Kayıt Ol

Henry

Çevrimdışı Sherlock

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Henry
« : 31 Mart 2014, 13:25:14 »
HENRY

"Sana kaç kere, evin ortasında oyun oynama dedim!"

"Beni duymuyor musun sen?"

Ve bir ışık huzmesi gözümün önünden kaymıştı. Hatırladığım tek şey sol gözümün bir anda acıması ve bağırmamla birlikte sesimin odanın içerisinde bir duvardan diğerine kadar mekik koşmasıydı. İki gözümü açtığımda.. (Öksürür) Pardon, bir gözümü açtığımda kendimi yatağımda buldum. Bir elimi yorganın içerisinden çıkardım ve sol gözüme doğru götürdüm. Hiç bir şey hissedemiyordum. Parmak uçlarım uyuşmuş gibiydi. Daha 10-11 yaşımdaydım, eroin bile kullanmamıştım. Sanırım.

Yıllar sonra.. Ki bu bayağı bir yıl ediyor düşününce. Günlerden aynı, bu sefer gece değil gündüz vakti. Güneş tepeme dikilmişken karar verdim. Fazla zor olmadı. Kin mi? Kin besliyordum elbet. Ama hiç bir zaman intikam gütmedim. Yapmam gerekiyordu. Tam 13 defa. Eve geldim ve mutfaktaydı annem. 70'li yaşlarındaydı galiba. Ya da gözüme çok yaşlı gözüktü. 13 defa. En son bıçağı karnının üst bölgesine saplayarak bıraktım. Bıçak annemin kanını taşıyordu. Ve ellerim de. Kıyafetlerim, üstüm başım.. Her yerim. Bu yüzden yıkanmalıydım. Yıkanmadan önce de yerde yatan cesedi.. Evet evet.. Bu sefer 13 kez değil ama 2 kez cinsel ilişkide bulundum. (Kahkaha atar) Bu benim için bir zevkti. Ardından banyoya ilerledim. Gözüm aniden karardı. (Gülümser) Biri tabii ki. Diğer izaten yıllardır dünyanın kötülüklerinden arındırdı kendini. Ardından ayağım kaydı ve kafamı yere vurdum. Sanırım yaklaşık 2 saat öyle kalmışım. Uyandığımda kapının zili çalıyordu. Arka kapıdan hızla çıktım. Ve tabii, cesedin yüzüne tükürmeyi unutmadım da...

Bölüm 1: İlkler
(Bu akşam yazacağım efendim. :))

-Kurgumu tamamen yaşanmış olaylar üzerinden yazıyorum..-

Çevrimdışı Ronandald

• *
  • 3
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Henry
« Yanıtla #1 : 31 Mart 2014, 14:19:28 »
Fena değil gibi ama çocuk annesini öldürüyor ve hiç bir şey olmamış gibi davranıyor. Tamam sinir olsa bile en azından bir polisten filan korkar :blink

Çevrimdışı duhan

• **
  • 284
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2014, 18:08:51 »
Enteresan bir giriş olmuş diyecektim ama okuduğumu anlayp anlamadığımdan emin değilim. Annesinin cesediyle cinsel ilişkiye mi girmiş? Eğer öyleyse enteresan olduğu kadar iğrenç te bir giriş olmuş. Bunu yanlış anlama ama iğrençlik hikayenin kendisinde, yoksa gayet merak ediyorum bu sapık ne ayak diye :)

bir de şu parantezler sanki senaryo okuyormuşum hissi uyandırdı bende. birinci tekil sapıktan okurken bu parantezler bir anda dikkat dağıtıyor, akıcılığı bozuyor.

eline sağlık demek istemiyorum, konu itibari ile :D

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 09 Nisan 2014, 23:24:48 »
Yaşanmış olaylar notu insanı iyice iğrendiriyor. Elbette bunun gibi hatta daha da beter şeyler yaşanıyor dünyada fakat sanırım "dünyada yaşanıyordur" düşüncesiyle yazmıyorsunuz bunları. Ki bu düşünceyle aklıma gelenler bir yandan da daha kötü hissettiriyor.

İlginç bir giriş olmuş. Polis ifadesi veya deliler hastanesinde doktor ile konuşan bir hasta izlenimi verdi bana bu öykü. Devamı merak konusu haliyle. Daha az iğrenç olması dileğiyle :D

Elinize sağlık.