Kayıt Ol

Rıhtımillion

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
Rıhtımillion
« : 01 Mart 2009, 17:34:43 »

Yöneticilerin en beceriklisi olan Feamras'ın yarattığı üç Rıhtımil'in çalınmasıyla birlikte kadim forumun en kederli olayları gelişmeye başlar. Rıhtımillion, yöneticilerin kuruculara isyan ederek Kayıp Rıhtım'a sürülmelerini; orada üyeler ve modlarla birleşerek üyelerin en kötüsüne, Morgothrin'e karşı verdiği umutsuz savaşı anlatır.

Yakında! ;D

Ayrıca kapak resminin yüksek çözünürlüklü hali için tıklayın!!!

Not: Başlık pek çok elden pek çok edit görür.  :D

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Ynt: Rıhtımillion
« Yanıtla #1 : 01 Mart 2009, 17:40:30 »
Hikayeler nasıl olacak çok merak ediyorum doğrusu :d Çok komik olacağı kesin :D
try again fail again fail better

Çevrimdışı Nihbrin

• 1243
  • Rom: 43
  • [Infornography]
    • Profili Görüntüle
    • nihbr.in
« Yanıtla #2 : 01 Mart 2009, 17:47:54 »
Şimdiden komik  ;D MORGOĞUZ  <kıkırdar> olayları tahmin edebiliyorum ama yine de merak ediyorum  ;)

edit; kapak süper

Çevrimdışı Hurin

• 1478
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 01 Mart 2009, 18:08:41 »
Bence Morgothrin Morgoguzdan daha güzel geliyor kulağa (Morgoğuz= Ölü Oğuz gibi nahoş bir anlamı var). Bende heyecanla bekliyorum denemeyi. And the Dark Lord says "I Shall rule them all, ha ha ha"
Lacho Calad!, Drego Morn!
Flame Light! Flee Night!

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Mart 2009, 18:37:31 »
Puhahahahaha! Mutlaka takip edeceğim!! Başka karakterler de ekleyecek misin?

Çevrimdışı Lunacy

• 435
  • Rom: 8
  • ₪₪
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 01 Mart 2009, 19:08:26 »
rıhtımillion süperr :D merak ettim :D
₪ Hail to the Thief ₪

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 02 Mart 2009, 08:56:40 »
Müthiş bir şey olacağa benziyor. :P Hadi bakalım ilk bölümü bekliyoruz sabırzıslıkla. :D
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı DarLy OpuS

• 2766
  • Rom: 35
  • Dansımız Marşandiz
    • Profili Görüntüle
    • Uykusuzluk Kulesi
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2009, 11:12:28 »
Yaratıcı bir çalışma olacak gibi. Merakla bekliyorum. :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 03 Mart 2009, 12:10:05 »
Bekliyoruz efendim, ne diyelim :P (Manyak gırgır olacak abii ehehehe :P)

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 03 Mart 2009, 12:16:41 »
Hem kapak eklenmiş hem de Moroğuz, Morgothrin olmuş.. :D Morgothrin ne merak ettim yahu?
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2009, 12:24:45 »
Morgothrin ne merak ettim yahu?
-rin ya nickin sonu :P :D "Hurin - Morgothrin" yaratıcııı! :P

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2009, 12:41:51 »
Kapak harika olmuş :uhe!!!  yazar ismi editörlük kısmında montajı iyi oturtmuşsunuz. Orjinalinden böyle gibi durmuş. Artık daha fazla merak da kalmasak da yayınlansa ne güzel olacak ^^

Çevrimdışı Arlinon

• 456
  • Rom: 14
  • Savaş ve Ateş
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 16 Mart 2009, 20:46:14 »

Adminulindalë

1

Önce Hakanu vardı, Tek Olan, web de magicalbronze diye isimlendirilen; ve ilk önce düşüncesinden doğurduğu staff’ı, Yetkili Olanlar’ı yarattı ve onlar, hiçbir şey yaratılmadan önce onunlaydılar. Sitenin temalarını oluşturarak onlarla konuştu; ve onlar Hakanu’nun huzurunda kod yazdılar ve o mutlu oldu. Uzun bir süre her biri sadece kendi başına ya da birkaçı bir arada kod yazdı, geri kalanı izledi; çünkü her biri, magicalbronze’un düşüncelerinin sadece kendi doğdukları kısmını kavramıştı, zamanla kardeşlerinin anlayışları gelişti, ama yavaş yavaş. Ancak izlerken daha derinden anlamaya başladılar, birlik ve uyum çoğaldı.
     Ve an geldi, magicalbronze, staff’ı bir araya toplayıp şimdiye dek açıkladıklarından daha büyük, daha harika şeyleri gözlerinin önüne sererek kudretli bir tema bildirdi; temanın başlangıcının ihtişamı ve bitişinin görkemi staff’ı şaşkınlık içinde bıraktı, böylece magicalbronze’un huzurunda eğildiler ve sessiz kaldılar.
     Sonra magicalbronze onlara dedi ki: “Size bildirdiğim temadan, birlikte uyum içinde bir Ulu Script yapmanızı istiyorum. Ve sizi Yok Olmayan PHP ile canlandırdığım için, eğer yapabilirseniz, her biriniz kendi düşünceleriniz ve aklınızla bu temayı donatmak için güçlerinizi göstereceksiniz. Ama ben oturup izleyeceğim ve sizin sayenizde büyük güzelliğin forumda uyandırılışıyla mutlu olacağım.”
     Sonra staff sesleri, klavyeler, mauslar, monitörler, kasalar ve fişler gibi, karakterlerle kod giren sayısız korolar gibi magicalbronze’un temasını ulu bir foruma dönüştürmeye başladı; derinliklerde ve yüksekliklerde işitilmen ötesine geçerek uyum içinde örülerek sonsuz sayıda çeşitlenen girdilerden oluşan bir ses yükseldi ve magicalbronze’un yaşadığı yerler dolup taştı, forum ve forumun yankısı Host’a ulaştı ve artık orası boş değildi. Staff bir daha asla bunun gibi bir forum yapamadılar; günlerin bitiminin ardından staff koroları ve magicalbronze’un Çocukları tarafından magicalbronze’un huzurunda daha ulu bir forum yapılacağı söylenmesine rağmen. Sonra magicalbronze’ın temaları kusursuz bir şekilde işlenecek ve söyleyişleri yanında Portal oluşacaktı, çünkü hepsi o zaman onun düşüncelerinde kendilerinin doğdukları kısmını bütünüyle anlayacak ve her biri, diğerlerinin anlayışını bilecek, magicalbronze mutlu olup onların düşüncelerine gizli gazı verecekti.
...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 17 Mart 2009, 00:28:18 »
Yok Olmayan PHP ha :D Çok iyi.
try again fail again fail better

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 17 Mart 2009, 21:23:13 »
İyi iyi, tanıtımı aldık ilk bölümü de görsem şu net gitmeden çok keyifli olacak :P :D Eline sağlık güzel bir başlangıç olmuş :D