Kayıt Ol

AVCI

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
Ynt: AVCI
« Yanıtla #15 : 06 Ağustos 2009, 13:28:55 »
 Çok zorlu bir gün geçirmiştim. Kafamı yastığa koyar koymaz uyudum.

Sanki hiç uyumamış gibi kalktım yataktan. Üstüme bir şeyler giydim. Buzdolabından bir tuborg aldım ve keyifle yudumlamaya başladım. ''Cosmo!'' seslenmeye başladım. ''Cosmo!'' yanıt yoktu. Bir şeyler olabileceğinden şüphelenerek Cosmo'nun odasına doğru tüm hızımla koştum. Kalbim küt küt atıyordu. Odanın kapısının önünde durdum. ''tık tık tık'' ses yoktu.''tak tak tak'' yine ses yoktu. ''GÜM GÜM GÜM!!!'' ve yine ses yoktu. İyice endişelenmeye başladım.''BAAAM!'' kapıyı kırdım. Cosmo yatağında uyuyordu. Onu birkaç kez dürttüm. Hiç haraket etmedi. Endişem iyice artmıştı. Vücudumdaki adrenalin doruktaydı. Büyük bir korkuyla Cosmo'yu çevirdim. Bir de ne göreyim boynunda iki küçük delik. Bağırmaya başladım ve Cosmo'nun sesini duydum. Neyseki sadece bir kabusmuş...
En koyu beyaz

Çevrimdışı Khazidhea

• 515
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Ağustos 2009, 13:57:13 »
Sanırımı bu sefer gerçekten kalkmıştım.Ama çok uyumuşum gibi görünüyordu.Zira dışarıda hava kararmıştı.Lanet olsun.Ya şimdi saldırırlarsa ne olacaktı.Hemen mikel'ı bulmaya koştum ama ne mikel evdeydi nede Cosmo ile küçük kız.Korktuğum başıma gelmiş, uyumamak için kendimi tuttuğum şey gerçekleşmişti.Vampirler hepsini ele geçirmişti.İyi ama beni neden canlı bırakmışlardı,burası bir muammaydı.Sanırım benimle oynamak istiyorlardı.Oturma odasından silahlarımı almaya koşarken gözüme komodinin üzerinde duran bir kağıt parçası takıldı.Aldım ve okudum.Kahretsin doğru tahmin vampirler onları ele geçirmiş bir de utanmadan yine pazarlık yapmak istiyorlardı.Ama onlara verebilecek bir tek ben vardım.Ve yine doğru tahmin olarak beni istiyorlardı.Niyemi ? Sanırım yıllarca çok sayıda yandaşlarını öldürdüğüm için intikam istiyorlardı.Tamam öyleyse bende onların oyununu oynayacaktım.Zaten onlarla pazarlık yapmaktan başka çarem yoktu.Dostlarımı kurtarmak için bunu yapmalıydım ...
You can win thousand fights, but you can only lose one!

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 09 Kasım 2009, 18:12:04 »
 Daha önce de böyle durumlarla karşılaşmıştım. Bu durumları çok rahat bir şekilde atlatmıştım. Fakat bu aralarından en zorlu olanlarıydı. Ve eminim ki beni de vampire dönüştüreceklerdi. Cosmo buna müsade etmiyordu. Kendisinin gitmesi gerektiğini düşünüyordu. Çünkü çırak oydu ben ustaydım. Ve onun babası gibiydim.

Aradan bir gün geçti ve korktuğum başıma geldi. Cosmo yoktu. Benim giyinip vampirlerle buluşmaya gitmişti. En azından ben bunu düşünüyordum. Bıraktığı notta da aynen bu yazıyordu, gitmişti. Peki şimdi ne yapacaktım?
Meacla of the House of Fëanor