Kayıt Ol

Büyüme sancıları

yeşilboncuk

Büyüme sancıları
« : 19 Mayıs 2008, 09:50:40 »
1.BÖLÜM
    Zeynep için zor ve heyecanlı bir gündü bugün.Sekiz aydır hazırlanıyordu bugün için...Zamanın bu kadar hızlı geçtiğinin de pek farkında değidi.Gece 3'te yatmasına rağmen dört saatlik uykunun ardıdan yatağından kalktı.Uyku sersemi,yarı açık gözleriyle lavaboya gitti.Yüzünü yıkadıktan sonra biraz olsun kendine gelmişti.Üzerini değiştirdi ve tam evden çıkacakken asıl şeyi unutuyordu az kalsın...Arkadaşlarına ikram etmek için hazırladığı kek...Hemen onu da aldı ve sokağın başındaki durağa doğru ilerledi...

"Zeynep 8 aydır ne için uğraşıyor?Onun için bu kadar önemli olan nedir?" İkinci bölümde görüşmek üzere... :) :D

Çevrimdışı Legolas

• 810
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyüme sancıları
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2008, 12:53:21 »
Eminim oks için felan uğraşıyordur.Biraz kısa olmuş ama emek harcamışsın yinede teşekkürler :D

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2008, 17:39:27 »
bakalım bakalım neymiş :D bişeyler gizli bunun ardındaa... (oks değildir :P )
#rekt

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2008, 18:12:59 »
aşk o aşk ben size diyim büyürken çekilen en büyük sancıdır o bence
she's back!!

Çevrimdışı Pitis^^

• **
  • 277
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2008, 18:16:03 »
aşk o aşk ben size diyim büyürken çekilen en büyük sancıdır o bence
evet bencede aşktır.. :'( :P uzaktaki sevgilisi gelicektir bencee.. :D ay ne güzeel :D :hihi

Çevrimdışı Berke

• **
  • 124
  • Rom: 1
  • Rock'n Roll ...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Mayıs 2008, 18:16:38 »
Kısa ama gizemli 2. bölümü merak ettim şimdi yaa :D

yeşilboncuk

« Yanıtla #6 : 20 Mayıs 2008, 08:50:34 »
yorumlarınız için teşekkürler...(kendi ismimi verdim ama ben sanmayın ha..)

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Mayıs 2008, 21:23:42 »
bu ne be böle uzat lan azcık şunu xD
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Mayıs 2008, 21:42:00 »
Aşk aşk ta :zuha Hani ilk görüşte aşk olur ya.8 aydır bu bakış için falan mı hazırlanıyor :D
Evet,evet merak işte :D

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Darkness

• 608
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 20 Mayıs 2008, 21:53:23 »
3 Ihtımal gelıyo deneme hakkında ama hangısı  :shrlock

yeşilboncuk

« Yanıtla #10 : 22 Mayıs 2008, 18:24:19 »
2.BÖLÜMÜ yazdım ama pc ye geçirmedim..Çok yakında!... ;D

yeşilboncuk

Büyüme sancıları 2.Bölüm
« Yanıtla #11 : 23 Mayıs 2008, 09:18:45 »
  Henüz sabah olduğu için hava serindi.Ama güzel bir gün olacağı belliydi...Okula yaklaştıkça daha da heyencanlanıyordu.Arkadaşlarından sadece Gökhan'ı görebildi.Öğrendiği kadarıyla  Gökhan'da yeni gelmişti.Bir an için aklına o geldi.Dayanamadı,gözleri yaşardı.Yaklaşan o muydu?Tabiyki hayır!Gelen Orkun'du.Tatlı talı gülümseyerek ona doğru yaklaştı.Orkun ve Zeynep başrolde oynuyorlar.Oyun kostümlerini de Orkun ayarlıyor..Saat 8:30 a geliyordu.Oyunlarını 11:00de sergileyeceklerdi.
   Ama son bir prova yapılsa hiç te fena olmazdı.Vakit geçirmeleri ve heyecanlarının biraz olsun yatışması için okul kantinine doğru ilerlediler.Gökhan'ın,merdivenlerden inerken duvarda asılı olan kağıtlardan biri gözüne ilişti.Zeynep ve Orkun önden ilerliyorlardı.Gökhan,kağıdı incelemeye koyuldu.
      Zeynep ve Orkun kantine adımlarını attıklarında Gökhan'ın arkalarında olmadıklarını farkettiler.Tekrar yukarıya çıktılar.Sonunda Gökhan'ı bir kağıda dikkatlice bakıp "çok iyi olur"dediğini işittiler...Gökhan:
-Buraya gelin!..Tam bize göre bir gezi planı yapılmış..Zeynep:
-Ne gezisi?Orkun:
-Antalya gezisi...Tam bir hafta...Otel,güneş,kum,dondurma...Orkun:
-Sadece bu saydıkların için değil...Yorucu bir çalışmanın ardından güzel bir tatil olur bizim için....Zeynep?? Zeynep:
-Ben varım!..Gökhan:
-Eee..İyi o zaman biziimkilere de haber veririz.
            3 arkadaş geziye gitme kararı aldılar.Ve kantine indiler.Gökhan boğazına  düşkün biridir.Atıştırmalık birşeyler alır...Orkun kalp şeklinde aldığı bisküvileri Zeyneple paylaşır..
Aslına Orkun,Zeynep'i seviyor...Ama ona bir türlü açılamıyor!..Çünkü:Zeynep geçen hafta 10 aydır çıktığı sevgilisinden ayrıldı..Orkun onun her kötü zamanında yanında oldu...Zeynep te her zaman Orkun'u dostu gibi gördü...Orkun'da bundan korkuyor işte...Şu an en azından güzel bir arkadşlıkları var...Ya açılınca Zeynep ondan uzaklaşırsa..Buna dayanamaz....
      ......Saat 11:05 ,tiyatro salonu tıklım tıklım dolu.Öğrenciler,öğretmenler,veliler...
         BAKALIM OYUNU BAŞARIYLA TAMAMLAYABİLECEKLER Mİ?ORKUN VE ZEYNEP'İN DURUMU NE OLACAK?
                                             3.BÖLÜMDE GÖRÜŞMEK ÜZERE!...

Çevrimdışı Berke

• **
  • 124
  • Rom: 1
  • Rock'n Roll ...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Büyüme sancıları 2.Bölüm
« Yanıtla #12 : 23 Mayıs 2008, 09:39:24 »
Aslında ben böle yazıları sevmem.Ama bu sadece fantastik kurgu ve heycanlı ilginç yani gerçek olmayan şeylere ilgi duyduğum için.İlk kez böle bir yazıyı 2 bölümdür okudum ve sölemem gerekirse süper iş çıkarmışsın.Ellerine sağlık 3. bölümü bekliyorum...

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 23 Mayıs 2008, 19:44:06 »
Güzel ama kısa.Müzikal ya da tiyatro gibi birşeye hazırlanıyorlar anladığım kadarıyla..
Birde şimdilik fantastik bir şey görmedim.Yoksa denemelere başka tür hikayeler de yazabilir miyiz ? :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

taskalphatice

« Yanıtla #14 : 24 Mayıs 2008, 16:43:52 »
canım kankim benim...Hikayen süper..((Bazı yerleri gerçek yaşamdan alınma)) ;D  !.....