Kayıt Ol

The Walking Dead

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
Ynt: The Walking Dead
« Yanıtla #75 : 06 Nisan 2016, 14:57:04 »
Alıntı yapılan: VeRMiNaaRD
Spoiler: Göster

Ezekiel'in adamları onlar. İyi bir grup bunlarla araları iyi olacak. Ezekiel krallık kurmuş kendine yanında yoldaş olarak da kaplanı var. Kaplanı nasıl oynatacaklarsa artık:)

Kaplan demek haha bayağı muhteşem olacak o zaman. Eğer The Revenant'da ayının yaptığını burada kaplana yaptırırlarsa efsane olabilir.

Bir de sabırsızlandım ve çizgi romanı ilk vakitte okumaya karar verdim. Kavram karmaşası filan yaşamamak için direkt İngilizcesinden okuyacağım. Şöyle bir sayfa buldum. En son 128. Sayı yer alıyor. Sanırım tamamı şimdilik bu kadar. Bir de özel bölümler varmış tabii. Bunları da seriyi komple bitirdikten sonra mı okuyayım yoksa belirli bir zamanı var mı? Bir de elinizde daha kapsamlı, kullanışlı bir kaynak varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Kısacası, bu acemiyi şöyle bir hızlıca bilgilendirin.

Çevrimdışı Fin

• *
  • 31
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 06 Nisan 2016, 15:06:02 »
Şöyle bir haber gördüm şimdi facebookta ne kadar doğru bilemiyorum tabi  :-\

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #77 : 06 Nisan 2016, 15:54:34 »
Şöyle bir haber gördüm şimdi facebookta ne kadar doğru bilemiyorum tabi  :-\

Bunlar hep şaşırtmaca diye düşünüyorum. Niye? Çünkü cesur bir dizi değil.

Zaten Glenn ölmüş olsaydı çatır çatır izletirlerdi ve bizlerde onun etkisiyle bir sonraki sezona kadar başımız dumanlı gezerdik. Buradan sıradan bir karakterin öldüğünü çıkarabiliriz ve tüm deliller Eugene'i gösteriyor. Ama diyoruz ya henüz belirli bir ölen bile yok. Bakalım ölen kişiyi mantıklı bir şekilde nasıl yansıtacaklar.

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Rom: 1
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 06 Nisan 2016, 20:07:20 »

Ezekiel'in adamları onlar. İyi bir grup bunlarla araları iyi olacak. Ezekiel krallık kurmuş kendine yanında yoldaş olarak da kaplanı var. Kaplanı nasıl oynatacaklarsa artık:)

Kaplan demek haha bayağı muhteşem olacak o zaman. Eğer The Revenant'da ayının yaptığını burada kaplana yaptırırlarsa efsane olabilir.

Bir de sabırsızlandım ve çizgi romanı ilk vakitte okumaya karar verdim. Kavram karmaşası filan yaşamamak için direkt İngilizcesinden okuyacağım. Şöyle bir sayfa buldum. En son 128. Sayı yer alıyor. Sanırım tamamı şimdilik bu kadar. Bir de özel bölümler varmış tabii. Bunları da seriyi komple bitirdikten sonra mı okuyayım yoksa belirli bir zamanı var mı? Bir de elinizde daha kapsamlı, kullanışlı bir kaynak varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Kısacası, bu acemiyi şöyle bir hızlıca bilgilendirin.

En son kaçıncısı yayınlandı net hatırlamıyorum ama 140 küsür olmuştu. Ben torrentten indirip okuyorum. Güncel devam ettiğim için özelleri de çıktıkça okuyorum.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #79 : 07 Nisan 2016, 15:41:10 »
En son kaçıncısı yayınlandı net hatırlamıyorum ama 140 küsür olmuştu. Ben torrentten indirip okuyorum. Güncel devam ettiğim için özelleri de çıktıkça okuyorum.

Ah evet torrentte olabileceğini hiç unutmuşum, sağ ol. İndirip okumaya başladım. Bayağı sardı ya durduramıyorum ahah.

Çevrimdışı dekadans

• **
  • 261
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #80 : 08 Nisan 2016, 02:35:23 »
Bana Abraham göçtü gibi geliyor. Negan onun karşısında ilk duruşunda da horoz gibi kabarmıştı. Negan da "o sakalları tıraş etmemiz gerekecek gibi" falan demişti. Ayrıca ilk darbeyi vurduktan sonra da "vay be aslan gibi karşıladı" diyor. O kadar öküz bünyesi bence bir tek Abraham'da var. Hayırlısı diyelim artık. Bikaç ay sonra görücez =)
Zaman Çarkı döner, Çağlar gelir ve geçer, efsaneleşen anılar bırakır. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur. Bir Çağ’da, kimilerine göre Üçüncü Çağ’da, henüz gelmemiş, çoktan geçip gitmiş bir Çağ’da, Puslu Dağlar’da bir rüzgar yükseldi. Rüzgar başlangıç değildi. Zaman Çarkı dönerken ne başlangıçlar, ne de bitişler vardır…

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #81 : 24 Ekim 2016, 18:40:31 »
Yeni bölümü izleyen var mı? Ben eve girmemle 2.5 GB'lık torrenti başlattım. Ama yere batasıca kotayı yine aşmış olduğumdan temiz bir 3 saati var.

İzledim ve geldim. Mükemmel bir bölümdü. Nefesimi tutarak izledim desem abartmış olmam, hâlâ şoktayım. Geçmiş tahminlerimize baktım da özellikle ben ve VeRMiNaaRD harcanacak kişiyi çok güzel tutturamamışız. Ama doğru tahminde bulunanlar da var, tebrik ederim sizleri.

Bir kişi ölecek dedik iki oldu. Abraham'la şoka girmişken Glenn'in de darbe almasıyla havalara uçtum resmen. Hele ki o gözün dışarıya fırlaması ve o hâlde Maggie'yle konuşmaya çabalaması çok üzücüydü.

Rick'e yapılan duygusal işkence ise bence en kötüsüydü. El de aha gitti aha gidiyor derken gitmedi, üzüldüm mü sevindim mi inanın farkında değilim.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #82 : 25 Kasım 2017, 01:11:00 »
Bugün bir arkadaşım vatsaptan Walking Dead'le ilgili komik bir resim paylaştı benimle ve kendime sordum, hakikaten ya bu dizi ne zaman başlayacak, diye. Bir de araştırınca gördüm ki ilk beş bölümü çıkmış bile. Niye hiç yazmıyorsunuz ya, hiç olmadı bu başlığa girip fuçuhenza diye yazmış olsaydınız yine anlardım. Olmadı sınıfta kaldınız, gerçek fantastikçilik bu değil. Okkadar.