Kayıt Ol

Ink (2009)

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ink (2009)
« : 17 Haziran 2010, 17:10:26 »
Ink

Yapım: 2009 ~ ABD

Tür: Aksiyon,  Bilim Kurgu,  Fantastik,  Gerilim,  Gizem,  Macera

Yönetmen: Jamin Winans

Senaryo: Jamin Winans

Yapımcı: Kiowa K. Winans,  Jamin Winans

Görüntü Yönetmeni: Jeff Pointer

Müzik: Jamin Winans

Süre: 1 saat 47 dk

Film Tanımı:

“Işıklar söndüğünde ve şehir uyuduğunda, iki güç ortaya çıkar. Onlar, bizleri bu gücün dışında tutabilmek için görünmezdirler. İki farklı gücü temsil eden bu gruplar rüyalarımız aracılığıyla, ruhlarımız için savaşırlar. Gruplardan birisi, umutlarımızı destekler ve iyi rüyalarımız aracılığıyla bizlere güç verirler. Diğer grup ise kâbuslarımızdan yararlanarak bizleri çaresizliğe doğru sürükler.”

Baba ve kız olan John ve Emma, fantastik hayal-dünyasındaki bu iyilerin ve şeytani güçlerin arasındaki alaycı aşk hikâyesine, kayıplar ve vaat arayışları içerisinde saplanırlar.

Kişisel Görüşüm:

Ne zamandır fantastik bir şeyler izlemeyen bana ilaç gibi geldi bu film. Masalın, fantazyanın dibine vurmak diye buna derim. Beklediğimden kat be kat fazlasıyla geri döndü bana. Bu masalsı tadı uzun zaman unutabileceğimi sanmıyorum. :)

Ayrıca portalımızda bulunan "Ink" incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ink (2009)
« Yanıtla #1 : 17 Haziran 2010, 17:31:03 »
Hayal dünyasının doruklarında geçiyor film. Son zamanlarda izlediğim en dolu hayal gücü var filmde. Fazla amatör tadı var ama bu tarz şeyler görmek güzel. Daha önce bir başlıkta vermiştim burada da bulunsun, filmin yönetmeni Jamin Winans'ın çektiği bol ödüllü bir kısa film var Spin diye. Bu filmdeki Pathfinder karakteri ona gönderme dolu.

http://www.youtube.com/watch?v=oP59tQf_njc

Daha önce yaptığım incelemeye de buradan ulaşabilirsiniz.
try again fail again fail better