Kayıt Ol

Drakula İstanbul’da Programına Konuğuz!

Çevrimdışı Madam Vio

• **
  • 376
  • Rom: 16
  • "Each thing I show you is a piece of my death."
    • Profili Görüntüle
Ynt: Drakula İstanbul’da Programına Konuğuz!
« Yanıtla #15 : 30 Mart 2011, 15:59:48 »
Bence de yayına olabildiğince yararlı konular sığdırmayı başarmışsınız bu kısıtlı zamana rağmen. Umarım ki bu adımla birlikte Hakan abi ve ekibi Kayıp Rıhtım adı altında daha nice yayınlara/programlara katılacak, nice başarılara imza atacaklardır...

Tebrik ediyorum.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #16 : 30 Mart 2011, 16:01:58 »
Rıhtım'ı ve fantastik edebiyatı daha çok platformda görmek istiyoruz. Ben çok başarılı buldum. Bütün ekibe ve bizi temsil eden Hakan Tunç'a tebriklerimi iletiyorum. :)

Çevrimdışı Legend

• 590
  • Rom: 18
  • I write because your wrong
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 30 Mart 2011, 16:55:25 »
Daha yeni dinleyebildim.Mükemmel bir program olmuş.Bazı şeyler atlanılsada genl hatlarıyla bu kısa süre içersinde mükemmel bir program olmuş.Sizi ve diğer tüm ekibi daha dolu dolu ve uzun programlarda görmek beni de çok mutlu edecektir.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #18 : 30 Mart 2011, 17:44:40 »
"Yemin ve öç diye bi kitap çıkardık biz.." diye başlıyor ama hiç mit'in adı geçmiyor. Sanki kendi yazdı kitabı :p

Valla Rıhtım'ın ve kitabımızın adını duymak bile benim için yeterliydi. Yarım saate bu kadar şeyi sıkıştırabilmek bile oldukça başarılı. Varsın benim adım geçmesin...

Hatta geçmesin daha iyi...
"Kim dedi?"
"Mit mi?"
"Mit karışmış oğlum bunların işine!"
"Ergenekon'la da bağlantıları vardır bunların kesin!"
"Kapatın siteyi, kapatın!"  :D

Bu güzel program için önce Hakan'a sonra da Rıhtıma emek veren herkese canı gönülden teşekkürler.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #19 : 30 Mart 2011, 19:12:23 »
Haha, İhsan abi haklı. :D "İthaki"ye "İttihat ve Terakki" diyenlerin bunu kaçırması mümkün gözükmüyor. Tanrım... Genel Yayın Yönetmeni'miz ne kadar düşünceli! :P

Çevrimdışı Erymnys

• 496
  • Rom: 8
  • PKBL
    • Profili Görüntüle
    • Erymnys
« Yanıtla #20 : 31 Mart 2011, 10:29:26 »
dinledim en sonunda. :) gerçekten dinlenesi bir program olmuş, kaçırıp da canlı canlı dinleyemediğime üzüldüm.
Elleri kalem tutanlara bu kadar düşman varken biz çok acı çekeriz daha, çok ölürüz kan kaybından!..

Çocuk Yetiştirme Sanatı Üzerine Bir Deneme --->Erymnys

Beklerim efendim...

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 31 Mart 2011, 12:18:46 »
-Hazal Çamur isimli bir bayan arkadaşımız var Fırtınakıran.

---

-Ben size de kitap getirdim
-Beğenicez!

---

-25 yaş üstü... çok az kullanıcımız var.

---

- okyucunun türle ilişkisi nedir?
- çoğu arkadaşımız bunun bir tür olduğunun farkında değiller.

---

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #22 : 02 Nisan 2011, 21:16:01 »
Aslında eksikler o kadar da göze batacak şeyler değilmiş, yeni dinledim, ağzına sağlık Hakan abi :) Söylediğin her şeye öylesine katılıyorum ve ilerde bir şeyler yapabilmek istiyorum ki anlatamam :)

Tekrar tekrar senin deyiminle bizi kaale aldıkları için onlara ve güzel konuşman için sana teşekkür ederim :)
May the force, be with you.

Çevrimdışı Finarfin

• **
  • 102
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 03 Nisan 2011, 11:46:33 »
Benim için şaşırtıcı olan kısım Hakan Tunç'un evde internet olmadan nasıl bu kadar çok online olabildiği  ;D Nedir bunun formülü?  :D

Çevrimdışı TurkceBKF

• **
  • 77
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Nisan 2011, 09:06:32 »
Geçen hafta dinledim ama şehir dışında olduğumdan yazamamıştım. Hakan diline sağlık çok başarılı bir program olmuş. Bilgili olduğunu göstermişsin ama belki biraz hazırlıksız kalmışsın. Hoş senin bocaladığın yerlerde de sunucular toparladılar. Sonuçta ortaya iyi bir program çıkmış. Aslında hazırlıksızlık hali de senin amatör ruhunu yansıtıyor bana sorarsan.

Dilerim o istediğin televizyon programı da yapılır. O programın yapılmasını beklerken sizin ekip bir kaç bölüm çekmeyi düşünmez mi? Üniversitelerin iletişim bölümlerinden kamera alıp hatta belki stüdyolarını izinle kullanıp kendi programınızı yapıp YouTube ya da Dailymotion'a yüklemeniz mümkün. ODTÜ'de olanlar varsa onlar için asistan arkadaşlarla konuşabilirim. Ya da basit bir kamerayla bile böyle bir program yapmanız mümkün. Benim de yapmak istediğim bir iş bu, yani acele etmezseniz ilkini ben yapmış olurum haberiniz olsun. :)

TurkceBKF'den de bahsettiğin için teşekkürler.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
“Drakula İstanbul’da” programında Sezon Finali!
« Yanıtla #25 : 23 Nisan 2011, 13:52:35 »

Geçtiğimiz eylül ayından beri her cumartesi günü saat 10:00-10:30 arası Açık Radyo‘da dinlediğimiz, Özgür Çiçek ve Irmak Ertuna-Howison‘un sunduğu Drakula İstanbul’da programı yarın itibariyle sezon finalini yapıyor!

Bugüne kadar ekibimizden de olmak üzere türle ilişkin birçok konuk ağarlayan, fantastik edebiyatın temel taşlarını inceleyen ve birçok yeni bilgi edinmemizi sağlayan Drakula İstanbul’da programı 23 Nisan’da, 23. programı ile ara veriyor.

Bu son programda “son”ları ele alacak olan Özgür ve Irmak, yine bir dinleyicinin göndermiş olduğu hikâyeyi okuyacaklar. Ayrıca program başladığından beri, dünden bugüne kadar neler olup bittiğini bir kez daha hatırlatacak olan ikili yaz aylarında da bizleri yalnız bırakmayacaklar! Çünkü bu dönemde bir polisiye programı ile aramızda olmaya devam edecekler: Cingöz Recai

Yaz döneminde başlayacak olan Cingöz Recai yine Açık Radyo’da yayınlanacak. Detayların belli olmasıyla birlikte daha ayrıntılı bilgiler eşliğinde karşınıza geleceğimizi belirterek Özgür Çiçek ve Irmak Ertuna-Howison‘a yeni programlarında şimdiden başarılar diliyor ve yeni sezon için sabırsızlandığımızı da belirtmek istiyoruz!

Yarın saat 10:00 sularında radyonuz ve kulağınız 94.9 Açık Radyo‘da olsun!