Kayıt Ol

Küçük Vampir | Film

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Küçük Vampir | Film
« : 01 Mayıs 2009, 20:24:57 »

Baktım ki bu serinin seveni var bu forumda, o zaman filmini de hemen ekleyeyim dedim :).

Eğer Küçük Vampir'in kitap serisiyle ilgili yazıya bakmak isterseniz şöyle alayım sizi.

Kitap serisinden konusunu alan aynı isimli film olan Küçük Vampir'de kitaba göre bazı değişiklikler var. Örneğin, insan çocuğumuzun ismi Anton değil Tony ve meşhur vampirimiz Rudiger'in ismi ise Rudolph bu filmde.

Anton, ailesiyle birlikte Amerika'dan İskoçyaya taşınır. Bu taşındıkları yere fazla alışamamıştır Tony. Bir vampir hayranıdır ve vampirlerle ilgili birçok rüyası vardır. Ama bir gün penceresinden yaşıtı bir vampir geliveriri ve olaylar hiç de beklediği gibi olmaz.  
Bir törene hazırlanan vampir Rudolph ve ailesi için bir muska gerekmektedir. Tony'den yardım isteyen Rudolph, zamanla güçlenen bir dostluğa sahip olur. Macera da başlamıştır artık.

Filmin konusu da herhangi bir kitapta geçmiyo. Sadece benzerlik var. Filmin sonu ise kitapla tamamen alakasız. Zaten kitap serisinde her kitapta ayrı maceraydı :). Küçük vampir Rudolph'un aynı Rudiger gibi bir küçük kızkardeşi var ve Anton'a olduğu gibi bu kız da Tony' e aşık.

Film 2000 yapımı. Belki size çakma bir Küçük Vampir gibi gelebilir ama, serinin hayranları için en azından bir göz atılası bir film.

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
Ynt: Küçük Vampir Film
« Yanıtla #1 : 01 Mayıs 2009, 20:26:56 »
Dvdrip'ini bulabilirsem göz atmaktan fazlasını yapacağım emin ol. :P Bu Tony pek ufak geldi gözüme. Afacan Dennis'e benziyor. :P İzledikten sonra güzel bir şekilde yorumlarım. :)

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Küçük Vampir Film
« Yanıtla #2 : 01 Mayıs 2009, 20:28:41 »
Küçük yahu. Filmde vampir rolünü oynayan çocukla yaşıt olmaları lazım ama, hiç de öyle durmuyor.
İnternette indirebileceğin birçok yer vardır mutlaka :)