Kayıt Ol

................

Çevrimdışı Sheczar

• *
  • 6
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
................
« : 03 Şubat 2014, 16:37:14 »
.................

Çevrimdışı duhan

• **
  • 284
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sapık
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2014, 13:08:21 »
okumak istedim ama gözüm kesmedi. Tuğla duvar gibi bir bütün halinde yazı okumaktan oldum olası kaçındım. paragraflara bölmeniz okunabilirlik açısından daha iyi olurdu.

EDİT : gözümü karartıp okudum. ilginç ve merak uyandırıcı bir kurgu ama çok fazla yazım yanlışı ve hatalı kelime var. misal insanlar kantinde niye şemsiyeyle gökyüzüne baksın? kantinin üstü açık mı acaba ? bunu gibi bir çok yanlış kelime kullanımından ve gerekli kelimenin kullanılmamasından ya da hatalı kullanılmasından kaynaklı akıcılığı bozan yerler var. bu arada tekrar belirtmek isterim ki yazınızı paragraflara bölmeniz çok iyi olacaktır.

teknik konular dışında dediğim gibi merak duygusunu had safhaya taşıyan eğlenceli ve geren bir hikaye olmuş. devamı muhtemelen gelecek. hataları düzeltip, yeni bölümde tekrarlamazsanız iyi bir hikaye ortaya çıkacak bu kesin.

bu arada bir an erebos geldi aklıma.

devamını bekliyorum. kolaygelsin.

Ynt: Sapık
« Yanıtla #2 : 05 Şubat 2014, 15:15:31 »
Sayın Sheczar,

Yazmış olduğunuz dosyadan burada yeni bir konu açma sekmesine yazınızı yapıştırdığınızda format farkı olduğundan boşluklar ilave edilmiyor olabilir. Lütfen paragraf kullanınız, aksi takdirde gerçekten okunması büyük bir teferruat haline geliyor. Umuyorum naçizane görüşüm için bana kızmazsınız :)

Saygılarımla.
"The woods are lovely, dark and deep,  
  But I have promises to keep,  
   And miles to go before I sleep,  
    And miles to go before I sleep."

Sentetik Distopya tüm kitap sitelerinde mevcuttur a dostlar. (Ayrıca, daginikoda.com'a bir bakın derim)