Kayıt Ol

Sir Zeyn

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
  • Rom: -2
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sir Zeyn
« Yanıtla #30 : 08 Aralık 2009, 20:26:45 »
 Hayır henüz sonu değil eğer sonu bu şekilde çok anlamsız bir son olurdu ama zamanım olduğunda tekrar Sir Zeyn'e göz atacağım ayrıca teşekkürler.
Meacla of the House of Fëanor

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Aralık 2009, 18:46:44 »
 İsterseniz devamını siz getirebilirsiniz 'Kayıp Yolcular'.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #32 : 16 Aralık 2009, 15:36:37 »
Güzel devam etmişsin. Devamını senin getirmen daha yerinde olur kanısındayım. Ama yazmak isteyenlere de engel olmayayım şimdi. Sonuçta bir elin nesi, iki elin sesi var.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Elerki

• 441
  • Rom: 15
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 16 Aralık 2009, 16:44:44 »
Vinrael,

Şansıma sitede yeniyim, tüm bölümleri art arda eklediğiniz kısmı okudum ve bölümleri beklemiş olmadım. :) Tebrik ederim. Devamını merakla bekliyorum.
Let the Dragon ride again on the winds of time.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 23 Mayıs 2010, 13:57:32 »
Vinrael, artık seni yeniden aramızda görebildiğimize göre yazının devamını getirirsin herhalde ?

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 23 Mayıs 2010, 14:10:59 »
 Aradan uzun zaman geçmişti. Çok uzun zaman. İnsanlıktan öylesine uzaktı ki bir daha o forma dönmek dahi istemiyordu. Bu özgürlük onu hiç olmadığı kadar mutlu ediyordu. Belki de cadı ona lanet ederken iyi bir şey yapmıştı. Belki de tanrı ona ikinci bir şans vermişti. O anda aklına olağanüstü bir fikir geldi. Kendi ırkını yükseltecekti. Dünya'yı insanların gazabından kurtaracak ve hayvanlara bahşedecekti. Ne kadar zor olsa da istemeye istemeye insana geri döndü. Bir süre öylece kendine baktı. Bu ona acı verdi. Ne kadar acınası bir durumda olduğunu gördü. Oldwood ormanında çıkıp Swordless şehrinin küçük patikalarında koşmaya başladı. önüne gelen ilk insana saldıracak ve kıyafetlerini alacaktı. Neyse ki bu pek zor olmadı. Bir silahşöre saldırmıştı. Fakat vurulmadan aradan çıkabilmişti. Hızlı davranıp silahşörün kıyafetlerini giydi. şapkasını onun taktığı gibi taktı. Elindeki korkarak yavaşça aldı. Böyle bir şeyi ilk defa görüyordu. Namlısına parmağını soktu biraz inceledi. Sonra onun bir tür kundaklı yay olduğuna karar verip kılıfına soktu.

Şehre çıktığında havayıiçine çekti. Çeker çekmez öksürmeye başladı. İnsanlar dünyayı becermişlerdi. Bu nasıl bir kokuydu böyle nasıl bir iğrençlik. Binalar çok büyüktü. Ve hepsi gökyüzüne duman kusuyordu. O çevreden hızlıca uzaklaştı. 'Carmen Han' yazan mekana girdi. Burası güzel bir yerdi. Herkes şarkı söylüyor, içiyor, eğleniyordu. Fakat bir sorun vardı cebinde hiç para yoktu. Para kazanmanın bir yolunu bulmalıydı. Duvarda kağıt kokusu aldı. Gidip kağıtta yazanı okumaya çalıştı. Başta başaramadı ama bir süre sonra okumayı hatırladı.

DÜELLO

HERGÜN SAAT AKŞAM SEKİZDE MEYDANDA
                                DÜELLOLAR YAPILACAKTIR. HERKES DAVETLİDİR.
                                ÖDÜL 5000 ALTIN.

Sayı fazlaydı. Doğal olarak para da fazlaydı. Bu yarışmalara katılacaktı. Gidip sakince boş bir masaya oturdu...

Devam Edecek...

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 23 Mayıs 2010, 14:11:20 »
aynı anda mesaj göndermişiz :D

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 23 Mayıs 2010, 14:13:09 »
Kaç yıl sonra geri döndü acaba?
Bu arada sanırım asıl maceralar başlıyor.

aynı anda mesaj göndermişiz :D
Edit: Evet fark ettim ama sen benden hızlı davranmışsın :D

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 23 Mayıs 2010, 14:14:54 »
 Aslında 1. Kısımın sonundan bir önceki bölüm ve şu an sanayi çağındalar.

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 23 Mayıs 2010, 14:46:57 »
 Ayak sesleri duymaya başladım. Sanırım iri bir adamdı. Kokusu iğrenç. Yaklaşıyor... Yaklaşıyor... Geldi. '' AAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!'' Bir adamı duvara fırlattı. Acımış olmalı. Burnundan buhar çıkartarak etrafındaki insanlara baktı. Evet sıra bende. Bana doğru yaklaşıyor koku gerçekten de çok kötü. '' Kalk seni piç kurusu!''...'' Sana kalk dedim sürtük!'' Hızla yakamı tuttu. Onun elini tüm gücümle sıkmaya başladım. Yere yatmaya başladı. Bu kokuya daha fazla dayanamam. Ayağa kalktım ve onun tüm gücümle yukarıya fırlattım tavanı kırıp uçtu. Sanırım burdaki günlerim biraz garip geçecek. Bu handa bela var en iyisi gitmek buralardan. Dışarı çıkıp bir ağaca tırmandım ve uyudum...

Sabah olduğunda etraf daha bir garipti. Güneş çok fazlaydı ve çok sıcaktı. Bu sıcaklığa dayanamazdım en iyisi güneşlenip uyumaktı ki tüylerim parlıyor. Uyurken kurt olduğumu hatırladım evet en güzeli. Ağaçtan aşağı atladım. Oh çimenler çok güzel. Biraz yalanıp uyuyayım...

Dolunay'ı hissediyorum. Kurt formunda kalıp koşmak ne güzel olurdu ama paraya ihtiyacım var. Tekrar ağaca çıkıp insan olup kıyafetlerimi giydim. Değişim beni bazen yoruyor. Evet meydan tarafından sesler geliyor. Patlama sesleri. Çok korknuç... Ama para lazım. Hadi bakalım. Bir sıçrayışta çatı sonra başka bir çatı ve yere atlama vakti. Ayağım biraz acımadı değil.

Bir adam bağırıyor. '' Bakalım hanginiz daha hızlısınız Hadi Görelim!!!!'' Ben bir kurdum en hızlısı ben olmalıyım. Yarışmaya girdim. İlk rakibim beni 20-30 metre ileride bekliyor. Galiba onu yere sermem gerekiyor. Koşmaya başladım. 2 admım 3 adım ve zıpla adam doğru uçuyorum. Tekrar bir patlama sesi. Çok iyi bir refleksle omzumu kenara çektim. Ve adamın üstündeyim. Birkaç pençe attım ve adam baygın. Bu kadar kolay olacağını hiç düşünmemiştim. Herkes beni alkışlıyor. İnsan yavruları ağzı açık bana bakıyor. Dişiler benimle sevişmek istiyor. Gayet hoş. Bu şekilde yaşayabilirim sanırım. Turnuvabaşı yanıma geldi ve adımı sordu. Kitaplarda 200 sene önce ölmüştüm. Adım '' Lucian'' dedim...

Son

Çevrimdışı Vinrael

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 23 Mayıs 2010, 20:54:21 »

LUCIAN
karanlıkta sevişelim
dudakların yaksın bedenimi