Kayıt Ol

Kara Elf Üçlemesi İçin Hatırlatma

Çevrimdışı Ugur

• 459
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kara Elf Üçlemesi İçin Hatırlatma
« Yanıtla #15 : 06 Aralık 2014, 15:17:54 »
Arkadaşlar benim bir sorum olacaktı bu konu ilede biraz bağlantılı olduğu için yeni konu açmaya gerek duymadım bir internet sitesinden sipariş vereceğim malesef orda ilk kitabı yok bu yüzden acaba kara elf üçlemesine sürgün ile başlayıp daha sonra anayurt u okusam olur mu ?

Elinde hiç bir kitabı yoksa buyur :
http://www.ilknokta.com/r-a-salvatore/kara-elf-seti-3-kitap-takim.htm

onların veritabanında da set halinde yoktu geçen iletişime geçip aldım o haftadan itibaren set olarak sattılar

heralde siz arayalı baya olmuş  , bu seti ben göreli 2 hafta falan oluyor sanırsam geçmişte olabilir

Çevrimdışı u.aslan

• **
  • 101
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Aralık 2014, 19:53:01 »
 .: Sipariş Tarihi :.  2014-11-07

Kara Elf 1 -3
diğeri  Sürgün - Drizzt Efsanesi 2. Kitap  olarak veritabanlarındaydı

3 lü takım olarak başka site bulamadıydım ayrıca

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Aralık 2014, 20:08:30 »
.: Sipariş Tarihi :.  2014-11-07

Kara Elf 1 -3
diğeri  Sürgün - Drizzt Efsanesi 2. Kitap  olarak veritabanlarındaydı

3 lü takım olarak başka site bulamadıydım ayrıca

Haklısınız diğer tüm sitelerde satış dışı gözüküyor .Başlamak isteyenler için güzel bir fırsat , ayrıca drizztin devam kitapları internette değilde kitapçılarda çok rahat bulunuyor , arayıpta bulamayanlar biraz ayaklarını çalıştıracak artık :)

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 06 Aralık 2014, 20:29:10 »
Ben bir ara sıfırdan farksız laika baskısı 22 kitabı 200e koydum mırın kırın ettiler diye kaldırmıştım satıştan iyiki de kaldırmışım:)

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 06 Aralık 2014, 21:31:36 »
Ben bir ara sıfırdan farksız laika baskısı 22 kitabı 200e koydum mırın kırın ettiler diye kaldırmıştım satıştan iyiki de kaldırmışım:)

Niye ucuza koydunuz diye mi :D şuan olsa almayı düşünürüm ben

Çevrimdışı VeRMiNaaRD

• 461
  • Star-Lord
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 06 Aralık 2014, 21:42:23 »

Ozamanlar idefixte birkaç tanesi 12 13 den satılıyordu o yüzden nazlandılardı şimdi satmam satsam da 200e hayatta koymam:D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 06 Aralık 2014, 21:51:33 »
Ben üçünü de sağdan soldan toparladım daha 1-2 ay önce, ayıp ama. :/
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 06 Aralık 2014, 21:59:36 »

Ozamanlar idefixte birkaç tanesi 12 13 den satılıyordu o yüzden nazlandılardı şimdi satmam satsam da 200e hayatta koymam:D

Yok canım koyarsınız ya , kütüphanede yer açmak için gayet güzel olur hem :P

Ben üçünü de sağdan soldan toparladım daha 1-2 ay önce, ayıp ama. :/
Garip olan 1 yıldan fazladır belki ilknoktada stokta yok gözüküp , birden bu kitapları set set satmaya başlamaları . İthaki setlerindede yaptılar aynı şeyi acaba merdiven altı kaçak basım mı yapıyorlar :D

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 06 Aralık 2014, 22:19:15 »
Ben bu konuda birkaç yarım yamalak bilgiye sahibim ve birleştirince şöyle bir durum ortaya çıkıyor.
Laika'nın nüfuzlu isimlerinden bazıları İthaki'den çıkma yani İthaki ile Laika arasında değişik bir dostluk bağı var. Laika iflas edince, (ki resmileşti mi bilmiyorum ama çoğunluk bu yönde bir görüşe sahip) Laika  deposunda kalan kitapların bir kısmını ucuz fiyata İthaki'ye veriyor. İthaki de bunları kendi sitesi olan ilknokta üzerinden satıyor. Yani İlknokta'dan Drizzt kitapları bulabileceğiniz son Drizzt kitapları diye biliyorum. Eğer kaçırırsanız sahaf dolaşmaktan başka şansınız kalmıyacak en azından uzun bir süreliğine.

Tabii bunlar benim çıkarımlarım.
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı Ugur

• 459
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 06 Aralık 2014, 22:31:16 »
Keşke sadece ilk 3 kitap değilde tüm seriyi set olarak koysalar olmadı her arc'ı(türkçesi ne oluyor bunun tam karşılığını bilemedim :D ) set set yapsalar yine müthiş olur . Tabii ellerinde varsa , o depodan bu kitaplar çıktıysa :)

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 07 Aralık 2014, 17:21:35 »
Laika battığına göre ki tüyapta ithaki standında konuşulan buydu, ithaki unutulmuş diyarların telif hakkını alsa keşke.

Çevrimdışı Ryld Argith

• 879
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 07 Aralık 2014, 18:11:59 »
Laika battığına göre ki tüyapta ithaki standında konuşulan buydu, ithaki unutulmuş diyarların telif hakkını alsa keşke.

Böyle bir şeyin olacağını hiç sanmıyorum. Çünkü Unutulmuş Diyarlar gibi bir High Fantasy serisi olan Ejderha Mızrağı 196 kitap Unutulmuş Diyarlar ise 150 kitabı geçti ve hala devam ediyor diye biliyorum.

İthaki'nin son dönemler de yeni kitap basma huyu olduğu şeklinde bir düşünceye sahibim. Hiç de öyle 20-30 yıl önce yazılmış eserlerle ilgileneceğini sanmıyorum. Fakat size şöyle bir umut gösterebilirim. Bu seriler zamanla Phoneix-Ankira-Arkabahçe-Laika şeklinde el değiştirip basılmış eserler. Belki de yeni bir yayınevi daha çıkar kendini High Fantasy'ye adayan :)
"Ben neysem oyum Regene. Sen nasıl ışığın bir parçasıysan, ben de karanlığın bir parçasıyım. Bence biri diğerinden daha iyi veya daha kötü değil"
Kara Dalamar

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 07 Aralık 2014, 18:39:51 »
Seriyi en baştan değil de kaldığı yerden basmaya devam etmeleri gibi bir seçenek yok sanırım. unutulmuş diyarların telif hakkını aldığında ilk kitaptan mı başlamaları gerekiyor?

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 07 Aralık 2014, 18:48:49 »
Öyle bir seçenek de vardır herhalde ama önceki kitapları bulmanın epey zor olduğu düşünülürse, baştan başlasalar daha iyi olur.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı merdem

• **
  • 64
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 07 Aralık 2014, 18:52:21 »
Baştan itibaren başlarlarsa şuan ki güncel kitaplara gelmeleri 2 sene sürer ama başlasınlarda beklemeye razıyım :)