Kayıt Ol

Claire ve Geçmişte Saklananlar

Çevrimdışı Neases

• 944
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
Claire ve Geçmişte Saklananlar
« : 31 Aralık 2007, 18:04:55 »
Umarım sevilir ve uzun süre yazmaya devam ederim henüz bir ismi yok hikayemin ve birkaç bölüm daha olacağınıda sanmıyorum buyrun kısa başlangıç yazısını yorumlarınıza açıyorum (=

İSİM YOK!

Simsiyah bir caddeydi.Yol boyunca iki tarafında uzanan ağaçlar,karanlığın etkisiyle öyle ürpertici duruyorlardı ki anlatamıyorum.İnce bir sis tabakası vardı havada ve epeyce soğuktu o gece.Sanki dünyadaki tüm mutluluk uzun bir seyahate çıkmıştı.Kimsecikler görünmüyordu ortalıkta.Hafif hafif yağan yağmur da hızlanmaya başlamıştı artık.Saat gece yarısı 03:00 a yaklaşmıştı.Caddenin diğer ucundan silueti belirsiz bir gölge gördüm.Bir an için o da beni görmüş müdür diye tedirginliğe kapıldım ama daha sonra hemen bunun olanaksız olduğunu hatırladım.Çünkü ben;Görünmeyen bir varlıktım...
Sahi,size kendimden bahsetmedim değil mi?Ben görülmeyen bir varlığım.Ruh değilim,ölü değilim,doğmadım,hiçbirşeye karışamam,yemek yemem,ihtiyaçlarım olmaz,arkadaşlarımda olamaz çünkü ben bu dünyadaki bu türün tek örneğiyim.Bundan 99 yıl önce geldim buralara.O simsiyah ve yağmurlu gecede o silueti belirsiz adamın g,zemini çözmek için biraz durmak istemiştim aslında sadece.Fakat,olayların o kadar da basit olmadığını;bu kadar basit kalamayacağını gördüm.O caddede yaşayan insanlar ve onların tanıdıkları yüzlerin yaşadıkları öyle tuhaftıki gidemedim.Aradan 99 yıl geçti fakat hala  buradayım.Yine yağmurlu,yine ıssız bir gecede süzülüyorum cadde boyu...
Şimdi gidiyorum fakat buralardan...Çünkü olayların sonu geldi...Herşeydeki gizemi gördüm...Buraya gelene kadar asla karşılaşmadığım pek çok şeyle karşılaştım ve bunları anlatabileceğim hiçkimse yok...Sen,sen beni dinler misin?Deep Street insanlarınjın yaşadıklarını anlatsam sende benim kadar şaşıracaksın...Tuhaf tuhaf bakma lütfen.Biraz okumaktan ne çıkar?

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
Ynt: Henüz İSİMSİZ !
« Yanıtla #1 : 31 Aralık 2007, 18:11:01 »
anlat anlat ben okurum  ;)
bi de esra nasıl bu kadar güzel yazabiliyorsun? Türkçe öğretmeni kompozisyon ya da mektup istediği  zaman tek cümle yazamıyorum ben. aslında hoca vermese de yazamıyorum  :-[ yazmak istiyorum ama yazamıyorum. biraz yardımcı olur musun? :-[  :)

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #2 : 31 Aralık 2007, 18:34:15 »
Güzel mi yazıyorum gerçekten teşekkür ederim simin ya                                 ::)

Tabiiki yardımcı olurum hatta sitede bi sanal okul bölümü falan açılırsa
herkese yardımcı olabilirim. ;D  msj alındı mı adminciklerimm  ;D

Çevrimdışı simosopo

• **
  • 166
  • Rom: 0
  • anti-kayiprihtim
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 31 Aralık 2007, 18:37:04 »
esra düşüncesinden vazgeçmiyor ;D diğer forumda da sölemiştin bunu ama bunda yaparlar belki  :) ortam geniş güzel :D

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 31 Aralık 2007, 23:35:19 »
ben artık akrar verdim canm qankoma yaptıraacam kompozisyon ödevlerimi :P eet esra süpper yazıorsun bidanesin sen  :P
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #5 : 01 Ocak 2008, 11:49:32 »
Yazarım Esram ay yeterki sen iste  ;D teşkür qankocum

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 01 Ocak 2008, 12:33:53 »
Betimlemelerin muhteşem.Ama "de" da" ların yazımına dikkat etmiyorsun  :D
Devamını merak ettim şimdi :P Biryerde 99 yıl durulur mu ::)

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2008, 12:35:35 »
İnsanlar durmaz ama o insan değil :D

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #8 : 01 Ocak 2008, 14:20:14 »
1.BÖLÜM-İNANILMAZ BİR OLAY

Günlerden Pazar'dı.Tüm gece yağan yağmur dinmişti artık.Sabah 05.00 civarlarıydı.Talia ve Adam Purple çiftinin 12 numaralı evinden sesler geliyordu.
-Adam,bunu yapmayacaktın !
-Ben birşey yapmadım Lia,sen yanlış anladın;lütfen sakin ol bebeğim.
-Hayır!Hayır sakin olamam,beni aldattın!
-Aldatmadım!
-Adam,sizi gördüm.Bizim odamızdaydın hemde İsabella'yla..!Ahh,tahmin etmeliydim.
-Talia saçmalıyorsun!O bizim çocuğumuzun da-dı-sı !
-Henüz dünyaya gelmemiş olan çocuğumuzun dadısı Adam!Tahmin etmeliydim ona erkenden eve gelebileceğini ve ortamla tanışabileceğini söylemiştin.Amacın çok farklıydı!Ah,ne kadar aptalım!
-Lia,bana güven gerçekten hiçbirşey yapmadım sadece Bella'ya..
-Sus lütfen!Ahh ağğğhhhhh Adam,Adam doktoru ara sancım başlıyor ...Ağğğhh
-İsabella!Koş!Yardımcı ol karıma lütfen...Hyataım dayan,dayan bebeğim hemen gelecek doktor.
-Ağğğğğğhhhhh Adammm

<><><>

-Efendim,benim yüzümden tartıştığınızı duydum Talia hanım ile.Ben,ben çok üzg..
-Sorun değil İsabella,sadece yanlış anladı..Ah doğuma daha 1,5 ay vardı umarım bebeğim sağlıklı olur.
-Eğer benim yüzümden ona birşey olursa kendimi asla affetmeyeceğim efendim.
-İsabella lütfen böyle konuşma,doktoru duydun.Gayet iyi geçiyor ameliyat birazdan çıakcaklar.

Bu sırada Doktor bay Teo ameliyathaneden çıktı.

-Doktor!Doktor eşim ve yavrum iyi mi ?
-Telaşlanacak birşey yok bayım eşiniz ve kızınız gayet iyi.Arkadaşlar şimdi eşinizi odasına alacaklar çocuğunuzuda erken doğum ünitesine götürüp muayene edeceğiz.Herşey yolunda.
-Teşekkürler,çok teşekkürler doktor bey
-İsabella duydun mu,iyiymiş.İkiside iyiymiş.
-Evet efendim.
-Bay Adam,eşinizi odasına götürmelerinde arkadaşlara yardımcı olur musunuz ve İsabella siz de küçük kızın erken doğan ünitesien götürülmesinde diğer arkadaşlara yardımcı olunuz.
-Elbette.
-Peki.

İsabella ve bebek bakım uzmanları bebeği erken doğan ünitesine götürdüler.Orada İsabella dadısı olarak bebekle ilgilendi kıyafetlerini,annesinden ilk sütünün çekilip içirilmesini vs. yaptı ve uzamanlarda bebeği muayine ederek bir sorun olup olmadığını test ettiler.Bebek gayet iyiydi.
Adam ve diğer doktorlarda Talia'yı odasına götürdüler.Yatağına uzattılar ve kıyafetlerini giydirdiler.Doğum sonrası ruh halinde değişim olabileceği düşünüldüğünden bir psikolog getirildi.Biraz sonra Adam,Talia ve Psikolog Lucky odadayken Talia kendine gelmeye başladı.
-Bebeğim,o nerde?
-Sevgilim bebeğimiz gayet sağlıklı,bebek odasında.
-Adam,İsabella nerede peki?
-Bebeğimizin yanında tatlım.
-Bu bayan kim?
-Ben psikiyatrisim Lia hanım.Doğum sonrası biraz sohbet edelim istedik.Adam bey siz dışarı çıkın yalnız.Biz kadın kadına konuşalım Liayla dedi ve gülümsedi.

Adam odadan çıktıkdan sonra Luc ve Lia konuşmaya başladılar.

-Ben,ben aslında 1,5 ay sonra doğum yapmalıydım.Fakat eşim ve bebeğimizin dadısının benim odamda yakınlaştıklarını gördüm.Hangi kadın ihanete tahammül edebilir ki?
-Bakın,emin misiniz eşinizin sizi aldattığına?
-Onları gördüm.
-Nasıl bir pozisyondaydılar peki?
-Ayakta dikiliyorlardı,İsabella eğilmişti biraz birşeyler fısıldıyordu.Eşimse onu omuzlarından tutmuş sarsıyordu ve birşeyler fısıldıyordu ona.Daha sonra İsabella ayağa dikildi ve sarıldılar.Sonra eşim onu öptü...
-Anlıyorum,fakat bu bir ilişki olduğunu ortaya koymuyor Lia.Sen boşu boşuna kendisi üzmüş olamaz mısın?
-Hayır!Birşeyler konuşuyorlardı.Ne konustuklarını neden bana söylemediler?Ah,aşk sözcükleri fısıldıyorlardı birbirlerine belkide değil mi..
-İsabella ile konuşacağım.Sen dinlen canım.

Lucky odadan çıkmış ve tam bölümün köşesindne dönecekti ki sesler duydu.

-Adam,ona söyleyemeyiz,aklını kaçırır!
-Bella daha ne kadar saklayabilirim ki.Er yada geç öğrenecek!
-Bunu ona onunla evlenirken söylemeliydin.
-Yapamazdım,beni terkederdi.

Bu sırada Luck köşeyi döndü ve onu görünce şok oldular.

-Galiba Lia...haklıymış...

1.BÖLÜM SONU

-

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Ocak 2008, 17:03:18 »
Woooww söper olmuş B) kimin qankosu yazdı :D diğer bölümleri isterim :P
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #10 : 01 Ocak 2008, 17:10:24 »
teşekkür ederim qankoo diğer bölümleride yazarımm yakın gelecek zamanda D:

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 01 Ocak 2008, 21:48:28 »
Muhteşem, merak ettim şimdi  :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2008, 18:25:34 »
Diğer arkadşalarda okusun canım daha sonra yazarım yeni bölüm.

Çevrimdışı nymph

• 412
  • Rom: 1
  • <3 Murtagh <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2008, 21:35:32 »
cidden çok güzel yazıyomuşsun yaa  ;)ayy bende merak ettim şimdii :D ne zaman geliyor yeni bölüm  ???
kimse yaLnız kaLmak isteMez
beLki beNde sırf bu yüzdeN iNnmak istedim saNa
kimse Mutsuz oLmak istemez
biLmem ki sen sebebtiN çok yaLan söyLedin baNa..
[/u]

Çevrimdışı Neases

• 944
    • Profili Görüntüle
    • vieux-jeu =)
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2008, 23:17:04 »
İnşallah en geç pazartesiye hazır olur.