Kayıt Ol

Ölümü Sevmek

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ölümü Sevmek
« Yanıtla #30 : 18 Mart 2010, 20:39:13 »
puff çok merak ettim :D ya ne zaman eklersin diğer bölümleri? =)
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 19 Mart 2010, 19:26:34 »
En kısa zamanda diyelim. (:

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 19 Mart 2010, 20:49:21 »
pff.. en kısa zaman ne zaman ? :D bu arada yazdn mı yeni hikayeyi? yoksa yazım aşamasında mı şu an ? :D
Korkuyorum... Nedensiz... Nedensiz yere korkuyorum birşeylerden... Ağlıyorum bir hiçlik uğruna... Ümitsizim, hep böyle kalacağımı bilerekten...

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Mart 2010, 13:40:08 »
Yazım aşamasında diyelim ona da, ama en kısa zamanda gelecek. ;D

Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Mart 2010, 19:19:27 »
;D ;D tamamdır :d baskı yapmiyim bari :D

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Mart 2010, 14:29:39 »
Teşekkürler. ;D

Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

• **
  • 114
  • Gölgede yürümeyi sevenler için...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 22 Mart 2010, 12:23:08 »
Geciktiğim için kusura bakma, sınavdı işti derken kendime ayıracak zamanı zor buluyorum. İkinci bölümü de zevkle okudum. Bence Dawn popüler olmakla pek ilgilenmeyen sadece lider karakterli biri olmasının verdiği ayrıcalıkla hareket eden güzel bir kız. Popüler olmak zor iştir ve bunu kaldırabilmek hele de iyi bir kalbiniz varsa işte bu en zorıdur. Bemce Dawn a bir şans verin, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Müsadenle luna, takıldığım bir yer var sana sormak istiyorum.
Kavga sahnesini anlatırken Dawn'nın başı ağrıması gerekmez miydi? Yani yeni çoçukla ne zaman göz göze gelse ya da yanından geçse beden, acıyla ona tepki ver miyior muydu? Kavga sahnesinde bu ayrıntınun eksikliğini hissettim ve son karşılaşmalarındada aynı eksiklik vardı.

Bir kaç tane de kelime hatan var ama bir kere daha gözden geçirirsen bu hatalarıda yok edeceğine eminim.
*"Ben... Kendimi iyi hissetmiyorum aşk" buradaki aşk nedir? Aşkım diyebileceğini düşündüm ya da yarım kalmış bir sözcük ve 3 noktayı atlamış olabilirsin.
*...Bahçeye çıktığımızda benim konuşmamı belemeden bir dedikodu..." sanırım buradada beklemeden diye yazmak istemiştin.
*...şey şu; Yolda ..." noktalı virgülden sonra küçük harfle başlamalı yada noktalı virgül yerine iki nokta kullanmalısın.
*"Ve, evet, konuşmamızı"  ve kelimesinden sonra virgül gelmemeli, ve virgül ile aynı anlamda kullanılır.

:) Şimdilik beni hoşgör lütfen ve devamını beklediğimi de lütfen unutma. Çok güzel bir kalemin var. Sayende ilk ağızdan yazılan eserleri sevmeye başladım.

Yüreğine sağlık.

NOt: İşteyim hızlı hızlı yazıyorum hatam olduysa affola,sevgiler
Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 24 Mart 2010, 18:19:43 »
Dawn'ın karakteri direk çözmüşsün, bravo diyorum. ;D

Sorularına gelince, açıkçası her karşılaşmalarında başı ağrımıyor. O acıyı hissedebilmesi çocuğun duygularıyla bağlantılı aslında, Dawn'ınkiler gibi değil, merak etme bunu da hikayede yazacağım. ;D

Imm yazım yanlışları ise şöyle ki, ilkinde yanlış yok, bilirsin [ya da bilmezsin ;D]tiki dediğimiz insan topluluğunun konuşma tarzı oluyor bu Kızıl Gölge. ;D
İkincisinde aynen dediğin gibi gözden geçirince düzeltmeliyim, teşekkürler. (:
Sonuncu şeyi bilmiyordum, düzeltirim, sağ ol. (:

Yorumun için teşekkür ederim, bir şeyleri sevdirebildiysem birisine ne mutlu bana. :melk
Ayrıca işte olmana rağmen okuduğun için de ayrı teşekkürler. :)

Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 25 Mart 2010, 08:56:17 »
Tiki tarzı mı? Bunu bilmiyordum işte, öğrenmenin yaşı yoktur değil mi? Hehheeee... Ben de tiki tarzını öğrenmeliyim demek ki.

Luna'cım o baş ağrısı kısmını biraz daha anlatman yararlı olacak. Belirtiler birbirini desteklemiyor gibi gözüküyor. Onu da başarırsan ki yaparsın, devamında güzel işler çıkacak sanki.

Hadiii bakalımmmm biz hazırız; nerede 3. bölüm ?

Her yeni kopuş düşüş gibi gözükse de, toprağa düşen yeni bir umuttur aslında . Yeter ki siz, onu sulayıp filizlenmesine izin verin...

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 25 Mart 2010, 18:46:10 »
Tiki, evet. Aman öğrensen de uygulama derim ben. ;D Genelde yapmacık davranışlardan oluşan bir akım zaten.

Evet, zaten bölümler ilerledikçe bir çok şey ortaya çıkacak, biraz sabır lazım sadece. (: Umarım devamı da hepinizin hoşuna gider.

Hmm, güzel bir soru bu. ;D Şu bir iki gün geçsin koyabileceğim bölümü sanırım. (:

Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 25 Mart 2010, 21:53:17 »
evvet.! tarih belli oldu :D

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 01 Nisan 2010, 11:17:15 »
Bize 1 nisan şakası yapıp tarih yok diyerek öykünü yayınlasan ne hoş olurdu ? :) Hep süpriz hemde şaka...

Çevrimdışı neutron

• **
  • 139
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 01 Nisan 2010, 12:47:57 »
 :D :D evet yaa çok güzel olurdu :d :D ama nerdeeee :D

• **
  • 114
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 01 Nisan 2010, 12:52:50 »
:D :D evet yaa çok güzel olurdu :d :D ama nerdeeee :D

Dilinin etkisini hissetmek çok hoş. Bu güzelliğin devamını getirir diye umut ediyorum.

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 01 Nisan 2010, 20:26:57 »
Devamını yazdım, ama 4. bölümü bitirip 3'ü yayınlamayı planlıyorum arkadaşlar. *-*

Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.