Kayıt Ol

İndirimler

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: İndirimler
« Yanıtla #420 : 10 Nisan 2017, 10:24:56 »
Lanark'ı hiç duymamıştım, çok ilgimi çekti. Teşekkürler :)

D&R'ın 9,90 ve kargo bedava kampanyasında (ikincisi bugün bitiyor) bizim ilgimizi çekebilecek kitaplardan bazıları:

* Marslı - Andy Weir
* Kan Yemini - Brian McKellen
* Adalet - Ann Leckie
* Gölgesizler - Hasan Ali Toptaş
* Oz - Adam Fawer
* Kralların Merhameti - Ken Liu
* Elric: Ruh Hırsızı - Michael Moorcock
* Dr. Moreau'nun Adası - H.G. Wells
* Zaman Makinesi - H.G. Wells
* Göz - Stephen King
* Cehennem Çiçeği - Alper Canıgüz
* Kujo - Stephen King
* Kapkaranlık Ormanda - Ruth Ware
* Doctor Who: Ölüm Şehri - Douglas Adams
* Kafkaesk Öyküler - MonokL
* Fahrenheit 451 - Ray Bradbury

Ahmet Ümit, Sherlock Holmes ve Agatha Cristie kitapları falan da var. Tamamına buradan bakabilirsiniz:

http://www.dr.com.tr/kataloglar_/dokuzdoksan/4043#/page=1/sort=soldcount,desc/categoryid=0/clog=4043/parentId=0/price=-1,-1
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #421 : 10 Nisan 2017, 10:33:50 »
Flood!

İthaki kitapları D&R'da %50 indirimli. Hem de yeni çıkanlardan Goblin Kral, Yedikuleli Mansur gibi kitaplar da var. Fuarı beklemeye hiç gerek yok :D

http://www.dr.com.tr/Yayinevi/ithaki-yayinlari/s=5119#/page=1/sort=discount,desc/categoryid=0/parentId=0/price=-1,-1

Emre, sen görme u_u
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı irbis

• *
  • 179
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #422 : 10 Nisan 2017, 10:41:06 »
Flood!

İthaki kitapları D&R'da %50 indirimli. Hem de yeni çıkanlardan Goblin Kral, Yedikuleli Mansur gibi kitaplar da var. Fuarı beklemeye hiç gerek yok :D

http://www.dr.com.tr/Yayinevi/ithaki-yayinlari/s=5119#/page=1/sort=discount,desc/categoryid=0/parentId=0/price=-1,-1

Emre, sen görme u_u

Gördüm bile!

Şaka bir yana, biz de D&R'ın 10 TL kampanyasını karıştırıyoruz şu an. Lanark'ı bu fiyatta bulmak çok büyük nimet. Yumulun.

Çevrimdışı Tobizume

• *
  • 28
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #423 : 10 Nisan 2017, 11:01:04 »
İtaki'deki %50 indirimler sadece bugün için geçerliymiş, yumulun bence. Bu ay daha fazla kitap almayacaktım ama indirimler çok iyi.
 -Sandman ve Neil Gaiman'ın hemem hemen tüm kitapları
 -Zaman Çarkı Serisi Ciltli kitaplarının çoğu
 -Bilimkurgu klasikleri
 -Tolkien'in diğer Orta Dünya kitapları,
 -Dresden Dosyaları(Gerçi ilknoktada daha ucuz)
 -Drizzt Efsanesi
 -Ejderha Mızrağı gibi kitaplar %50 indirimde.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #424 : 10 Nisan 2017, 11:46:27 »
Bitmemiş Öyküler tükenmiş gözüküyor bu indirimde kaçmazdı :(
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #425 : 10 Nisan 2017, 11:59:34 »
Adalet ve Kudret bu kampanyayla tek kitap fiyatına yaklaşıyor.

Yaşlı Adamın Savaşı Serisi de var.

Elim titremeye başladı :D Cüzdanım "HAYIR!" diyor :D

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #426 : 10 Nisan 2017, 22:09:03 »
Alalım alalım da D&R ve idefix son zamanlarda berbat durumda. Son bir ya da iki hafta içinde buradan kitap alıp memnun olan varsa sevinirim, en azından biraz rahatlarım. Benim pek inancım kalmadı. Haftalarca bekleyeceksek pek önemi yok bu indirimin.

Çevrimdışı zehir

• **
  • 83
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Goodreads
« Yanıtla #427 : 10 Nisan 2017, 22:32:34 »
Alalım alalım da D&R ve idefix son zamanlarda berbat durumda. Son bir ya da iki hafta içinde buradan kitap alıp memnun olan varsa sevinirim, en azından biraz rahatlarım. Benim pek inancım kalmadı. Haftalarca bekleyeceksek pek önemi yok bu indirimin.

Gerçi kitaplar henüz elime geçmiş değil ama yine de söylemiş olayım, geçen hafta çarşamba akşamı verdiğim 6 kitaplık siparişin 4 kitaplık kısmı bu sabah kargoya verildi. Kalan 2 tanesi de (Lanark ve Solo) hala hazırlanma aşamasında görünüyor. O 2 kitap iptal edilirse şaşırmam zira D&R bunu daha önce de yaptı, diğer kitaplar da umduğumdan daha geç kargoya verildi ancak fiyatlar düşünüldüğünde benim için göz ardı edilebilecek bir gecikme bu.

Ekleme: Tahmin ettiğim gibi Lanark'ı iptal ettiler, Solo hala hazırlanıyor görünüyor. Anlamadığım nokta ben siparişi 5 Nisan'da verdim ve Lanark pazartesi sabahına kadar siparişe açıktı. Söz konusu D&R olunca hiçbir şeye şaşırmamak gerekiyor demek ki.
“...Why should I be made to feel I have to apologize for my existence? Maybe it's my brain chemistry. Maybe that's what's wrong with me. Bad chemistry. All my problems and anxiety can be reduced to a chemical imbalance or some kind of misfiring synapses. I need to get help for that. But I'll still be ugly though. Nothing's gonna change that.”

Çevrimdışı Tobizume

• *
  • 28
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #428 : 10 Nisan 2017, 23:13:15 »
İdefix'ten geçen hafta alışveriş yaptım, siparişimi 2 güne kargoya verdiler. Sanırım düzelmiş. Dr'yi ise en son geçen ay kullandım, 10 güne anca teslim etmişlerdi.

Çevrimdışı Newarre

• *
  • 13
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #429 : 11 Nisan 2017, 00:06:38 »
Aylardır Kudret belki 9.90 kampanyasına düşer diye bekliyordum ama %50 de iyi oldu. Sabahtan görebilseydim de Lanark'ı da alabilseydim diye üzülmedim de değil hani :(
“You cannot buy the revolution. You cannot make the revolution. You can only be the revolution. It is in your spirit, or it is nowhere.”
― Ursula K. Le Guin, The Dispossessed

Çevrimdışı Diner

• *
  • 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #430 : 11 Nisan 2017, 22:33:23 »
Dr'ın şubelerinde Doğan yayınları için 3 al 2 öde yapmışlardı. İnternet alışverişi yapmayanlar için de uygun bir seçenek olmuş.
Eganba'da bahar indirimine girmiş.

Çevrimdışı OZ

• 401
  • Rom: 5
  • Melanj
    • Profili Görüntüle
    • http://bortubocekgaleri.com/
« Yanıtla #431 : 12 Nisan 2017, 19:52:31 »
Kasap d&r gece yarısı indirime girdikten 1 saat sonra sipariş verdiğim Lanark kitabımı iptal etmiş :( gün içersinde kitap tükenmişti, siparişimi takip ediyordum ama ilk sipariş veren birilerinden olmama rağmen gün içersinde gelen yeni siparişlerle iptal etmişler.
"Rebellions are built on hope"

Çevrimdışı zehir

• **
  • 83
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Goodreads
« Yanıtla #432 : 12 Nisan 2017, 20:28:52 »
Kasap d&r gece yarısı indirime girdikten 1 saat sonra sipariş verdiğim Lanark kitabımı iptal etmiş :( gün içersinde kitap tükenmişti, siparişimi takip ediyordum ama ilk sipariş veren birilerinden olmama rağmen gün içersinde gelen yeni siparişlerle iptal etmişler.

Üstte dediğim gibi benim de geçen hafta verdiğim siparişteki Lanark iptal edildi dün. Ancak az önce iş arkadaşlarımdan biri mesaj attı, Ankara Taurus D&R'da son 2 tane varmış mesela. Yani eğer yakınınızda bir D&R mağazası varsa gidip kontrol etmenizi tavsiye ederim, mağazalarda hala tek tük kalmış olma ihtimali yüksek görünüyor.
“...Why should I be made to feel I have to apologize for my existence? Maybe it's my brain chemistry. Maybe that's what's wrong with me. Bad chemistry. All my problems and anxiety can be reduced to a chemical imbalance or some kind of misfiring synapses. I need to get help for that. But I'll still be ugly though. Nothing's gonna change that.”

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #433 : 12 Nisan 2017, 21:14:34 »
Piiii! Benimki de iptal olmuş :( Kırk yılın başında kanlımdan bir kitap alacağdım halbuki. Neyse, fuarda şansımı denerim artık. Satın alınıp okunmamış kitaplar kulesi inşa ediyorum da... :P
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Newarre

• *
  • 13
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #434 : 13 Nisan 2017, 00:48:02 »
Ben bugün İzmir Optimum şubesine uğramışken bir ümit vardır diye Lanark'ı sordum fakat daha dün gece internet sitesinde stok kalmadı diyen dnr çakalı yeni fiyattan tekrar stok ekleyip 9.90 kampanyasından etik olmayan bir hareketle paçayı kurtarmış. Yine de insanın bazı kitaplar için içi gitmiyor değil. Örneğin Karl Ove Knausgaard'a bir yerden başlamak isteyenler ilk iki kitap şu an 9.90'dan satılıyor.
“You cannot buy the revolution. You cannot make the revolution. You can only be the revolution. It is in your spirit, or it is nowhere.”
― Ursula K. Le Guin, The Dispossessed