Kayıt Ol

Aynı Yolda

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
  • Rom: 28
  • Uzun günler ve hoş geceler dilerim.
    • Profili Görüntüle
    • Blog Sayfam - Yolsuz Yolcu
Aynı Yolda
« : 08 Haziran 2010, 18:31:23 »
-1-

Aynı yolda yürüyorduk. Gizem, ben ve Elif... Korkuyordum, seviyordum, titriyordum fakat ukalalığı da elden bırakmaya niyetim yoktu... Yanına yaklaştım ve tam konuşacakken tereddüt ettim. Gizem, bana ne kadar yakın olursa olsun birinin yanında Elif  ile 'ciddi' konuşurken çekinirdim. Neyse ki arkadaşımız bu konuda eğitilmiş gibi hemen bir kaç adım geriden takip etmeye başladı. Elif'e döndüm ve sordum. "Nasıl bir duygu ? "

Yüzüme döndü. Suratında muzip bir ifade vardı. "Ne ? " dedi... "Ne nasıl bir duygu ? " Muzip ifade hala yüzündeydi."Unutulamamak" dedim. "Vazgeçilememek nasıl bir duygu ha söyler misin?"

Gülümser gibi oldu, fakat yüzünü hem ekşitiyor, hem gülümsüyordu. Ruh halini anlamak her zamanki gibi çok zordu ve gülümsemeye çalışarak şöyle dedi." Emin ol yerimde olmayı istemezdin." Cevabım hazırdı. "Yerinde değil, yanında olmayı isterdim..." dedim.

Kafasını kaldırıp yüzüme bakmadı... Yürümeye devam ediyordu, cevap da vermedi. Gülümsedi sadece... "Bu imkansız artık anla bunu... Seni kırmak istemiyorum ama ben seni sevmiyorum..."

Kafam allak bullak oldu, söylediği son sez öylesine acıttı ki canımı... Sırasıyla kulağımda, yüreğimde, ruhumda yankılandı, başım dönmeye başladı gözlerimin önü karardı... Elif'e döndüm, hala gülümsüyordu. Neden gülümsediğini anlayamadım... Anlamlandıramadım. Başım fena halde ağrımaya başladı... Bir  kaç adım daha attım... Artık dayanamayacaktım, bir adım daha... ve sonra diz çöktüm. Elif, bana döndü, hala gülümsüyordu... Bir çeşit ilan-ı aşk edeceğimi veya yalvaracağımı sandı galiba... Ne yapacağımı bilemedim. Onların evlerine yaklaşmıştık... Göz kapaklarım açıktı fakat göremiyordum... Sonra sesler birbirine karıştı görüntüler iç içe girerek yok oldu sesler yankılanmaya çoğalmaya kafamın içinde bağırmaya başladı ve sonunda onlar da yok oldu...

Bayılmıştım..!
                                                                                          Devam Edecek...
May the force, be with you.

Çevrimdışı brisingr

• 655
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2010, 18:38:19 »
Her zamanki gibi güzel bir yazı olmuş. Devamı gelecek demişsin, devamı romantik mi olacak, yoksa fantastik mi?

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2010, 18:44:07 »
Sürpüz olsun ? :)

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -1-
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2010, 18:47:59 »
Sürpüz olsun ? :)

İyi sürpüz olsun bari. Bekliyorum devamını :)

Çevrimdışı LegalMc

• 1215
  • Rom: 33
  • Unimpressed was his default state.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2010, 18:49:12 »
Güzel olmuş. Kurgu İskelesi'nde açtığına göre Fantastik olacak herhalde. Ha? :)
Yaşasın!
Ne kadar da ideolojik yaklaşıyoruz birbirimize.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Haziran 2010, 18:51:32 »
Güzel olmuş. Kurgu İskelesi'nde açtığına göre Fantastik olacak herhalde. Ha? :)

Sürpüz dedik ya kardeşim ? :D Her gün bir bölüm yayınlarım eğer şu anki şevkimi kaybetmezsem... =) Bu arada ufak bir dipnot, sevdiğim kişiyle beraber eve yürüdüm... Bunlar, o sırada şunu yapsam nolur, bunu söylesem nolur acaba diye içimden geçirdiğim şeyler... =)

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Haziran 2010, 18:52:47 »
Hoş bir yazı olmuş.Seni tanıdığım kadarıyla bu tarz yazılar senin klasiklerinden.Devamı için meraklardayım :)
Spoiler: Göster

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Haziran 2010, 18:55:54 »
Doğrudur klasiklerimden... =) Devamını ben de merak ediyorum aslında... :D Kafamda tam şekillenmedi belli bazı şeyler var ama... Bu gece düşünürüm... =)

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Haziran 2010, 19:06:15 »
Bırakmayacaksın değil mi şu "aşk" işini? :D Eline sağlık ne diyeyim. Bekliyorum bende devamını... Fantastik öğeler içerecekse nasıl olacak merak ediyorum. :)
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Haziran 2010, 19:09:21 »
Bilmem...İçerecek gibi sanki... =D Yok abi bırakır mıyım aşkı... Aşk beni bırakmadıktan sonra ben onu hiç bırakmam =)

Çevrimdışı brisingr

• 655
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Haziran 2010, 20:06:44 »
Güzel bir kurguyla buluşturursan aşkı süper olur.

Çevrimdışı Vega

• 1023
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Haziran 2010, 23:02:49 »
Çok güzel olmuş hele şu acemi aşık olayını tam yaşatmışsın.Hepimiz aynı dertten muzdarip değil miyiz zaten :)

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 08 Haziran 2010, 23:28:28 »
Aşk'tan daha güzel bir konu yoktur hikayeler, şiirler, şarkılar ve resimler için. Her türlü kendini sattırır, güzeldir o. Herşeydir. Devam et, bekliyoruz :)

Çevrimdışı Wanderer

• 1501
    • Profili Görüntüle
Ynt: Aynı Yolda... Sevdiğimle Bölüm -2-
« Yanıtla #13 : 09 Haziran 2010, 18:16:44 »
  Not : Kısa kısa bölümler halinde yayınlamayı düşündüğümden böyle küççük minnaççık bölümler olcak... =) Teşekkürler...

Bölüm 2

Gözlerimi açtım, ya da sadece açtığımı sanıyordum. Yerimden doğruldum. Elif, benden bir adım uzakta durmuş ne ağlıyor ne gülüyordu. Resmen şoka girmişti... Gözlerini büyütmüş öylece asfalta bakıyordu. Yanına gittim. "Elif." dedim... Bana bakmadı bile. "Elif" dedim "Ben iyiyim..." Elif yine beni duymamıştı. Derken Gizem bağırarak geldi."ALPEREEEEN..! " diye amaçsızca bağırıyordu...

Ne yapacağımı bilemedim. Kıkırdamayla karışık "Efendim? " dedim. Fakat Gizem bana bakmadı bile... Sadece asfaltta yatan birinin yanında duruyordu ve yanağına tokat atıp, yüzüne su dökmek gibi basit yöntemlerle onu kaldırmaya çalışıyordu... "Geldim..." diyecektim ki... Gözlerime inanamadım ! Yerde yatan kişi bendim...

Peki ama yerde yatan bensem, düşünen hareket eden konuşan kimdi ? O an her şey aydınlandı kafamda... Elif, beni duymazdan gelmiyordu. Sadece, ben bayılmıştım ve anlamlandıramadığım bir biçimde bedenimin dışındaydım...

Çevrimdışı Black Helen

• 782
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 09 Haziran 2010, 18:25:57 »
vay canına.Cidden ufacık minicik bir bölüm olmuş ama gayet doyurucu.Biraz The Invisible'a benzemiş.Yine de güzel eline sağlık. Devamını bekliyoruz :D
Spoiler: Göster