Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00
« Yanıtla #1275 : 07 Şubat 2016, 15:59:40 »
Çok teşekkürler arkadaşlar, çok sağ olun :) Ben de geldiğiniz, dinlediğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Hazal'a da buradan bir kez daha, kocaman teşekkürler bana bu fırsatı sunduğu için :)

İhsan abi senin bir sonraki yayının ne zaman olacak :D

Kahramanın Yol Türküsü'nden hemen sonra olacakmış. :)

Puhahahaha  :D Tuttum bu fikri!

Bunu buraya da koyayım, konuyla alakalı nasıl olsa :) Gönlüm razı gelmedi orada boynu bükük kalmasına:

Dün bütün gece rüyamda Kahramanın Yol Türküsü'nü sunmaya devam ettim :D Ama rüya bu ya, saçma sapan şeyler görüyorum; arabalar uçuyor, kuşlar koşuyor falan ve Hazal durmadan hepsine açıklama getiriyor. "Şimdi bu araba uçuyor ama onun ilk ortaya çıkışı şöyleydi," diye. Sabah uyandığımda çok güldüm halime :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #1276 : 07 Şubat 2016, 17:24:38 »
Yayın her zaman ki gibi muhteşemdi :) Hem İhsan abi hem de Hazal ablaya teşekkürler :)

Dipçe: Gidip Diskdünya kayıtlarına dalacağım :) 

• 581
  • Rom: 47
  • Hayvan Yemeyelim!
    • Profili Görüntüle
    • http://bulentozgun.blogspot.com/
« Yanıtla #1277 : 08 Şubat 2016, 01:20:51 »
Harika bir yayın olmuş. Az evvel bitirdim dinlemeyi. Son saniyesine kadar keyifle dinledim. İhsan Bey yerinde soruları ve neşeli haliyle, Hazal Hanım da her zaman görmeye alışkın olduğumuz enerjisiyle tam Kahramanın Yol Türküsü'ne layık bir program gerçekleştirmişler. Sevdiğim saydığım iki arkadaşımın keyifli sohbetini dinlemek beni çok mutlu etti.

Canlı dinlemeyi çok istiyordum ama o vakit başka bir yerde olmam gerekiyordu. Affedin.

Hazal Hanım; iyi ki bu güzel programı yapıyorsunuz ve umarım uzun yıllar yaparsınız. Bana kattığınız çok şey var.  Her şey için teşekkür ederim.

İhsan Bey;
Spoiler: Göster
Son Kurtadam'ı yedirtmeyiz :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1278 : 08 Şubat 2016, 01:25:22 »
Çok teşekkürler Bülent Bey ^^ Yayında sizi aradı hep gözümüz, duymuşsunuzdur zaten. Özellikle de çekiliş sırasında, malum kitabı konuğumun tüm densizliğine rağmen(!) çekiştirirken.

Denersiniz :)
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1279 : 08 Şubat 2016, 09:18:47 »
Herkese çok, çok, çok teşekkür ederim :). Bu güzel yorumlarınızla yüzümdeki sırıtış giderek yüz kaslarımı zorluyor ^^. Sizler de bizler gibi bu özel yayında eğlenmişsiniz, ne mutlu!

Bülent Bey, yayından sonraki yayına bekleriz sizi o halde :D. (Eh, kayıtları dinlediğinize göre bu espri boşa gitmeyecektir diye düşünüyorum)

Not1: Kitap kazanamayanlar! Gormenghast Üçlemesi (3'ü bir arada) geliyor haftaya! Bir kahlan amnell sponsorluğu daha.

Not2: Khentis'in yayından sonraki yayında yapacağı açıklamaları merakla bekliyorum ama halen ses yok :D.

Çevrimdışı Khentis

• **
  • 100
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1280 : 08 Şubat 2016, 14:21:45 »
Khentis'in Yol Türküsü

For the best experience.

Sır perdesi aralanıyor!

Kahramanın Yol Türküsü adlı programda yaşanan ve yıllar boyu unutulmayacak olan skandalın sahne arkasına şahit olacaksınız... Herkesin sevgisini ve saygısını kazanmış olan radyo yayıncısı Fırtınakıran bu kan dondurucu olayda yalnız başına hareket etmedi. Okuyacaklarınız sizde kalıcı yaralar açabilir, tam 5 yıldır süregelen bu dürüst (!) programı aynı gözle dinleyememenize yol açabilir... Başlıyoruz...

Vaatler verdiler...

Bugünlerde 5. yaşına giren Kahramanın Yol Türküsü programı özel bir yayınla bu özel günü kutlamaya karar verdi. Yayından evvel, forumda bir tanesi kutulu olmak üzere beş adet kitap hediye edeceklerini iddia eden Fırtınakıran ve mit, dinleyicilerini çok mutlu etti. Ancak, şanslarına güvenen üyelerin bu mutluluğu fazla sürmedi.

"Random sayıyoruz."

Çekilişteki kitapların eski dinleyicilere gitmesi üzerine diğer dinleyiciler durumdan biraz şüphelendiler. Bunun üzerine mit kıs-kıs gülmekle yetinirken, Fırtınakıran "Random sayıyoruz, çekiliş böyle gerçekleşiyor. Tamamen şans," gibi ifadeler kullanarak dinleyicilerinin yüreğine su serpmeye çalışsa da, pek başarılı olamadı. Zira bir sonraki çekilişte, kitabı kazanan kişi çekilişe bile katılmamıştı! Artık bu şike davasının çığrından çıktığı bütün dinleyiciler tarafından fark edilmişti.

Şike davasında diğer bir önemli ipucu ise, yayının chat kısmında paylaşılan "Salih abi diyen çılgın kedi" videosuydu. Bir işaret mi bu? Kayıp Rıhtım'a kedi girdi ve çekilişi alt üst mü etti? Türkiye'nin kedilerden çektiği neydi? Ve aslında bu kedi, çekilişin sonuçları karşısında Rıhtım Ahalisi'nin içinde bulunduğu hali yansıtmaktaydı. Noluyor?.. Noluyor abi?..

Birçok kişi, yayında kendilerine yöneltilen suçlamaları reddeden Fırtınakıran ve mit'in yaptıkları esprilerin, suçluluk psikolojisi ile yapıldığına inanıyor.

Son bir vurgun daha...

Yaptıkları hareketler ile dinleyicilerini yeterince hayal kırıklığına uğratmamışlar gibi, şimdi bir de Gormenghast Üçlemesi (bu da kutulu!) çekilişi (!) yapılacağı söyleniyor. Yazılanlara bakılırsa, bu sefer kahlan amnell de ekibin bir parçası haline gelmiş. Merak ediyoruz, bu seferki şanslı (!) kim olacak...

Yayında üzerinde sürekli durulan "kutulu" esprisi ve dağıtılan iki kitabın kutulu olduğu gerçeği, bu skandalın arkasında gerçekten de Cthulhu'nun olup olmadığını merak ettiriyor. Fakat bu, sanıyoruz ki, eski dinleyiciler olmayan bizler için, yalnızca bir sır olarak kalacak...

Bir başka yayında görüşmek dileğiyle. Mesajlarınız olursa sosyal medya üzerinden, #OyunaGelmeKayıpRıhtımım heştegiyle bana ulaşıp, sesinizin duyurulmasını sağlayabilirsiniz. İyi günler diliyorum.
The wizard's crown I'll take on Halloween.

• **
  • 106
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
    • Emrecan Doğan
« Yanıtla #1281 : 08 Şubat 2016, 14:53:02 »
Ooo Çekiliş Şikesi davası giderek büyüyor bence artık bu ''kutunun'' kapağını açma zamanı geldi :) Gerçekleri öğrenmek istiyoruz

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1282 : 08 Şubat 2016, 15:00:49 »
Böyle büyük bir karar vermeden önce kutuma gitmek istiyorum u_u.

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1283 : 08 Şubat 2016, 15:13:34 »
Kutuluları ben aldım, sıkıntı yok. Yalnız içinden Cthulhu çıkarsa, o sıkıntı. Ahh sanırım, bu kutuyu açmamam gerek hastalığına yakalandım.

İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1284 : 08 Şubat 2016, 15:35:18 »
Our evil plan shall work... Rise master, rise! Mehehe!

Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1285 : 10 Şubat 2016, 19:48:50 »
Bu hafta oldukça sansasyonel bir konumuz var.

Cumartesi Konusu: Dedikodular ve Palavralardan Başyapıtlara

Pultizer getiren palavralar, sonradan yazarların başyapıtlarını yazmalarına yol açan dedikodular, skandallar ve nicesi... Yalan biyografilerden çoksatanlara dönüşenler ve tüm bunların ortasında edebiyat.

Gelin bu hafta şehir efsanelerini, palavraları, yalanları ve dedikoduları bir de edebiyat üzerindeki "olumlu" etkileri üzerinden konuşalım. Olmaz demeyin, çünkü eldeki örnekler oldukça şaşırtıcı cinsten.

Kendi gününde, kendi saatinde, GIYBETlerde görüşmek üzere!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1286 : 13 Şubat 2016, 08:24:29 »
Bu akşam yayından sonraki yayında değil, öz, has, Kahramanın Yol Türküsü'nde görüşmek üzere :).

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1287 : 13 Şubat 2016, 12:41:12 »
Bu akşam yayından sonraki yayında değil, öz, has, Kahramanın Yol Türküsü'nde görüşmek üzere :).

Çıkışta çekilişli yayın yapacaktım. Çekilişin kazananı da ödül olarak bana kitap gönderme şerefine nail olacaktı. Benim yayınımın önünü neden kesiyorsun =(

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı -Kötü karakteR-

• **
  • 157
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1288 : 13 Şubat 2016, 23:53:45 »
Bu sefer benim suçum değil hakim bey elektrikler kesildi 11e kadar off ne şanstır-şanssızlıktır- bu ya...

• 403
  • Rom: 7
  • ☆★
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1289 : 16 Şubat 2016, 11:09:28 »
Efendim kargo taze taze gelmiş bulunuyor, kitaplar elime ulaştı. Bir kez daha teşekkür ediyorum, tekrar yeni yaşın kutlu olsun Kahramanın Yol Türküsü!

Şu da şuracıkta dursun :D:
İt was one of those March days.
When the sun shines hot,
And the wind blows cold.
When the summer in the light,
And winter in the shade.