:

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #211 : 21 Ekim 2014, 00:07:05 »
Dressden serisini almayı düşünüyordum baktım ki 14 kitap yayınlanmış ve 20 tane olması düşünülüyormuş bizde de 5 kitabı çevrilmiş vazgeçtim.

Çevrimdışı sun wukong

• *
  • 43
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #212 : 21 Ekim 2014, 08:27:59 »
Dressden serisini almayı düşünüyordum baktım ki 14 kitap yayınlanmış ve 20 tane olması düşünülüyormuş bizde de 5 kitabı çevrilmiş vazgeçtim.

ithaki girdiği bir seriyi kolay kolay sonlandırmadan bırakmaz. ayrıca dresden files serisi edebi kaygılar gütmüyorsan hızlı okunabilen, dinlendirici bir seri. tavsiye ederim.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #213 : 21 Ekim 2014, 09:03:56 »

ithaki girdiği bir seriyi kolay kolay sonlandırmadan bırakmaz. ayrıca dresden files serisi edebi kaygılar gütmüyorsan hızlı okunabilen, dinlendirici bir seri. tavsiye ederim.

Ben okurların bu seriyi okumasını çok, çok, çok istiyorum. Fakat 6.kitaba kadar telifi alınmış bir seri bu. Yani İthaki seriyi şu an yarım bıraktı. Kitapların basım yılları arasındaki farktan da isteksizliği görebilirsiniz. Çünkü seri istedikleri gibi satmıyor ve onların gözünde kar etmiyor. Aldıkları telifler de bittiği için şu an devam etme niyetinde gibi görünmüyorlar. (Kaç bin kez devam etmeleri için ısrar ettim, ben bile hatırlamıyorum)

Yine de seri eğlenmek isteyen herkesçe okunmalı. İyi ki okumuşum diyorum her defasında. Şimdilerdeyse seriye İngilizce kitaplarından devam ediyorum.

Not: Yayınlanmış 15 kitabı var.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #214 : 21 Ekim 2014, 10:00:08 »

Ben okurların bu seriyi okumasını çok, çok, çok istiyorum. Fakat 6.kitaba kadar telifi alınmış bir seri bu. Yani İthaki seriyi şu an yarım bıraktı. Kitapların basım yılları arasındaki farktan da isteksizliği görebilirsiniz. Çünkü seri istedikleri gibi satmıyor ve onların gözünde kar etmiyor. Aldıkları telifler de bittiği için şu an devam etme niyetinde gibi görünmüyorlar. (Kaç bin kez devam etmeleri için ısrar ettim, ben bile hatırlamıyorum)

Yine de seri eğlenmek isteyen herkesçe okunmalı. İyi ki okumuşum diyorum her defasında. Şimdilerdeyse seriye İngilizce kitaplarından devam ediyorum.

Not: Yayınlanmış 15 kitabı var.

Demekki kaygılarımda haksız değilmişim:) Anlaşıldı ingilizcesini okuyacaz...

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #215 : 21 Ekim 2014, 23:40:31 »
Daha önce ben de ithaki'yle ilgili benzer şeyler söylemiştim ama sağolsun yöneticimiz durumun farkına varmamı sağladı benim de. :D Şöyle bir bakarsanız yarım bıraktıkları seri sayısı hiç de az değil. Sonlandırdıkları serilerin sayısı diğer yayınevlerine göre çok daha fazla olduğu için öyle görünüyor ama, epey yarım da bırakmışlar. Son zamanlarda çok olmuyor gerçi, Dresden hariç tabii. :P
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #216 : 22 Ekim 2014, 08:08:11 »
Bu arada sizlere muhalefet yapmak gibi bir niyetim yok :). Sadece çok ama çok kızgınım. Dresden Dosyaları için kendi yapmış olduğum girişimler ve almış olduğum cevapları burada söylemem uygun olmaz, ama yayınevine olan saygım yerle bir oldu. Önceliklerinin ne olduğunu görünce büyük bir hayal kırıklığı yaşadım.

Ayrıca yakın zamanda yayınlanan ve inanılmaz bir bilimkurgu eseri olan Leibowitz İçin Bir İlahi'nin de devam kitabı. Hepi topu 2 kitaptan oluşuyor. Peki devamı nerede? Yok ve gelmeyecek. Bu da bir başka yarım bırakılan güzide eser. Tabii bu eserin En İyi 100 Bilimkurgu&Fantastik listesinde olduğunu da söylememe gerek bile yok.

Sonuç, amacım sizlere muhalefet etmek değil. Ama umutlanarak boşu boşuna beklemenizi istemiyorum :). Ve İthaki'nin yarım bırakmadığı konusunda sizlere değil de, yayınevine karşı öfkeleniyorum.

Fakat yine de eskiye oranla daha az seriyi yarım bıraktıkları da doğru.

Son Söz: Dresden Dosyaları'nı bu indirimde mutlaka alın ^^!

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #217 : 22 Ekim 2014, 15:21:31 »
Elbette canım, ben de muhalefet diye bir şey söylemedim zaten, ciddiyim farkına varmamı sağladı derken. :D Dresden'i de aldım sonunda, bu günlerde gelmesini umuyorum. Midterm döneminde almam hoş olmadı gerçi ama, bakalım bitene kadar okumaya direnebilecek miyim... :P
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı colruzgari

• *
  • 21
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #218 : 16 Kasım 2014, 20:48:45 »
Babil.com sitesi Locke Lamora’nın Yalanları kitabında %35 indirim yapmış ve 1 Ocak tarihine kadar bütün kargolar ücretsiz.

http://www.babil.com/urunler/1462505/locke-lamoranin-yalanlari-773418

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #219 : 18 Kasım 2014, 16:49:39 »
Şunu şuraya bırakıyor ve kitap fuarlarının pahalılığını hatırlatıyorum.

http://www.dr.com.tr/Main/Home/PageContent/sonbaharKitapKampanyasi

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #220 : 05 Ocak 2015, 16:10:24 »
Idefix Sanal Kitap Fuarı'nı yeterince sömüremedim diyenler. Yetmez ama evetçiler. Bu indirim size.

http://www.ilknokta.com/kis-kitap-gunleri-pg17.html

Çevrimdışı mercury

• *
  • 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #221 : 20 Ocak 2015, 16:15:55 »
İndirim değil ama Ankara`da yaşıyorsanız Kızılay kitapçılar çarşısında ikinci el kitap bulabilirsiniz. Neredeyse hiç yıpranmamışlar ve çok ucuza satıyorlar

Çevrimdışı u.aslan

• **
  • 101
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #222 : 20 Ocak 2015, 16:24:17 »
İlknokta'dan kısmetse kalanları tamamlayacağım, yalnız fiyatlara dikkat ederek almanızı öneririm çünkü bir kitap 3 ayrı fiyattan listelenmiş durumda. Aynı zamanda bazı yazarların kitapları, yazarın kategorisinde olmasa da kitap türleri kategorisinde mevcut. Ona göre sepete eklemenizi tavsiye ederim.

Çevrimdışı Evis

• **
  • 307
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #223 : 20 Ocak 2015, 16:49:30 »
Kitapyurdu.com her hafta sosyal medyadan gelen isteklere göre bir kitabı % 50 indirimli yapıyor. Bence kullanılabilir.

Çevrimdışı u.aslan

• **
  • 101
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #224 : 20 Ocak 2015, 17:28:54 »
Kitapyurdu.com her hafta sosyal medyadan gelen isteklere göre bir kitabı % 50 indirimli yapıyor. Bence kullanılabilir.

100 adet bir satış oluyor, geçen seferkini alamadım hatta sistemde sorun oldu vs derken ince memed setini kaçırdım. Ayrıca kitap yurdundan ne kadar kitap aldıysam hepsi defolu, yırtık, delik ya da mürekkebi akmış baskı hatalı geldi. Artık kitap başı 2 tl fazla versemde başka yerden sipariş etmeyi öğrenmeye başladım şükür. Kitapların resimlerini çekip kendilerine de yollamıştım bidaha olmaz dediler aradılar ertesi sipariş başka bir sorun oldu. Karar sizlerin artık o fima hakkında...