Kayıt Ol

2006 Tarihli William Moseley Röportajı

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
2006 Tarihli William Moseley Röportajı
« : 22 Ocak 2011, 20:46:46 »
Geçenlerde narniafans.com'u didiklerken bu röportaja rastladım. Pek hoşuma gitti. Hoş bir söyleşi olmuş. Önemli soru ve cavapları çevireyim dedim ben de, buyrunuz. :)

*Herhangi bir dine bağlı mısın?

W: Tanrıya inanırım. Yalnız çok dindar bir insan değilim. Sanırım Hıristiyanlık oluyor.

*Şu anda oyunculuk yapmıyor olsaydın ne yapıyor olurdun?

W: Muhtemelen Üniversite'de eğitim alıyor olurdum, sınavlarıma saplanmış bir şekilde.

*Anna ile aranızda romantik bir ilişki var mı?

W: Ah! Hayır! Biz daha çok abi-kardeşimsi bir ilişki içerisindeyiz. Yani, hayır.

*Narnia oyuncu kadrosundaki en deli-çılgın oyuncu kimdir sence?

W: Hmm Skander ile Georgie arasında gidip gelmekteyim.

*Setteki en komik anın hangisi?

W: Sanırım Skander'a camların şeker olduğunu söylediğim andı. Kullanılan cismin silikon olduğunu bilmeden tereddüt etmeksizin yemeye başladı. Tadından hoşlandığını pek söyleyemem sanırım. Oldukça komik bir andı.

*Skander'ın Check The Gate parçası hakkında ne düşünüyorsun?

W:Aslında o Skander'ın check the gate parçası değil, Herkesin Check the gate parçası. Oldukça da sevdiğim bir şarkı oldu, epey komik.Skander sahiplenmeye çalıştı ama başaramadı.

*Favori müzik grubun kimdir?

W: Güzel soru, Bravery dinliyorum bu aralar.. Rolling Stones'u oldukça beğenirim.

*Fansitelerini gezdiğin oluyor mu?

W: Zaman zaman ziyaret ediyorum evet. Teşekkür etmek istediğim zamanlarda genellikle. Yaptıkları muhteşem bir şey. Yani evet.

*Sence Skander ve sen dövüşseniz, kim kazanırdı?

W: Aman Tanrım! Oldukça zor bir soru bu! Dürüstçe? Ya da yalan söylemem gerekiyor mu? Açıkçası, boyum ve kollarım sayesinde ben kazanırdım sanırım.

*Eğer başka filmde bir karakteri oynamak isteseydin, kim olurdu?

W: Fight Club'daki Brad Pitt'in karakterini oynamak isterdim. Ya da Romoe+Juliet filmindeki Leonardo Di Caprio'nın karakterini.

*Favori filmin nedir?

W: Apocalypse Now ve Leon

*Dans eder misin?

W: Dans etmekte oldukça başarısız olsam da evet, dans etmeyi çok seviyorum.

*Harry Potter serisini seviyor musun?

W: Evet, çok seviyorum hem de! Filmlerini de çok beğeniyorum. Fakat sanırım artık bunun için biraz fazla büyüğüm artık.

*Aslan, Cadı ve Dolap filmindeki favori sahnen nedir?

W: Kesinlikle savaş sahnesi.

*En ilginç hayran hikayen nedir?

W: Bilemiyorum, şu ana kadar ilginç birşeyle karşılaşmadım. Bence yaptıkları şey mükemmel. 'Narnia' diye bağırmaları gerçekten çok harika bi duydu fakat ne zaman Narnia iğrenç şeklinde yorumları duysam, işte o zaman üzülüyorum.

*Banyo yaparken şarkı söyler misin?

W: Banyo yaparken her zaman şarkı söylerim. Suyun içinde olmam yeterli şarkı söylemem için.

*Saçına fön çekiyor musun?

W: Hayır, sadece havluyla nemini alıyorum. Aslında kurutmalıyım değil mi? Ya da zaman zaman çok kabarıyorlar, o zaman yapmam gerekiyor.

*Aslan, Cadı ve Dolap filmindeki saç kesimin konusunda ne düşünüyorsun? Andrew Adamson'ın kesim tavsiyesine uyar mısın yine?

W: Hayır! Kesinlikle hayır! O adama asla bir daha saçlarımı teslim etmem, Bir daha asla da yapmayacağım! Kendi saç modelimle şansımı deneyeceğim.

*Boyun kaç?

W: 1.78

*Kendini google'da arattın mı hiç?

W: Evet, denemek ve fansitelerine ulaşmak için yaptım. Aslında genelde fansitelerine ulaşmak için yaptığım şey bu. Fakat aynı zamanda insanların hakkımda ne dediklerini de gördüm ve dehşete düştüm.

*Hayranın olan kızlar hakkında ne düşünüyorsun?

W: Bu durum hoşuma gidiyor hem de oldukça aslında. Onur duyuyorum ama bir yandan da oldukça garibime gidiyor. Bir kız neden benim hayranım olmak istesin ki? Yine de çok hoş bir durum ve minnet duyuyorum.

*Favori rengin nedir?

W: Mavi

*Göbek adın ne?

W: Peter. Yani babam beni her zaman Peter diye çağırır.

*Kız arkadaşın var mı?

W: Sanırım bu soruya cevap vermeme izin verilmiyor. Hala Mickey Mouse için çalışıyorum.

*Yapmış olduğun en utanç verici şey nedir?

W: Aslında milyonlarca var ama aklıma ilk gelen, filmde oldukça tatlı bir bayan vardı. Fakat biraz iri bir bayandı ve ben bilinçsizce "Tanrım, tam kucaklanacak şişman bir ayıcığa benziyorsunuz!" dedim ve ona sarıldım. Bence oldukça utanç verici bir andı.

*Kızları heyecanlandıran kişi olmaya alışabildin mi?

W: Kızları heyecanlandıran bir kişi olduğumu sanmıyorum. Nasıl öyle birisi olunur o konuda da bilgim yok aslında.

*Kendini Skander kadar canayakın buluyor musun? (Nasıl bir sorudur bu yahu..Bir aktöre böyle bir soru sorulur mu? Ahaha)

W: Bence sempatik birisiyim ama Skander kadar değilim tabi ki. Ben konuşmadan önce biraz düşünen tiplerdenim.

*Kendini 3 kelimede tanımlar mısın?

W: Karizmatik, plansız ve birazcık cesur. Aklıma ilk gelen şeyler bunlar oldu.

*Prodüktörün kızı ile hala ilişkin var mı?

W: Üzgünüm ama bu soruya da cevap veremem. Kim söyledi sana bunu? Skander mı? Küçük fare. O veletten nefret ediyorum. (Espri usulü tabi :P)

Evet bu kadar. Önemli bulduklarımı çevirdim. Röportaj 5 senesi öncesine ait unutmayın, yine de hoş, değişik bir şey olmuş. ;D

Not to mention the pincers...

• *
  • 10
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: 2006 Tarihli William Moseley Röportajı
« Yanıtla #1 : 24 Ocak 2011, 20:52:14 »
çok güzel bir röportaj emeğine sağlık :)

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #2 : 24 Ocak 2011, 22:54:35 »
Ne demek efendim, rica ederim. :D

ikizler

« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2011, 13:52:53 »
ay çok hos bi röportaj tesekkürler öğrenmek istediğim çoğu şeyi öğrrendim williamı çok sevmiyorum ama olsun skandarla ilgili kısımlar iyiydi:)

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2011, 16:10:15 »
Röportajı yapan Skander hayranıymış zaten. :P
William bunu bir şekilde farketmiş, seznlemiş, kıza sormuş "evil Will" falan yazmıştı kız parantez içine de onları çevirme gereği duymamıştım. ;D

Rica ederim. ;D

ikizler

« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2011, 20:26:30 »
iyi olmuş çevirmediğin:)williamda kabul etsin filmde ki tek erkek o değil:)karizmatik olanda o değil:)

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2011, 20:37:35 »
Senin emeğine sağlık. Ama ne saçma sorulardır bunlar? Hiç böyle tuhaf bir röportaj görmemiştim.
Yani senin ellerine sağlık. Yanlış anlama. Röportajı yapan embesilmiş.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2011, 00:33:41 »
iyi olmuş çevirmediğin:)williamda kabul etsin filmde ki tek erkek o değil:)karizmatik olanda o değil:)

Willaim bunu hep farkında ki :P
Filmin yorumlu versiyonlarını izleyin bir bence. Kim daha narsist anlarsınız. ;D

Senin emeğine sağlık. Ama ne saçma sorulardır bunlar? Hiç böyle tuhaf bir röportaj görmemiştim.
Yani senin ellerine sağlık. Yanlış anlama. Röportajı yapan embesilmiş.

Bazı sorular çok salakça, evet. Dayanamayıp yorum yaptım hatta yanına ahah ama oyuncuyu tanımak açısından, alakasızca lakin değişik şeyler sormuş.. Sanki sırf tanımak için..

ikizler

« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2011, 12:56:33 »
birşey daha sormak istiyorum bu'check the gate'diye bi parça var ya orda ne ile dalga geçmeye çalışmışlar ben anlamadım yani kapıyı kontrol edin diyor filan ama asıl konu ne?:)

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2011, 14:46:13 »
Bu iki mesajı aynı mesaj içerisinde yazman mümkün. :)
Daha düzenli olur en azından, dikkat edersen sevinirim. :)

Narsist, kendine hayran olan kişi, en üstün olarak kendini gören kişi demek.
Check The Gate'te ise kimseyle dalga geçmiyorlar, check the gate sinema dilinde bir terimdir. Sahne çekildikten sonra genelde yönetmen tarafından söylenir. Çekilen sahnenin tekrar izlenmesi, kontrolüdür.

Evet konuyu daha fazla dağıtmayalım şimdi. :)

ikizler

« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2011, 16:02:40 »
ya ben konuyumu dağıttım şimdi?sadece yazdığın açıklamalarla ilgili birşey sordum yani budamı yasak burda?zaten mesaj yazmadan önce bin düşünüp bir yazıyorum kusura bakma ama uyarılacak daha çok kişi var herkes bana takıldı kardeşim. üyelikten atmak istiyorsan atabilirsin sadece şunu söyleyim bu sitenin çok fazla prensipleri var dikkat edersen her konuda asıl konudan çok prensiplere takılınılıyor :inca

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2011, 16:23:57 »
Beni site ilgilendirmiyor, forumun diğer yerleri de ilgilendirmiyor. Beni bu başlık ve altında olanlar ilgilendiriyor. Güleryüzle basit bir söz uyarısıydı, resmi uyarı değildi. Başkaları da aynı hatayı yapıyor olabilir, onlara ayrıcalık tanınıp sana özel muamele edilmiyor burada. Bütün üyeler aynı. İlkokul öğrencisi gibi "ama onlar da konuşuyor beni görüyorsunuz" diyaloglarına gerek yok.
O kadar düşünerek yazıyorsan, o iki mesajı aynı mesaj altında toplamayı da düşünebilrsin sanırım ki, yardımcı olmak amacıyla yapılan basit bir uyarıyı bu denli tepkiselleştireceksen de burada barınmakta zorluk çekersin.

Üye atma gibi bir yetkim de yok. Ben üzerime düşen görevi yaparım, az önce yaptığım gibi.
Şimdi konuya dönelim, isyanını devam ettirmek istiyorsan, özel mesaj atabilirsin.

ikizler

« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2011, 17:44:18 »
tamam da ilkokul diyaloğuna girmemiştim zaten ama cümlelerimi etkileyici ve söylemek istediğimi anlatacak kadar iyi kuramıyorum sanırım.emin ol konuyuda kendi üzerime çekmek istemedim  isyan filanda etmek gibi bir niyetim yoktu zaten.sadece bu forumda daha az yanlış anlaşılmalar olsun diye bir uyarı yapmak istedim senin gibi aynı.neyse bencede bu konu burda kapansın biliyorum özel mesaj atabilirim.

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • Rom: 4
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 29 Ocak 2011, 15:56:02 »
*Harry Potter serisini seviyor musun?

W: Evet, çok seviyorum hem de! Filmlerini de çok beğeniyorum. Fakat sanırım artık bunun için biraz fazla büyüğüm artık.

*Aslan, Cadı ve Dolap filmindeki favori sahnen nedir?

Bu cevap bana biraz saçma geldi.Büyüyünce Harry Potter izlenmiyor mu? Neye göre büyümüş? Neden çocukça buluyor ? Fantastik diye çocukça mı görüyor.. Narnia'da fantastik ozaman Narnia içinde büyümüştür , sizcede garip bir çelişki değil mi  :P
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #14 : 07 Şubat 2011, 22:58:16 »
Bence değil.
Harry Potter'ı ben çocuk olduğum zaman bana daha çekici geliyordu. Şimdi de oldukça beğeniyorum ve takip ediyorum ama eski hevesim yok. Bu demek değildir ki çocuk kitabı, ilgi alanı ile ilgili bir şey. Ben kendi adıma garipsemedim aynı duyguları paylaştığım için.