Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #570 : 16 Haziran 2013, 12:51:27 »
Neden en sevdiğim programlar bir gün bitmek zorunda? :(
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #571 : 16 Haziran 2013, 14:18:58 »
Üzüldüm yahu, bitmeseydi keşke. :( Çare "anlık yayınlar" diyelim o halde ve sıklıkla olmasını temenni edelim.

2.5 senelik programın 1 senelik zaman dilimine bile ulaşamamış biriyim. Ama her hafta eğlenceli saatler geçirdiğim ve yeni bilgiler öğrendiğim bir radyo programı olduğunu inkar edemem.

Teşekkürler Hazal abla.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #572 : 16 Haziran 2013, 14:28:54 »
Bitmeyeydi eyiyidi. Cumartesi akşamları ne yapacağız biz şimdi? 2,5 yıllık alışkanlık bozulur mu? Hayatımdan bir parça söktün şu an.

Muhabbetin dibine vurduğumuz, yeri geldiğinde birbirimizin boğazına sarıldığımız (ama sevgiyle tabiğğ) pilavların eksik olmadığı bir yayına hoşçakal demek hoş değil bence. Biraz daha sürdürüp 3. yılında süpriiiiz! yapsaydın bize keşke. Tabi tercih senin, saygı duyarız. Bu el altından yeni yayınlar için şantaj yapılmayacağı anlamına gelmiyor tabi.

Şimdiye kadarki ve bundan sonra "anlık" olacak tüm yayınlar için ağzına sağlık. İki elimiz yak- aman, kulaklarımız hala sende onu bil.
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı kahlan amnell

• 786
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #573 : 16 Haziran 2013, 16:28:58 »
Çok kötü ama bu. Hani dün akşam yeni yayın kanalına geçtiğinizi söylüyordun? Anlık yayınlar bizi keser mi?

Çevrimdışı Farus

• **
  • 128
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #574 : 16 Haziran 2013, 16:46:17 »
2,5 yıllık serüvenin son 4 ayına yetişebilmişim :( bitmeseydi keşke diyebileceğim nadir programlardandı. Teşekkürler.

Hiç olmadı ay da bir troll program yapalım :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #575 : 16 Haziran 2013, 16:57:51 »
Bu güzel ve eli maşalı yorumlarınız için teşekkür ederim. En çok da anlayışınız için. Bu işi ağzım burnum kırılmadan atlattım gibi görünüyordu ki, Yosun abla çıkageldi :D.

Şöyle bir şey var abla, ben takıntılı bir mükemmeliyetçiyim. Ocak 2011'den beri bu yayını yapıyorum ve o kadar çok konu işlemişim ki, artık konu bulmak çok zorlaştı. Dahası, şu son yayınlarda kendimde bir performans düşüklüğü gözlemledim. Bu durum çok canımı sıkıyor. Bir yandan kendimi eskisi kadar iyi bulmamam, diğer yanda konuşa konuşa konuları tüketmem bana bu yayının ömrünü dolduruğuna işaret etmeye başladı.

Açıkçası, sizlere dönüp dolaşıp aynı şeyleri anlatmak istemiyorum. Arada bir bunu yaptığımdan da korkuyorum hani. Hal böyle olunca bunu sonlandırmanın vaktinin geldiğini düşündüm. Hem diyorum ya, eğer böyle parlak bir konu bulursam zaten önceden duyurup hoparlörünüzden haykırmak için burada olacağım. Ha ama bu anlık yayınlar ne derece tatmin edici olur, onu yaşayarak göreceğiz sanırım.

O yeni yayın kanalı konusunda da haklısın kesinlikle. Ben geçmesem bile diğer yayıncı arkadaşlar geçecek oraya.

Hiç olmadı ay da bir troll program yapalım :)

Tuttum bu fikri askljdfş.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #576 : 16 Haziran 2013, 18:28:35 »
Moralim çok bozuk. Haftayaki yayının son yayın olacağına hala İNANAMIYORUM. 11 aydır o kadar çok şey öğrendim ki anlatamam. 11 ayda her cumartesi alınacaklar listeme eklediğim kitaplar yüzünden cebime diktiğim incir ağacınıda.
Şu ana kadar yaptığın tüm yayınlar, öğrettiğin her şey için sağol Abla :)
(Mesela ben hala Mülksüzleri ve Karanlığın Sol Eli'ni okumadım :D )
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı eretrusilden

• **
  • 139
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #577 : 16 Haziran 2013, 20:06:03 »
Canım Dostum Güzel İnsan;
Son aylarda yayınını takip edemesem de edememenin bile bir tadı vardı. İşte sen yayın yaptı mı böyle yapıyorsun :)
Fantastik dağarcığımızın ve bakış açımızın sınırlarını genişletin. Sana borcumuz nasıl ödenir ! :)
Hafif bir buruklukla beraber kararını desteklyorum ve biliyorum ki sen yerinde duramaz yeni bir konseptle karşımızda olursun.
O güne kadar dol dol dol... nasıl olsa bir gün yine taşacaksın. Ama 2,5 yılın ardından en güzel dinlenmeyi sen hakediyorsun :)
Emeğine, zihnine bilgine kültürüne dostluğuna sağlık...

Düşünerek nereye varabilirsin ki bir ejderha karşısında!

Çevrimdışı mbdincaslan

• **
  • 277
  • Rom: 9
    • Profili Görüntüle
    • Baatırdın Sözü
« Yanıtla #578 : 16 Haziran 2013, 21:14:28 »
Cidden üzüldüm. Yosun abla biliyor, cumartesi günleri misafir, dernek işleri vs. trafiğini programa göre düzenlemeye çalışıyordum hep. Bu hafta dinleyemedim diye canım sıkıldı, misalen. Başlarda hiç kendimi göstermeden dinliyordum, sonra programı troller hale geldim, uzunca bir süre olmasa da, dinlediğim kadarıyla çok güzel ve keyifli geçen bir programdı.

Troll program teklifine artı bir :D

Onun dışında, ne diyelim, saygı duyarım
Spoiler: Göster
"Onen i-estel edain, ú-chebin estel anim"

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #579 : 16 Haziran 2013, 22:03:06 »
=(

Daha da demiyorum bir şey.

=(

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #580 : 17 Haziran 2013, 00:33:54 »
Hayır bu program başladığında "Yeaa internetim yok ama düzenli dinleyemiyorum ki, kesilmeler oluyor!" şeklinde serzenişlerde bulunuyordum ve program bitimi hala aynı yerdeyim ya, ona yanarım..!
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #581 : 17 Haziran 2013, 03:23:32 »
Son 2 hafta gelemedim, araya bir finaller girdi, sonraki hafta başka bir şey çıktı. Gelemedim diye bir eksiklik hissettim Cumartesi günlerimde. Bu haberi de alınca epey üzüldüm, inanmak istemedim. :D
Ama tamamen bitmemesine sevindim yine. Hüzünle sevinç harmanı yaşadım şu an...

Şunu da kesin olarak söylemem gerek, bu bir daha hiç yayın yapmayacağım anlamına gelmiyor. Aksine, kafama estiği vakitlerde "anlık yayınlarla" küt diye karşınıza çıkabilirim.
Ayda bir olacaksa da öyle küt diye olmasın ya, birkaç gün önceden haberimiz olsun. :D

Kararına her halükarda saygımız sonsuz. Her şey için teşekkürler. ^_^

Çevrimdışı Elendil_XX

• 504
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #582 : 17 Haziran 2013, 13:31:43 »
Bu kötü olmuş.
Bir kaç haftadır bende takip etmeye başlamıştım yayınlarınızı çok da keyif aldım dinlerken.
Cumartesi akşamları'nı keyifli hale getiren bir olaydı benim için.
Sizin "fantastik edebiyat" konusunda ki müthiş bilginize hayran olarak dinliyordum programlarınızı bitmesine üzüldüm gerçekten..:(

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #583 : 17 Haziran 2013, 15:18:16 »
Sonu değil de sondan bir önceki şeyleri her zaman daha çok seven biri olarak iki gün önceki yayını internetimin kesilmesi ile kaçırmam çok üzücü oldu.

Bir Kayıp Rıhtım geleneği olmuştu artık, ama dediğin gibi, bazı şeylerin tadında kalması en güzeli[*]oh iyi ki bitti der gibi oldu[/*]. Bizim için tadı hala aynıydı ama demek ki sen farklı hissediyorsun. Tükenmişlik sendromu olabilir, malum çok popüler şu sıralar :P

Neyse, bu zamana kadar güldük eğlendik, yeri geldi ödül kazanamayınca ağlamaklı olduk (daifunka bu duyguyu bilmez), yeri geldi fikirlerimizi kapıştırdık ve hiçbirinde kimsenin babası kimsenin babasını dövemedi. Neredeyse her Cumartesi güzel bir akşam geçirdik, ve bu mutlu olmamız gereken bir şey.

2,5 sene için teşekkürler.
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #584 : 17 Haziran 2013, 19:47:16 »
Arkadaşlar, yorumlarınız ciddi anlamda beni duygulandırdı :). Böyle tepkileri gerçekten ve gerçekten beklemiyordum. İçimde bir burukluk vardı, şimdi daha da artmış oldu.

Fakat bunlara rağmen kararıma olan saygınızı ve hatta yer yer desteğinizi de esirgememişsiniz. Bu benim için çok önemliydi. Sonsuz teşekkür ederim her birinize. İyi ki varsınız lafımı buraya ellerim yorulana kadar yazmak istiyorum. Bunlar hep sayenizde olan şeyler :).

Ama kısa ama uzun, sizlerle geçirdiğim süre boyunca birbirimize çok şey kattık. Bundan dolayı adeta göğsüm kabarıyor. Ayrıca bu program sayesinde çok güzel insanlarla tanıştım. Bunu hep Kayıp Rıhtım için deriz ya, benim açımdan bir de bu programın böyle bir katkısı var. Sizleri tanıdığım için çok şanslıyım. (İyi ki benim dinleyicimsiniz :P. Dış mihrakların oyununa gelmeyin aksljdfs).
Ha ama çok fazla pilav yedik, onu unutmayalım. Programı kapatma nedenlerimden biri de bana verdiğiniz pirinç zararı. Şu siteden aldığım üç kuruşu her hafta pirince yatıra yatıra...

Yine de haftayaki son programımıza mutlaka bekliyorum. Ufak bir süprizim olabilir :).

Son olarak, @eretrusilden;

Senin tepkini epey merak ediyordum [*]2.5 senedir beni çekiyorsun şu yayında[/*], bana destek verdiğini görmek bende bir rahatlamaya yol açtı. Yukarıda söylediğim bu programın bana kattığı güzel insanlardan biri olarak desteğin gerçekten önemliydi. Dahası, çok haklısın, artık benim de başka alanlarda pişip kendimi geliştirmem gerek. Bu noktaya parmak bastığın ve gördüğün için de mutluyum :).

Güzel arkadaşım, sağ ol :).