Kayıt Ol

Kahramanın Yol Türküsü ||Cumartesi -21.00

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Fantastik Yayın || Cumartesi- 21:00
« Yanıtla #30 : 30 Ocak 2011, 02:15:54 »
Muhteşemdi :) Şarkılar, muhabbet...  Hiç sıkılmadan 5 saat dinledim, bir o kadar daha olsa gene dinlerdim. Tekrar teşekkürler.

Edit: Gece 2:30'da yatmama rağmen radyo programı benim için orada bitmedi. Sabaha kadar rüyamda devam etti çünkü, üstelik herkese oradaydı ve muhabbet kaldığı yerden tam gaz devam ediyordu :) Gerçekten! (Hayır efendim, bir tarafım açıkta falan kalmış değildi.)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı alper

• **
  • 143
  • Rom: 10
  • don't let'em tie you to the stake :P
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 30 Ocak 2011, 03:07:15 »
Şarkılar eşliğine sohbet sanki, forum olarak ormanların içindeki hanı ziyaret etmişiz geceyi orda geçirecekmişiz ancak barın karşısındaki ozanı bırakıpta kimse odasına çekilmek istemiyormuş havası yarattı.

İstek şarkılar ve maceracıların başlarından geçen olaylar, ozanın şarkıları sayesinde epik bir hal alırken, hanın kapısı büyük bir gürültüyle içeri doğru açıldı. Ağır adımlar hanın ortasına doğru gelirken zemindeki ahşap acı içinde çatırdıyordu. Ozan'ın yumuşak müziği, elinde olmadan yavaş yavaş savaş türküsüne dönüşüyordu. Savaşçı, demir çizmelerine kadar gelen uzun pelerinini geriye doğru attı. Ellerini kıvırcık saçlarının arasından geçirirken meraklı bakışlar arasında sevecen bir kahkaha patlatıverdi. Handaki herkes rahatlamışa benziyordu. Derken savaşçı aniden tek yumruğunu havaya kaldırdı. Handaki herkes doğaüstü bir şey farketmişti, hava çatırdıyor sanki görünmez kıvılcımlar tüm odayı dolaşıyor, orada olan herkesin ensesindeki tüyleri kaldırıyordu. Meraklı gözler, yerlerini korkulu gözlere bırakmaya başlarken, göğsünde "magical" bir "bronze" taşıyan iri savaşçı havada kalan yumruğunu masaya sert bir şekilde vurarak şöyle dedi : "Hadi artık yatağa!"

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 30 Ocak 2011, 10:35:32 »
Ben sonuna kadar uyanık kalamasam da Blackmore's Night eşliğinde masa başında uyuyakalmak güzeldi.:D
Ayrıca yayın esnasında istenen istek şarkıları reddetmediği için, özellikle And Then There Was Silence için, çok teşekkür ediyorum Fırtınakıran'a.:D Bu yayın düzenli olsa çok güzel olur. :)   

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #33 : 30 Ocak 2011, 10:42:24 »
Bende her ne kadar sonuna kadar dinlememiş olsam da güzel bir yayındı fırtınakırana teşekkür ediyorum. Haftaya kadar dayanırım umarım. :)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 30 Ocak 2011, 12:22:21 »
Muhteşem bir yayındı gerçekten. Önce 1-2 saat fantastik temalı hızlı şarkılarla oyun oynadım (klavyeyi kıracaktım az daha öyle gaza gelmişim). Sonra da güzel sohbete katıldım ve bu da 2-3 saat sürdü ve hiç sıkılmadım.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 30 Ocak 2011, 14:56:57 »
Bu yayın yine yapılacaksa aynı şarkılarla bile olsa kabul ederim. Muhabbetler çok güzeldi ve ortam epey kaliteli idi.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü || Cumartesi- 23:00
« Yanıtla #36 : 03 Şubat 2011, 19:40:29 »
Bu Cumartesi günü tüm maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz! Ancak bu haftalık ufak bir değişiklikle. Cumartesi günü yayın saatimiz 21:00 yerine 23:00 olacaktır. Geçen haftaki saatte evde olmama ihtimalim büyük olduğu için, yayın saatini 23:00'a almış bulunmaktayım.

Ayrıca, programımız Fantastik Yayın adını bırakıp Kahramanın Yol Türküsü olarak yayın hayatına devam edecektir. (İlk isim tamamen tanıtım maksatlıydı)

Peki bu hafta neler yapacağız? Sıkı durun, çünkü bu defa daha çok bir RP havasında geçecek bir yayınımız var. Önce handa toplanıp eski dostlarla sohbet, kahkahalar ve dans olacak. Herkese dans için bir eş seçmesini öneririm :). Ancak her şey böyle güzel gitmeyecek! Alınan bir haber ile cehennemden çıkan iblislere karşı göğüs göğüse savaşmaya çağrılacağız. Belki yolda kaybolunacak ama kimse durdurak bilmeyecek. Düşmanla yüzyüze gelindiğinde ise, çarpışan metalin, büyünün ve kanın kokusu her yeri kaplayacak. Belki bir dostumuz orada feda edeceğiz, belki geri dönemeyen biz olacağız.

Ama bunların hiçbiri önemli değil! Bir şarkımızda da dediği gibi

"Taste the blade of hero!"

Umarım şarkı düzenim size tüm bu anlattıklarımı hissettirecektir. (azıcık da hikayeye yön vereceğim elbette)

Cumartesi gecesi 23:00'da, bu epik macerada görüşmek üzere.

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 03 Şubat 2011, 19:50:59 »
Bu Cumartesi günü tüm maceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz! Ancak bu haftalık ufak bir değişiklikle. Cumartesi günü yayın saatimiz 21:00 yerine 23:00 olacaktır. Geçen haftaki saatte evde olmama ihtimalim büyük olduğu için, yayın saatini 23:00'a almış bulunmaktayım.

Ayrıca, programımız Fantastik Yayın adını bırakıp Kahramanın Yol Türküsü olarak yayın hayatına devam edecektir. (İlk isim tamamen tanıtım maksatlıydı)

Peki bu hafta neler yapacağız? Sıkı durun, çünkü bu defa daha çok bir RP havasında geçecek bir yayınımız var. Önce handa toplanıp eski dostlarla sohbet, kahkahalar ve dans olacak. Herkese dans için bir eş seçmesini öneririm :). Ancak her şey böyle güzel gitmeyecek! Alınan bir haber ile cehennemden çıkan iblislere karşı göğüs göğüse savaşmaya çağrılacağız. Belki yolda kaybolunacak ama kimse durdurak bilmeyecek. Düşmanla yüzyüze gelindiğinde ise, çarpışan metalin, büyünün ve kanın kokusu her yeri kaplayacak. Belki bir dostumuz orada feda edeceğiz, belki geri dönemeyen biz olacağız.

Ama bunların hiçbiri önemli değil! Bir şarkımızda da dediği gibi

"Taste the blade of hero!"

Umarım şarkı düzenim size tüm bu anlattıklarımı hissettirecektir. (azıcık da hikayeye yön vereceğim elbette)

Cumartesi gecesi 23:00'da, bu epik macerada görüşmek üzere.

Buram buram eğlence kokusu alıyorum. RP varsa; ben de varım !
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 03 Şubat 2011, 19:52:38 »
Böyle güzel bir yayını kaçıracağım için strese girmemek elde değil :(
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 04 Şubat 2011, 00:17:51 »
Herkes siper alsın! Yayında konuşabilirim!

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 04 Şubat 2011, 01:51:14 »
Herkes siper alsın! Yayında konuşabilirim!

Deneme yayınında 4 saat konuştuktan sonra seni asıl yayında konuşmadan bırakacağımızı nasıl düşünürsün?
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 05 Şubat 2011, 18:50:03 »
Arkadaşlar, tekrardan hatırlatmakta fayda var. Bu akşamki yayın 23:00'da.

Değişikliği fark etmeyen bazı arkadaşlarımızı görünce bunu hatırlatma gereği duydum.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 05 Şubat 2011, 22:59:44 »
Ve yayın vakti geldi çattı!

Kapılar sizin için açılacak...

http://radyo.kayiprihtim.org

Ekleme: bitti.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü || Cumartesi- 21:00
« Yanıtla #43 : 11 Şubat 2011, 20:31:54 »
Eski saatimizde, 21:00, yarın yine sizlerleyiz.

Ancak bu defa, fantastik ve epik müziklerin yanı sıra Türkiye'de Fantastik Edebiyat ve Yazarları adlı konuyu da tartışacağımız bir konuşma-konu ile karşınıza geleceğiz.

Yarın 21:00'da, radyonuzun ayarlarını KayıpRıhtım Radyo'ya ayarlamayı unutmayın :)!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kahramanın Yol Türküsü || Cumartesi- 21:00
« Yanıtla #44 : 12 Şubat 2011, 20:59:27 »
Eski saatimizde, 21:00, yarın yine sizlerleyiz.

Ancak bu defa, fantastik ve epik müziklerin yanı sıra Türkiye'de Fantastik Edebiyat ve Yazarları adlı konuyu da tartışacağımız bir konuşma-konu ile karşınıza geleceğiz.

Yarın 21:00'da, radyonuzun ayarlarını KayıpRıhtım Radyo'ya ayarlamayı unutmayın :)!

Ve saatlerimiz 21:00'ı gösteriyor. Bu da demek oluyorki...

Yayındayız!

http://radyo.kayiprihtim.org

Ekleme: Beş buçuk saat süren yayın bitti. Katılan herkese çok teşekkür ederim. Yapılan konuşmanın kaydı alınmıştır. En kısa zamanda yayınlanacaktır.