Kayıt Ol

Mücahit Hattab

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Hank O'Sullivan - Mücahit Hattab
« Yanıtla #15 : 20 Mart 2011, 15:05:50 »
"Kabul." dedi basitçe.

Bir çıkar görüyordu bu işte kendi için. Tıpkı her zaman gördüğü gibi. Mücahhit'in ona katılıp katılmaması pek umurunda değildi. Planladığı şeyi yapabilirse zaten ona ihtiyacı kalmayacaktı.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rom: 59
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 20 Mart 2011, 15:11:34 »
''Hahah, sen daha akıllı çıktın kardeşim!'' diyerek bir elini Hank'ın omzuna atıyor adam. Sonra Mücahit'e dönüyor; ''Güvenmek mi? Gerçekten bu topraklarda herhangi birine güvenebileceğini düşünüyorsan şu tüfeği kullan ve kendi kafana bir kurşun sık. Var mısın yok musun?''
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
« Yanıtla #17 : 20 Mart 2011, 15:15:50 »
Küçüklüğümde Hamdi bey vardı, o geliyor aklıma. Kim ne derse desin sunucu ayısını tekrar edip bağırırdı ve "varım diyooor!" dedikten sonra bütün salon alkışlardı.

Bunu kimse alkışlamayacak biliyordum fakat bir süre daha yalnızlıktan uzak kalmam gerekiyordu. Bu Moskova zımbırtısı adamları ise boş bulduğum bir anda öldürebilirdim.

"Varıım anasın satiym."

*Adamları tara*
*Boş an kolla*
May the force, be with you.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #18 : 20 Mart 2011, 15:18:33 »
Hank yol arkadaşına göz kırptı ve adamlara döndü;

"Ne zaman başlamamız gerekiyor beyler?" dedi. Kollarını göğsünde çaprazladı ve ekledi. "Bu arada çorak topraklarda üzerimde sadece bir bıçak ile devriye gezmeyeceğim. Bana bir silah ayarlamalısınız."

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 20 Mart 2011, 16:04:09 »
Adam Memnuniyetle sırıtıyor ve ''Öyle ise vakit kaybetmeden üzerimizi değişelim ve işe koyulalım.'' diyerek hemen yakınınızdaki terk edilmiş bir evin içine kendi yeriymiş gibi rahatça giriyor. Arkadaki iri olan içeri girmeden önce sizin de geçmenizi bekliyor.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 20 Mart 2011, 16:09:17 »
Yol arkadaşımla yıldızımız barışacakmış gibi görünüyor. Bu binayı bir yerlerden hatırlar gibi hissetsem de aldırmıyorum, ilk ben girmek istiyorum.

*Çevreyi Tara*
*Adamları Tara*

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #21 : 20 Mart 2011, 16:51:49 »
Hank omuz silkti ve binanın içine girmek hareketlendi.

*çevreyi tara*

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 20 Mart 2011, 18:11:14 »
Girdiğiniz yer sıradan terkedilmiş bir ev. Birkaç kırık sandalye ve masa, küçük üzeri küflenmiş bir tezgah, akmayan bir musluk, örümcek ağları ile kaplanmış bir fırın ve yapmalanmış kiler dolabından anladığınız kadarıyla eskiden mutfak olan bir odadasınız. İçeri girdiğinde adam üzerindeki üniformayı çıkarmaya başlıyor silahını tezgahın üzerine koyarak.[*]Merak etmeyin içlik giyiyor.[/*]

''Kıyafetleri değiştirelim, bunlara ihtiyacınız olacak.'' diyor bir yandan da. İri adam da içeriye girip kapıyı kapatıyor fakat o elinde silahla beklemeye devam ediyor bir süre.

Kapının 2 metre uzağıda yanyanasınız. Üzerini çıkaran adam 3 metre kadar önünüzde tezgahın yanında ve silahı da o tezgahta. Kapının hemen önünde iri olan adam duruyor. Sağ tafafta 3 metre kadar ileride bir pencere var, dol tarafta başka bir odaya açılan kapı.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 20 Mart 2011, 19:19:49 »
Adam üzerini soyunurken silahının yanına gidiyorum ve çakmaması için uyduruk bir yalan söylüyorum. "Senin üniformanı ben giyeyim bari, benim üzerime daha iyi olacak gibi..."

Sonra aniden tezgahın üzerindeki silahı alıp kabzasını önümdeki adamın kafasına geçiriyorum.Bayıltacak kadar şiddetli vurmayı hedefliyorum. Ardından, arkadaşımın da diğer adama doğru atak yapmış olduğunu umarak hızla arkama dönüp silahı diğer adam her neredeyse oraya doğrultuyorum ve tereddüt etmeden adamın göğsüne sıkıyorum.

Bu hem onu etkisiz hale getirir, hem de ufak bir soru sormamıza yetecek kadar zaman verir diye umuyorum.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #24 : 20 Mart 2011, 19:29:48 »
Partnerinin silaha doğru atıldığını gören "Ah ne aceleci adam. Biraz beklese her şeyi yoluna koyacaktım." diye düşünen Hank anında kemerinde asılı duran bıçağı çıkarıp silahlı iri adamın boynuna saplamak için hamle yapıyor. (Eğer uzağında ise fırlatıyor.)

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 20 Mart 2011, 20:00:06 »
Yaşayan Ölü Modu : Açık

Mücahit, üst kısmını çıkarmayı bitirmiş adamın yanına yaklaştığında adam göz ucuyla onu izlemeye başlıyor. Kafasını eğdiğinde Mücahit silaha atılıyor fakat adam böyle bir şey olabileceğinden kuşkulandığı için üzerine gelen darbeyi Mücahit'in kolunu tutarak engelliyor. Ardından da okkalı bir yumruk patlatıyor suratına. Geriye doğru sendeliyorsun ve tezgaha çarpıyorsun.

Hank ise Mücahit'in ne yapmaya çalıştığını anladığı anda arkasındaki adama bıçağıyla hamle yapıyor fakat adam gayet rahat bir şekilde Hank'ın eline silahının dipçiğiyle vurarak bıçağın düşmesini sağlıyor. Ardından kasıklarına bir tekme sallıyor. Hank acı ile bağırıp yere düşüyor.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 20 Mart 2011, 20:11:18 »
"Hey hey hey! Yanlış anladınız millet, silah ne marka  diye bakacaktım o kadar! " diyerek ellerimi kaldırıyorum. "Senin derdin ne Hank?" diye de soruyorum üstüne...

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #27 : 20 Mart 2011, 20:20:42 »
Hank dişlerinin arasından "Salak mısın nesin?" diye hırladı ayağa kalkarken. Bir adım geri attı ve iki elini havaya kaldırdı. Kurşunları durduramazdı ama en azından yumruk atabilirdi.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 20 Mart 2011, 20:29:49 »
Üzerinde yalnızca siyah bir body ile duran adam silahını eline alıyor ve Mücahit'e doğrultuyor. Çok sinirli görünüyor; kaşları çatık, burnundan soluyor ve ciddi ciddi öldürecekmiş gibi bakıyor Mücahit'e. İri yapılı adam ise aynı şekidle silahını Hank'a doğrultmuş durumda ve gayet soğukkanlı bir şekilde bekliyor.

Zayıf olan adam Mücahit'in yanına geliyor ve dibine kadar girerek tükürür gibi konuşuyor. ''Silahın markasını mı merak ettim demiştin? Kurşunlarınkini de merak ediyor musun peki?'' Silahın arkasıyla Kanayan burnuna bir tane daha yapıştırıyor, yere seriliyorsun. Eğilip sırtından tüfeğini ve sırt çantanı çeke çeke alıyor, herhangi bir müdahalede önce Hank sonra sen ölürsünüz gayet hızlı bir şekilde, bunun bilincindesin. Ardından Hank'ın yanına geliyor pis bir bakış attıktan sonra onun sırt çantasını da almaya niyetleniyor.

-Mücahit bir tur iptal-

Hank; iki metre önünde iri yapılı adam sana tüfeğini doğrultmuş durumda, kafana nişan almış. Ona dönük duruyorsun. Diğer adam hemen sağından geliyor ve sırtındaki çantayı almaya çalışıyor, silahını sol eliyle ortasından tutuyor.

Çevrimdışı Canina

• 1460
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
« Yanıtla #29 : 20 Mart 2011, 20:38:17 »
Hank homurdanarak ellerini iki yanına indirdi. Yavaşça belindeki çantayı çıkarttı ve yere bıraktı. Namlunun ucunda yaşamaya alışkındı, bunun adamları sakinleştireceğini belki de canlı olarak onu bırakacaklarını umuyordu.

Yerde yatan yol arkadaşına bakıp dudak büktü;

"Bunu halletmemiz için ortak bir yol yok mu?" dedi adamlara. "Size saldırmak en başından onun fikriydi. Ben sadece ölmemek için reflekslerimin kurbanı oldum." diye de ekledi.