Kayıt Ol

Justin Timberlake

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
Justin Timberlake
« : 14 Ocak 2008, 14:53:52 »

Justin Timberlake

Justin Randall Timberlake, (d. 31 Ocak 1981, Memphis-Tennessee) dört Grammy Ödülü kazanmış, Amerikalı ünlü pop şarkıcısı ve aktör. JT olarak da bilinir. Justin Timberlake ilk önce ünlü pop grubu 'N Sync ile meşhur oldu. 2002 yılında ise Justified albümü ile solo kariyerine başladı. Timberlake'in ikinci albümü FutureSex/LoveSounds ise 12 Eylül 2006'da piyasaya çıktı.

Justin, 1990'ların popüler "boyband" grubu 'N Sync'in bir üyesiydi. Grup, 1995'te kuruldu ve 1998'de ABD'de tanınır hale geldi. 2000 yılında çıkardıkları No Strings Attached albümü tüm zamanların en hızlı satılan albümü oldu. 2002 yılında grup Celebrity albümünü yayınladıktan sonra, grup üyeleri müziğe ara vermeye karar verdi ve bu noktada Justin, kendi solo albümünün hazırlıklarına başladı. Justin, bu albüm ile boyband üyesi, teenage grubuna hitap eden, gençkızların sevgilisi imajını yıkıp, hem müzikal hem de görüntü anlamında daha olgun ve daha seksi bir imaj kurmayı hedefledi. 2002 yılı Mart ayında da uzun süreli kız arkadaşı Britney Spears'dan ayrıldı. Bu ayrılık Justin'i derinden etkiledi ve bu olay albüme de yansıdı. Justin, Cry Me a River adlı şarkıyı Britney için yazdı.

2004 yılında iki Grammy Ödülü alan şarkıcı, müzik kariyerine kısa bir ara verip sinema kariyerine ağırlık verdi. Bu dönemde çektiği filmlerden en önemli rolünü Edison filminde bir gazeteciyi canlandırarak oynadı. Rol aldığı ancak henüz gösterime girmeyen filmleri şunlardır:Alpha Dog, Black Snake Moan, Richard Kelly'nin Southland Hikayeleri. Timberlake, Shrek 3'te ise sesiyle yer aldı.

Bu dönemde, başka şarkıcıların albümlerinde onlara eşlik etti.Bunlardan birkaçı:Black Eyed Peas,Nelly ve Snoop Dogg'dur.

2005 yılında ses tellerinden ameliyat olan Justin,JayTee Records adını verdiği kendi plak şirketini kurdu.

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı Mls hp

• **
  • 236
    • Profili Görüntüle
    • Arda Turan.<3
Ynt: Justin Timberlake
« Yanıtla #1 : 14 Ocak 2008, 20:30:57 »
iki yorumunada katılıyorum çok yakışıklı  :-X ;D ama biraz şey dediğin gbi  ;D  :P ama bayılıyorum şarkılarına yaw  ;D bu arada rica ederm =)

Herkesin HayaLLeri Vardır,Ama Tanrı Sadece BazıLarımıza OnLarı GerçekLeştirecek Şansı Verir.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2008, 16:19:35 »
Alıntı
Yakışıklı adam şimdi Allah için..
Nazar etme ne olur çalış senin de olur :P

Cidden hoş çocuk ama fazla uçuk :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 17 Ocak 2008, 18:31:43 »
Justin'in oynadığı "Kara Yılan İnliyor" filmi defalarca izlediğim bir film..Müziğini pek sevmesemde o film harika ya ::)
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen

ßeth

« Yanıtla #4 : 18 Ocak 2008, 16:04:45 »
bu adam  gençken tatlıydı tabi o eski boyband grubuna üyeykenki halini saymıorumm xD
yaşlandıkça çirkinleşio mu ne..  ;D

sultan93

« Yanıtla #5 : 02 Ağustos 2008, 16:48:24 »
ama çok yakışıklı yaww

Allein

« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2008, 17:19:37 »
ama çok yakışıklı yaww

Hayır, tatlı   :melk

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2008, 18:00:40 »
Castin tımbırlenk o, tımbırleyk değil :P

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2008, 21:33:18 »
Sesi de güzel tipi de güzel. Müziği de fena değil hani. Daha ne istenebilir ki ;D

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2008, 21:34:40 »
Sesi de güzel tipi de güzel. Müziği de fena değil hani. Daha ne istenebilir ki ;D

Müziği fena değil mi? Neler duyuyorum senden Cansu? Kafamı duvarlara vurmak istedim birden. :P

Allein

« Yanıtla #10 : 07 Ağustos 2008, 21:56:39 »
Müziği fena değil mi? Neler duyuyorum senden Cansu? Kafamı duvarlara vurmak istedim birden. :P

Ama o Justin manyağıdır ki sadece çaktırmamaya çalışıyor gibi bir hava sezdim :P Mp3çalarında da var galiba şarkıları.. Açıp açıp dinliyor. (O kadar değil, arada??)

Ayrıca Justin Coldplay'in solistiyle arkadaş  :ole Rocker olmak istemiş sanırım ama sesi mi uymuyormuş yeteneği mi yokmuş öyle muhabbetler vardı bir ara..

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Ağustos 2008, 13:05:02 »
Ama o Justin manyağıdır ki sadece çaktırmamaya çalışıyor gibi bir hava sezdim :P Mp3çalarında da var galiba şarkıları.. Açıp açıp dinliyor. (O kadar değil, arada??)

Ayrıca Justin Coldplay'in solistiyle arkadaş  :ole Rocker olmak istemiş sanırım ama sesi mi uymuyormuş yeteneği mi yokmuş öyle muhabbetler vardı bir ara..

Sadece My Love, o da ara sıra, denk gelirse felam :P

Çevrimdışı SéDa ERéN

• **
  • 83
  • Rom: 0
  • *WaiT Mé iN !NFéRNo~' Not Mé u'll waiT! ParasITé
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 24 Ağustos 2010, 19:52:46 »
Dünyanın yeni michael jackson ı..

NoBody BUt ME caN NOT PlaY WIth My BRAIn ANYMORE!..