Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #390 : 09 Kasım 2016, 14:13:40 »
Kitapyurdu'nun indirimleri çok iyi. İthaki'den çıkanlar hariç neredeyse istediğim tüm kitaplar %35 indirimli. %5  ek indirimim de var. Bursum da bugün yattı. China Mievilleleri tamamlamamak için hiçbir neden kalmadı.

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
  • Rom: 6
  • Belki de Tanrı bize inanmıyor!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #391 : 17 Kasım 2016, 18:59:45 »
http://www.dr.com.tr/lp-yayinevleri-kasim-14-30  D&R da belki yıllar sonra diğerlerine yetişebilir ama bugün değil.
Spoiler: Göster

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #392 : 18 Kasım 2016, 22:09:51 »
Yarım saat önce kadar idefix sitesi bir kaç dakikalığına kapandı. Açıldığında sepetimdekilerin fiyatı düşmüştü. İndirimler artış göstermiş (Yordam %40) bana kalırsa daha tema değişmemiş olsa da indirimler önden girilmiş. (Sanal Kitap Fuarı için)

Not: Tek tek bakıyorum neredeyse tüm indirimler artmış.

not2: Haklı çıkmışım efendim, indirimler iki gün önceki gibi. Neden böylesi bir takipteyim ben de anlamadım.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #393 : 21 Kasım 2016, 00:20:15 »
Yarım saat önce kadar idefix sitesi bir kaç dakikalığına kapandı. Açıldığında sepetimdekilerin fiyatı düşmüştü. İndirimler artış göstermiş (Yordam %40) bana kalırsa daha tema değişmemiş olsa da indirimler önden girilmiş. (Sanal Kitap Fuarı için)

Not: tek tek bakıyorum neredeyse tüm indirimler artmış.
Başlamış sanal kitap fuarı.
Geçenlerde 20 kitaplık bir sipariş vermiştim ama indirimler cezbedici.  :D

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #394 : 06 Aralık 2016, 22:55:10 »

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kasim444

• *
  • 39
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #396 : 08 Aralık 2016, 23:45:11 »
İlknokta kendini son zamanlarda bozsada (indirim oranında) elric kitapları tekrardan 10 tl ye satılıyor hazır bende merak ediyorkan sipariş verdim ilgilenenlere.

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #397 : 10 Ocak 2017, 16:02:41 »
11. Ankara Kitap Fuarı'na uğrayacaksanız ve Suda Bıçak İzleri'ni merak ediyorsanız müjdemi vereyim; fiyatı 10 lira.

Kasap vitrinini dikizleyen kedi rolünü oynamak niyetiyle fuara gittim. Ama fiyatı görünce almadan edemedim.

Çevrimdışı tabibitosan

• *
  • 14
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #398 : 10 Ocak 2017, 20:07:10 »
Kurma Kız İdefix'te %40 indirime girmiş bu hafta.

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #399 : 16 Ocak 2017, 20:33:01 »
Daha yeni alışveriş yaptım veee arzu edilen indirim üç gün bekleyemedi: https://www.eganba.com/markalar/delidolu 

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #400 : 17 Ocak 2017, 19:09:29 »
Nereye yazacağımı bilemediğimden buraya yazıyorum ( :-[).

Özellikle Saga Cilt 4 olmak üzere birkaç kitap daha alacağım. Ama Saga 4 kitapyurdu ve idefix'te yok nedense. İlknokta'ya da küsüm. Bana tavsiye edebileceğiniz uygun fiyatlı (diğerlerine göre yani) ve güvenilir bir site var mı? Kitapyurdu'na alıştığımdan dolayı başka siteleri hiç bilmiyor ve kargo sürecinde üç beş kitap için 2 hafta beklemek istemiyorum. Git kitapçıdan al o zaman demeyin, kızarım.

Bir ki üç, başlayın!

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #401 : 17 Ocak 2017, 19:47:05 »
@Rosemary:

BKMkitap'ı önerebilirim. Kendisinden üç defa alışveriş yaptım. Saga Cilt 4'ün fiyatı Kitapyurdu'nde %20 iken BKMkitap'ta %23.

Bir de seneler evvel kendisinden kitap aldığım Kitapzen var. Kargo kısmında istediğiniz performansı gösterebilirler mi onu kestiremiyorum işte. O zaman, birazda siparişteki iki kitabı aramakla uğraşıp bulamadıklarından ötürü (her zamanki sorunlardan işte) beklemem gerekmişti. Sizin iki hafta evde tıkılı kalma endişenize de hak vererek, kendisini doğrudan tavsiye edemiyorum. Hani durum ya hep ya hiç derecesine gelir diye adını anayım istedim.

Not: Bir seferlik alışveriş yapıp firmayı kötüler gibi oldum. Ama dediğim gibi bu seneler önceydi. Ve siparişteki bazı kitapların bulunamamasının yaşanmadığı rastlanan bir durum. İlk defa alışveriş yaptığımdan, kargoyu teslim alırken ödemeyi tercih etmiştim. Öyle bir seçenek hala vardır umarım.

Çevrimdışı Cellophane

• **
  • 144
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #402 : 17 Ocak 2017, 20:50:20 »
Ben de Eganba'yı söyleyeyim. Ben hiç alışveriş yapmadım ama yapanlar memnun ayrılmış. Saga 4 %30 indirimde burada.
I tumbled down on my knees
Fill the mouth with snow

The way it melts
I wish to melt into you

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #403 : 17 Ocak 2017, 23:34:49 »
Bu arada sakın ha sakın idefix'ten alışveriş yapmayın (en azından bir kaç ay yapmayın). Ben siparişimi tam 17 gün bekledim, sadece dört tanesi teslim edildi, bu da 14 gün sürdü. Telefonları açmıyorlar, maillere cevap vermiyorlar. En sonunda 15 dakika bekleyip telefonu açtırdım ve kalan ürünleri iptal ettim. Şimdi paramı geri alabilmeyi umuyorum.

Not: Eganba harika bir site ama kimse Kitapyurdu'nun eline su dökemez. Bir kez olsun beni yüzüstü bırakmadı.

Çevrimdışı milenya

• **
  • 260
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #404 : 18 Ocak 2017, 00:48:45 »
Ben de idefix hakkında aynı düşüncedeyim, son siparişimden sonra bir yıl boyunca oradan bir şey almayabilirim. Geç gelmesi bir yana özensizdi aynı zamanda. İki kitabı iade etmek isterdim ama uğraşamadım zaten maillere de dönmüyorlar.

Bunun yanında eganba'dan ayın 2'sinde verdiğim sipariş (Spawn, Vejeteryan, Superpoze) hala elime ulaşmadı ama maillere dönüş hızları ve haberleşmeleri güzel. En azından özür dileyip, nedenlerini belirtip ileri bir tarih veriyorlar. Yine de 16 gün oldu, insanı daraltıyor bu kadar beklemek.

hepsiburada.com da güzel indirimler dışında 10 TL'ye kitaplar var. Ay Ve Güneş,
Sonsuzluğun Sınırında, Asi Melekler, Yıkılan Krallıklar, Leibowitz İçin Bir İlahi, Küller, Cebirci, Adalet...vs uzayıp gidiyor ben öneri kaygısı gütmeden gözüme çarpanları yazıverdim çünkü güzel bir link yok hepsinin bir arada bulunduğu ya da ben göremedim.