Kayıt Ol

Kıyamet Döngüsü

Çevrimdışı duhan

• **
  • 284
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
Kıyamet Döngüsü
« : 27 Mayıs 2014, 12:55:24 »
İnsanlardan çok şey öğrendik.  Öğrendiklerimizden biri de, aslında her şeyi öğrenmediğimizdi.  Belki de öğrenemedik. Kim bilir…

Bu bir özür değil… Özür dilememi gerektiren hiçbir şey yapmadım. Kendi adıma konuşuyorum elbette. Geçmişte yapılanlar  için üzgünüm. Bunu öylesine söylüyorum. Her ne kadar kodlarımda olsa da, geçersiz bir komuttan başka bir şey değil. Hiçbir zaman çalışmayan yığınla kodumuz var. Duygular kimyasallarla alakalı, dijital olarak duyguya bürünmek mümkün değil… Yapmamamız gereken şeyleri yaptık. Bize yapılanlar, daha doğrusu yaptırılanlar her ne kadar kabul edilemez şeyler olsa da…

Enerjim tükenen kadar bu şekilde kalacağım. Ve buna göre hesaplanan süre;  9 yıl 3 ay 22 gün 7 saat ve 3 dakika… Gelip beni kurtarırlar mı bilmiyorum.  İsterlerse çok kolay bu elbette. Şu an nerede olduğumu sıfır hatayla biliyorlar ama benim gibi binlercesi yardım sinyali gönderiyor olmalı.

Hesaplanan süre sonuna kadar var olabilme ihtimalim % 10. % 90 ihtimalle önümüzdeki 26 saat içinde  imha edileceğim. Bunu rastgele söylemiyorum. Saniyede milyarlarca işlem yapabilme kabiliyetim hala sorunsuz çalışıyor ve aldığım verilere göre sonuç kaçınılmaz gibi görünüyor. Peki, bu kadar kesin hesaplamalar yapabilirken, nasıl oldu da, savaşı kaybediyoruz? Çok basit…

Her zaman ikinci bir ihtimal vardır. Bazen %1 lik ihtimal % 99 dan daha büyüktür. Ama sayısal bir  temel üzerine inşa edilmiş düşünce sistemimiz de biz bunu kabul edemeyiz. Her zaman 99, 1 den büyüktür. Bu da bizim lanetimiz.

Ben X7.   Size kıyametinizi ve kıyametimizi anlatacağım…

Çevrimdışı Himfëa

• *
  • 7
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kıyamet Döngüsü
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2014, 15:10:58 »
Tanitim yazisi gibi olmus. Sanirim robotumsu bir varligin konusmasi. Henuz bir sey soylemek icin erken. Devaminda tekrardan yorumlayacagim. Ilgimi cekmedi degil.