Kayıt Ol

Anket

Ölecek Olsan nasıl ölmeyi tercih ederdin?

Fast And Furius filmini taklit ederken arabayla okyanusa düşerek, deniz anaları tarafından zehirlenmemiz sonucunda ölmek
2 (3.6%)
Dünyanın en iğrenç filmini izlerken kalp krizi geçirmek
5 (9.1%)
Bir çiftlikte, özel üretim bir su Hortumundan akan içme suyunun (yanlışlıkla) saatte 300km hızla üzerinize gelmesi ile 15 metre gerideki hindistan cevizi ağacına çakılarak kafanıza hindistan cevizi düşmesi sonucu ölmek
4 (7.3%)
Site yöneticilerinden Fırtınakıran'ı saçma yorumlarla sinir etmemiz sonucu sinir krizi geçirerek adresimizi bulması ve bizi kurusıkı tabanca ile tehdit etmesi sonucu korkudan ölmek
24 (43.6%)
(Dalga mı geçiyorsun? Eğer ölürsem annem beni öldürür.)
20 (36.4%)

Toplam Oy Verenler: 54

Ölecek olsan hangisini seçerdin?

Çevrimdışı Raisor

• 793
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ölecek olsan hangisini seçerdin?
« : 25 Ocak 2011, 22:00:58 »
   Haydi bakalım komik ölüm yolları :D
Vahşet her yanda ulu orta sergilenirken,

Sevişmek için saklanmak zorunda kaldığımız bir Dünyada yaşıyoruz.

-John Lennon.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Ölecek olsan hangisini seçerdin?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2011, 22:25:48 »
Fırtınakıran öldürsün bizi. İçi rahatlar ablamızın ^^ :)
May the force, be with you.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2011, 22:27:09 »

Hımm.. bir bakayım öldürülecekler listemde kimler varmış :hömm:.

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2011, 22:29:30 »
Sanırım o 4. şıkkı seçmiş olabilitem var ^^ Saygılar ulu matronumuz... :P :D

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2011, 22:35:02 »

Hımm.. bir bakayım öldürülecekler listemde kimler varmış :hömm:.

O listede ben yokumdur umarım :D :D

-John Lennon.

Çevrimdışı Bars Elsa

• **
  • 318
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2011, 23:07:48 »
Balon Balonu değil de Balon Balığı olabilir (= Ama balon balığının sokması sonucu değil de şöyle yedi sekiz tane balon balığı ciğeri yedikten sonra ya ölmek ya da balon balığı ciğerinin efsanevi lezzeti karşısında dünyanın en büyük hazzını almak... :)

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Ocak 2011, 23:12:25 »
Balon Balonu değil de Balon Balığı olabilir (= Ama balon balığının sokması sonucu değil de şöyle yedi sekiz tane balon balığı ciğeri yedikten sonra ya ölmek ya da balon balığı ciğerinin efsanevi lezzeti karşısında dünyanın en büyük hazzını almak... :)

Deniz anası olarak değiştirdim -,-.. biz de hata yapabiliriz

-John Lennon.

Çevrimdışı Bars Elsa

• **
  • 318
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2011, 00:17:10 »

:) hatasız kul olmaz demiş halk ozanı ;) Ama ben gerçekten, yetmişli seksenli yaşlarımda fugu denen balon balığı ciğerini gerçekten yemek istiyorum. :)

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2011, 00:22:29 »

:) hatasız kul olmaz demiş halk ozanı ;) Ama ben gerçekten, yetmişli seksenli yaşlarımda fugu denen balon balığı ciğerini gerçekten yemek istiyorum. :)

Bir an dusundum de; Hazal abla öldürsün daha iyi.. :D

-John Lennon.

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2011, 14:21:55 »
Aslında "Nasıl intahar etmek isterdin?" diye sorsalar -böyle bir fantazisi olan var mı bilemiyorum ama- cevabım en acısız hatta ve hatta huzurlu olan 'tüpgaz zehirlenmesi' olurdu. Türkçesi açardım ocağın gazını mışıl mışıl uyurdum.

Ancak ölüm şeklimi seçme konusunda oyumu dünyanın en kötü filmini izlerken kalp krizi geçirmek alıyor.

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2011, 18:19:48 »
Aslında "Nasıl intahar etmek isterdin?" diye sorsalar -böyle bir fantazisi olan var mı bilemiyorum ama- cevabım en acısız hatta ve hatta huzurlu olan 'tüpgaz zehirlenmesi' olurdu. Türkçesi açardım ocağın gazını mışıl mışıl uyurdum.

Ancak ölüm şeklimi seçme konusunda oyumu dünyanın en kötü filmini izlerken kalp krizi geçirmek alıyor.

Hiç tüp gazdan zehirlendin mi? Belki de acı vericidir?

-John Lennon.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2011, 18:37:46 »
Benim seçimim çok daha basit olurdu; canı sıkılan bir kender ile aynı odaya kapatılmak :)
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2011, 18:39:25 »

[Alıntı]

Asıl tehlikeli olan karbondioksit değil onun küçük kardeşi, bir oksijen atomu eksiği, karbon monoksittir. Bunun çok az miktarı bile öldürücüdür. Nefes yoluyla alındığında akciğerden doğrudan kana karışır. Kandaki alyuvarlarda bulunan ve görevi oksijeni vücuda taşımak olan hemoglobin adlı moleküllerle reaksiyona girer, bunlardaki oksijenle yer değiştirir. İnsan nefes alamamaktan, solunum yetersizliğinden değil dokulara yeterli oksijen gitmemesi sonucu ölür.

Zehirlenen kişi bunu pek fark edemez. Zehirlenme el ve ayaklarda uyuşmayla başlar, baş ağrısı, baş dönmesi, bulantı ve şuur kaybı ile ölümlü sonuca doğru gider. Bulunulan hacim ne kadar küçükse zehirlenme o kadar süratli olur.

Karbon monoksit zehirlenmesi çoğunlukla tüp gaz veya doğalgaz zehirlenmesi diye nitelendirilir. Halbuki burada zehirleyen yakıt değil hava ile yanan yakıttan çıkan gazdır. Yani doğalgaz ve tüp gaz kaçakları insanı zehirlemez. Doğalgaz havadan hafiftir ve havada kalır. Tüp gaz ise daha ağırdır ve yere iner, pencereler, kapılar açılıp süpürülünce dışarı çıkar. Bunlar zehirleyici değil yanıcı maddelerdir. Kaçaklarında asıl tehlike infilak ve yangındır.

[Alıntı Sonu]

Bazı şeyleri bilmek için yaşamak gerekmiyor Burnich. Zehirlenmenin hücresel boyutta olduğundan vesaire bile bahsetmeyeceğim; ancak acı verici olsaydı o kadar insan uykusunda gaz zehirlenmesinden dolayı ölmeden önce kalkardı heralde değil mi? Uyku o acıyı bastırıyormuymuş yoksa?

Derslerde binlerce kez bunları gördük.

Saçmalama.

Çevrimdışı Raisor

• 793
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 26 Ocak 2011, 19:41:42 »

[Alıntı]

Asıl tehlikeli olan karbondioksit değil onun küçük kardeşi, bir oksijen atomu eksiği, karbon monoksittir. Bunun çok az miktarı bile öldürücüdür. Nefes yoluyla alındığında akciğerden doğrudan kana karışır. Kandaki alyuvarlarda bulunan ve görevi oksijeni vücuda taşımak olan hemoglobin adlı moleküllerle reaksiyona girer, bunlardaki oksijenle yer değiştirir. İnsan nefes alamamaktan, solunum yetersizliğinden değil dokulara yeterli oksijen gitmemesi sonucu ölür.

Zehirlenen kişi bunu pek fark edemez. Zehirlenme el ve ayaklarda uyuşmayla başlar, baş ağrısı, baş dönmesi, bulantı ve şuur kaybı ile ölümlü sonuca doğru gider. Bulunulan hacim ne kadar küçükse zehirlenme o kadar süratli olur.

Karbon monoksit zehirlenmesi çoğunlukla tüp gaz veya doğalgaz zehirlenmesi diye nitelendirilir. Halbuki burada zehirleyen yakıt değil hava ile yanan yakıttan çıkan gazdır. Yani doğalgaz ve tüp gaz kaçakları insanı zehirlemez. Doğalgaz havadan hafiftir ve havada kalır. Tüp gaz ise daha ağırdır ve yere iner, pencereler, kapılar açılıp süpürülünce dışarı çıkar. Bunlar zehirleyici değil yanıcı maddelerdir. Kaçaklarında asıl tehlike infilak ve yangındır.

[Alıntı Sonu]

Bazı şeyleri bilmek için yaşamak gerekmiyor Burnich. Zehirlenmenin hücresel boyutta olduğundan vesaire bile bahsetmeyeceğim; ancak acı verici olsaydı o kadar insan uykusunda gaz zehirlenmesinden dolayı ölmeden önce kalkardı heralde değil mi? Uyku o acıyı bastırıyormuymuş yoksa?

Derslerde binlerce kez bunları gördük.

Saçmalama.

Bioloji derslerinde uyuduğumu hep bilirsin :D :D

-John Lennon.

Çevrimdışı Black Helen

• 782
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 26 Ocak 2011, 21:11:04 »
Annem yetiyor bana diyen güruhtanım.
Spoiler: Göster