Kayıt Ol

Bilinmezlik

Bilinmezlik
« : 02 Temmuz 2010, 21:15:15 »
1.Bölüm

Uyandığımda yağmur yağıyordu ve etrafta kasvetli bir hava vardı.Dışarıya bakmak için yavaş adımlarla - çünkü  adım atacak hali zor buluyordum - pencereye doğru ilerledim.Her adım atışım boyunca geçen süre dakikalarca sürüyormuş gibi geliyordu bana.Hayat sanki kendini ağır çekime almıştı. Pencereye yaklaşıp parmaklarımı buğulu camın üzerinde gezdirdim.Yavaşça buğuyu sildim ve korku filmlerinden çıkmış gibi duran manzaraya bakakaldım.

Yağlanmamış tabelalar rüzgarın etkisiyle tiz sesler çıkararak sallanıyordu.Ağaçlar da rüzgarın bu hışmından nasibini almıştı.Rüzgar bir suçlu ararcasına her şeyi sallayıp oradan oraya savuruyordu.Yağmur binaların çatısına sertçe çarparak sanki rüzgara yardım ediyordu.

Bir süre sonra bu kargaşayı izlemekten sıkıldım lakin tam pencereye arkamı dönecekken camdan yansıyan bir yüz gördüm.Arkamda biri vardı.Bir erkek...Tam olarak gözleri ve yüzünün şekli belli olmasa da nefesini ensemde hissedebiliyordum.Bana yaklaştıkça pencereye yansıyan sureti daha da belirginleşiyordu.

Vücudumdan ansızın bir ürperti geçti.Bağırmak istiyordum fakat kelimeler ve sesler boğazıma dolanmış gibiydi.Kaçmak istedim, hem de deli gibi.Ancak korkudan uyuşmuş bacaklarım bana ihanet etti.Arkamdaki adam ellerini kalbimin üzerine koyduğu anda ruhum ızdırapla doldu.

*Bu yayımlamaya cesaret ettiğim ilk hikayem.Umarım beğenirsiniz.

Çevrimdışı Canina

• 1460
  • Rom: 39
  • There ought to be a law against you
    • Profili Görüntüle
    • Canina's
Ynt: Bilinmezlik
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2010, 21:26:00 »
Ne abartılı, nede eksik bir anlatımın var benim hoşuma gitti şahsen.

Çevrimdışı HighLord

• **
  • 244
  • Rom: 5
  • Dragonborn
    • Profili Görüntüle
    • Kotalılar Vakfı
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2010, 21:28:08 »
Evet bence de çok hoş. Devamını merakla bekliyorum :)

« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2010, 21:30:10 »
Yorumlarınız  için teşekkürler ve beğenmenize de sevindim.Bu hikayeyi koyup koymamak benim için zor bir karardı.Ama şimdi koymuş olmamdan dolayı memnunum. :)

Çevrimdışı Shinigami

• **
  • 166
  • Rom: 2
  • There is nothing about me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Temmuz 2010, 22:37:42 »
Anlatımın anlaşılır ve sade, tasvirinde kullanacağın kelimeleri iyi seçiyorsun. Hoş. :)

Çevrimdışı Malkavian

• 2152
  • Rom: 57
  • I was lost in the pages of a book full of death..
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2010, 10:10:05 »
Tasvirlerin oldukça güzel ve bağlaçları yerli yerinde kullanıyorsun fakat ne bir hikayeye giriş yapmışsın ne merak uyandırıcı bir bilgi kırıntısı vermişsin. Hikayenin en azından ne yöne gideceğine dair birşeyler eklersen gayet başarılı olacak

Çevrimdışı baharesra

• *
  • 4
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Temmuz 2010, 20:04:45 »
devamı ne zamn :D tatlım cxnm arkadasım çok güzel olmus ama devamını cabuk yaz merakla bekliyorum :D

« Yanıtla #7 : 21 Temmuz 2010, 20:08:25 »
Yazmak istiyorum.En kısa zamanda yazmaya çalışıcam.Sağol güzel yorumun için.