Kayıt Ol

Bir Rüya..

Çevrimdışı Good Life

• **
  • 73
  • Rom: 2
  • Just smile :)
    • Profili Görüntüle
Bir Rüya..
« : 11 Mart 2011, 00:04:42 »
En son baktığımda gece üşüyordu.New York'da o hani herkesin çok güzel dediği Times meydanındaydım.Bu kadar parıltılı binaların arasında hiç mi beni anlatan bir şey olmaz herşey mi bu kadar soğuk herşey mi bu kadar anlamsız gelir diye düşündüm.Yanıldım..Karşı kaldırımdaydı saat gece 2 sularıydı ve karşı kaldırımdaydı yine gözlerimin önümde duruyordu.Hakim olamadım kendime, aynı anda çöktük dizlerimizin üzerine aynı anda başladık ağlamaya sanki.O kadar parıltı o kadar sahtelik arasında O oradaydı ve 10 metre karşımda duruyordu.Yavaşça doğruldu , filmlerdeki gibiydi herşey, kollarını açtı, gel der gibi, gözlerinden yaşlar birer birer yere düşerken, ben hala dizlerimin üzerindeydim ve şaşkınlıkla O'na bakıyordum.

Tesadüf diye düşündüm tıpkı tanışmamız gibi, bir iş görüşmesi için Rennes'e gitmem gerekmişti aksilik bu ya gece çalışırken uyuyakalmıştım ve sabaha iş görüşmesine 18 dk kala evden çıkabilmiştim anca.Kravat, gömlek o biçim işte bilirsin.. Araba yolun karşısındaydı  koşarak giderken , yolda yatarken bulmuştum kendimi.Gözlerimin içine bakıyordu insanın içini ısıtan kahverengi gözleri vardı .Bir telaşla kalktım O'nun yardımıyla.O özür dilerken ben sadece O'nun gözlerine bakıyordum sonra bir an sustu arabasından gelen müzik sesi duyuldu.Three Doors Down- Here Without You çalıyordu sözü değiştirmek istedim ve bir şekilde artık yolun ortasından çıkmamız gerekiyordu.Çevremdeki insanlar dağıldıktan hemen sonra O'nun arabasıyla önce hastaneye gittik.Bir kaç sıyrıktı ama çok telaşlıydı gözlerinden okuyabiliyordum.Derken tanışmış oldum O'nla bana arabayla çarptıktan 3 yıl 4 ay 12 gün sonra bir Perşembe günü hiçbir sebep belirtmeden ağlayarak giden o kadınla..

Ayağa kalktım yavaşça sersemlemiş gibiydim sanki Times Meydanının ışıkları daha fazla daha hızlı yanıp sönüyordu.Gözlerimi sildikten sonra başımı O'na doğru çevirdiğimde kollarını indiriyordu bana doğru adım atarak.O kadar çok adım atmak isterken bir santim bile kıpırdayamadım yerimden .Yolda, yavaş yavaş yürüyerek bana geliyordu, kahverengi gözleri ışıkta parladığı an bir fren sesiyle irkildim ! .

Uyandım.. Rüyaydı evet rüyaydı ama inanamıyordum hem rüya olmasını diliyor hem de bu kadarı fazla diyordum sabah 7 'ydi.Birden telefon çaldı korkarak açtım telefonu, yutkunarak dediğim 'Alo' kelimesi boğazımda yumru gibi saplandı, telefon elimden düştü, duvara yaslandım, yavaşça aşağıya kayarken alnımdan süzülen ter gözyaşımla birleşmişti bile.Telefon yere düştükten sonra gelen sesler rüyamı gerçek kılan son cümlelerdi...
Maybe tonight ...
Just tell me where and when

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bir Rüya..
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2011, 18:17:20 »
En azından biraz paragraf bıraksaymışsınız daha iyi olurmuş gibime geliyor. Okumakta epey zorlandım. Onun dışında biraz daha geliştirilebilir bu yazı diye düşünüyorum. Konusu bakımından bir yerlere gelebilir. Yine de ellerinize sağlık :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Good Life

• **
  • 73
  • Rom: 2
  • Just smile :)
    • Profili Görüntüle
Ynt: Bir Rüya..
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2011, 00:18:06 »
En azından biraz paragraf bıraksaymışsınız daha iyi olurmuş gibime geliyor. Okumakta epey zorlandım. Onun dışında biraz daha geliştirilebilir bu yazı diye düşünüyorum. Konusu bakımından bir yerlere gelebilir. Yine de ellerinize sağlık :)
Teşekkürler bir dahakine bunu dikkate alara daha iyisini yapmaya çalışacağım  :)
Maybe tonight ...
Just tell me where and when