Kayıt Ol

Podcast'ler

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Podcast'ler
« : 31 Ocak 2011, 16:35:10 »
Bundan sonra yayınlarımızı kaçıran arkadaşlarımız için tutabildiğimiz önemli kayıtları bu başlık altında yayınlayacağız. Böylece o saatlerde radyo başında olamayan arkadaşlarımız da programı dinlemiş olacaklar.

Programlara aşağıdaki kutucuktan ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kutunun içine bir kez tıklamak. Daha sonra yayımlanmış ve upload edilmiş tüm Podcastlerimiz karşınıza gelecektir.

PODCAST LİSTESİ

- Podcast #1 - Wyern - Kont Dracula

<div><object width="100%" height="90"><param name="movie" value="//www.mixcloud.com/media/swf/player/mixcloudLoader.swf?feed=http%3A%2F%2Fwww.mixcloud.com%2FKayipRihtim%2Fradyo-rhtm-wyern-kont-dracula%2F&embed_uuid=fd891b1b-fdda-41f3-80c3-2acad9cb702d&stylecolor=&embed_type=widget_standard"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="wmode" value="opaque"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.mixcloud.com/media/swf/player/mixcloudLoader.swf?feed=http%3A%2F%2Fwww.mixcloud.com%2FKayipRihtim%2Fradyo-rhtm-wyern-kont-dracula%2F&embed_uuid=fd891b1b-fdda-41f3-80c3-2acad9cb702d&stylecolor=&embed_type=widget_standard" type="application/x-shockwave-flash" wmode="opaque" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="100%" height="90"></embed></object><div style="clear:both; height:3px;"></div><p style="display:block; font-size:12px; font-family:Helvetica, Arial, sans-serif; margin:0; padding: 3px 4px; color:#02a0c7;"><a href="http://www.mixcloud.com/KayipRihtim/radyo-rhtm-wyern-kont-dracula/?utm_source=widget&amp;utm_medium=web&amp;utm_campaign=base_links&amp;utm_term=resource_link" target="_blank" style="color:#02a0c7; font-weight:bold;">Radyo Rıhtım | Wyern -  Kont Dracula[/url]<span> by </span><a href="http://www.mixcloud.com/KayipRihtim/?utm_source=widget&amp;utm_medium=web&amp;utm_campaign=base_links&amp;utm_term=profile_link" target="_blank" style="color:#02a0c7; font-weight:bold;">Kayiprihtim[/url]<span> on </span><a href="http://www.mixcloud.com/?utm_source=widget&utm_medium=web&utm_campaign=base_links&utm_term=homepage_link" target="_blank" style="color:#02a0c7; font-weight:bold;"> Mixcloud[/url]</p><div style="clear:both; height:3px;"></div></div>

- Podcast #2 - Wyern - Kayıp Uygarlıklar

- Podcast #3 - Fırtınakıran- Türkiye'de Fantastik Edebiyat ve Türk Yazarları

- Podcast #4 - Fırtınakıran- Distopya

- Podcast #5 - Fırtınakıran- Neden Fantazya?

- Podcast #6 - Fırtınakıran- Fantazyada Kadın

- Podcast #7 - Fırtınakıran - Kötü Kitap/Kötü Okur

- Podcast #8 - Fırtınakıran - Eski ve Yeni Kahramanlar

- Podcast #9 - Fırtınakıran - Masalların Arkasındaki Tarih ve Gerçekler
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Ynt: Podcast'ler !!!
« Yanıtla #1 : 31 Ocak 2011, 17:45:28 »
Harika, lezzetli bir yayındı. Wyern abimiz başta hafif bi şaşırsa da, muhabbete girdikçe o kadar samimi ve tatlı bir anlatıma kavuştu ki, uyurken bile düşünebildiğim nadir gecelerden birini yaşadım.

İşin kötüsü, drakula ve Hurin'in Çocukları birbirine karışabilir kafamda :D Bir sonraki yayını da heyecanla beklemekteyiz,

Herkesin dinlemesini şiddetle öneririm.
May the force, be with you.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #2 : 31 Ocak 2011, 17:49:59 »
Vay, güzel bir özellik olmuş bu. Kaçırdığım programlar için hayıflanmamıza gerek kalmadı yani artık :) Programı en kısa zamanda dinleyeceğim, güzel olduğuna eminim.

Teşekkürler Kayıp Rıhtım.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Ocak 2011, 17:52:55 »
35. dakikaya kadar dinledim, güzel program olmuş. Neden devamını dinlemedin derseniz sayfayı yanlışlıkla yeniledim, dolayısıyla en başa döndü. Neyse en kısa zamanda devamını da dinlerim inşallah :)

Tebrikler Wyern :)
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Hurin

• 1478
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Ocak 2011, 17:58:35 »
Dün akşam çok uğraştım girebilmek için ancak giremedim. Yinede farklı bir yolla olsa da dinleme imkanı bulabilmek şahane. Ellerine sağlık Wyern çok güzel bir yayın olmuş.
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Wyern

• **
  • 121
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
    • Son Gulyabani'nin Yeri
« Yanıtla #5 : 31 Ocak 2011, 18:17:57 »
Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Gelecek programıda aynı heyecanla aynı güzellikle yapabiliriz umarım :)

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 31 Ocak 2011, 19:08:22 »
Başım ağrıdığından ve podcast'ın ses kalitesi de düşük olduğundan ben de ancak bir bölümünü dinleyebildim yayının. En kısa zamanda devamını da dinleyeceğim tabi. Yine de ellerine, diline sağlık Wyern. Yayınlarının devamını bekliyorum.

Çevrimdışı grikunduz

• **
  • 368
  • Rom: 6
  • Est solarus oth mithas
    • Profili Görüntüle
    • HayalGezer
« Yanıtla #7 : 31 Ocak 2011, 19:23:39 »
Ne yani şimdi kaçırdığımız yayınları dinleyebiliyormuyuz. Ciddi olamazsınız çok sevindim çok teşekkürler. :)

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #8 : 31 Ocak 2011, 20:40:16 »
Ses kalitesi gerçekten çok düşük, içeriği her ne kadar tatmin edici olsa da özellikle isimleri pek anlayamadım =)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Podcast |Wyern #2
« Yanıtla #9 : 04 Şubat 2011, 10:10:44 »
Mehmet Berk Yaltırık, nam-ı diğer Wyern, Kayıp Uygarlıklar üzerine yaklaşık bir saatlik program yaptı. Oldukça da hoş bir program yapmış. Dinledim ve onayladım.

Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
Podcast | Fırtınakıran #1
« Yanıtla #10 : 16 Şubat 2011, 18:21:47 »
Vee geçtiğimiz günlerde site yöneticilerimizden Fırtınakıran'ın yapmış olduğu "Türkiye'de Fantastik Edebiyat ve Türk Yazarları" adlı radyo programının podcasti nihayet yayında!

Üç kısıma ayrılan programın ilk kısmında Türk yazarlarından bahseden Fırtınakıran; İhsan Oktay Anar'dan Alper Canıgüz'e, Yiğit Değer Bengi'den Erbuğ Kaya'ya kadar birçok isim hakkında konuşmuş. İkinci bölüm ise sitemiz bünyesinde kendilerini oldukça sık şekilde gördüğümüz yazarlarımızdan bahsetmiş. Burada da mit'den KoyuBeyazâ, DarLy OpuS'dan Nihbrin'e kadar birçok yazarımızın ismi geçmiş. Son olarak da üçüncü gruba giren, yani daha yazım tarzı geliştirmeden bir hevesle ben yazar olacağım diyerek kendi parasıyla kitap bastıranlardan dem vurmuş!

Buyrun gelin, bu güzide yayını hep birlikte dinleyelim!

Programı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 16 Şubat 2011, 18:54:47 »
Yalnız şimdi kaçırdığım kısımları dinliyorum da, bu podcast işi gerçekten çok hoş olmuş yahu!
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Şubat 2011, 19:56:07 »
An itibariyle Fırtınakıran'ın yayını dinleyip bitirmiş bulunmaktayım. Dolu dolu geçen, epey bilgilendirici bir yayın olmuş. Tek başına onca zaman konuşabilmek, daha doğrusu konuştuğunu dinletebilmek marifet, ağzına sağlık diyorum :).

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Şubat 2011, 20:50:21 »
An itibariyle Fırtınakıran'ın yayını dinleyip bitirmiş bulunmaktayım. Dolu dolu geçen, epey bilgilendirici bir yayın olmuş. Tek başına onca zaman konuşabilmek, daha doğrusu konuştuğunu dinletebilmek marifet, ağzına sağlık diyorum :).

Çok teşekkür ederim bu güzel yorum için ve sonuna kadar dinlediğinizden ötürü :). Verdiğim bilgiler ile merak edenlere ya da dinleyen herhangi birine bir şeyler katabildiysem ne mutlu bana.

Bir de şey, çenem düşüktür, o yüzden konuşunca kısa kesemiyorum :P.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #14 : 16 Şubat 2011, 22:10:16 »
Muhteşem bir yayın olmuş gerçekten de (Hayır efendim, içinde adım geçtiği için demiyorum!) Soluksuz okudum diye bir tabir vardır ya, ben de soluksuz dinledim resmen. (Desem de siz bana inanmayın, 1.5 saat nefes mi tutulurmuş canım?) Çok keyifli ve bir o kadar da doyurucu bir yayındı. Keşke ben de bizzat orada olsaydım diye kaç kez hayıflandım bilmiyorum. Ve hayır, canlı yayında hesap numarası falan dağıtıp kitabımızı satmaya çalışmayacaktım. Bu haince bir iftira!

Basılı eser konusunda sevgili Hazal'a katılıyorum. Başta Malkavian, DarLy OpuS, Nihbrin, KoyuBeyaz ve Amras Ringeril olmak üzere çoğunuzun bu yolda ilerlemesini ve basılı kitaplarınızı görmeyi çok ama çok istiyorum. İnşallah bir gün o da olacak. Hazal, sen de dahilsin buna.

Başta Hazal olmak üzere tüm ekibe çok teşekkürler...

(Yemin ve Öç için hesap numaralarımız...) :D
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.