Kayıt Ol

İş Başında

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
İş Başında
« : 29 Temmuz 2016, 15:31:59 »
Öykü - 1

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
Ynt: İş Başında
« Yanıtla #1 : 29 Temmuz 2016, 15:46:00 »
* Evet, burada yayımladığım ilk öykü :) Böyle kısa kısa öyküler yazıyorum; onlardan biriydi bu. Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağım. Peki Kazimir ve Radomir'in öyküleri bitti mi? Hayır ;)

Çevrimdışı Bay_Karamsar

• 865
  • Rom: 12
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Temmuz 2016, 22:12:32 »
Vampir mafya ikilisi, sırf takım elbiseli gangsterler olduklarından, Ucuz Roman'daki ikiliyi aklıma getirdi. Birbirleriyle didişmeleri eğlenceli olacağa benziyor. Atıştırmaları başlarına iş açmasında (kim bilir belki açar?). Kafası kanayan adam küçük yarasıyla, ikilinin dikkatini daha da dağıtır mı diyordum; fazla uzamadan tatlıya(!) bağlanması iyi oldu.

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 30 Temmuz 2016, 15:14:01 »
Bay_Karamsar, vakit ayırdığın için teşekkürler. Aslına bakarsan Ucuz Roman filmini izlerken aklıma gelmiş bir öyküydü. Yakında yeni bir öykü daha paylaşacağım, tabii iki arkadaş yine iş başında olacak :D

• **
  • 82
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Ağustos 2016, 16:24:31 »
69 da enfestir ama şahsen benim favorim 68 Camaro :) Yine de zevkli seçim. Vampir olacaklarını da tahmin edememiştim, güneş meselesi yüzünden. Yine de illa taşa dönecekler diye bir kaide yok tabii ki, o benim hüsnü zannım :)

Ufak tefek düzeltilebilecek yerler yok değil, ilk cümledeki "aracın içinden ... indi" yerine "araçtan indi / aracın içinden çıktı" gibi. Çok da önemli değil gerçi. Ama hiç bir kadın (en azından benim bildiğim kadarıyla, mevzuda uzman da sayılmam ama) makyajıyla yatmaz ya da sabahın köründe makyaj yapmaz. Bunun gibi göze -mantık hatası olarak- batabilecek unsurlardan kaçınmakta fayda var. Nacizane önerilerimdir.

Eline sağlık, yazmaya devam :)
"Demire şeklini veren demircinin iradesidir, çekicin darbesi değil." - Turram oğlu Kopram, Hakon'un demircisi

Çevrimdışı Guy Fawkes

• **
  • 266
    • Profili Görüntüle
Öykü 2 - İş Başında
« Yanıtla #5 : 03 Ağustos 2016, 20:07:44 »
Öykü - 2