Kayıt Ol

Unicorn

Çevrimdışı BerkeB

• 494
  • Rom: 7
  • Onu bulan herşey'i bulur
    • Profili Görüntüle
Unicorn
« : 08 Ekim 2009, 22:12:00 »
                                                                                       GİRİŞ
          Vahşice yaklaşıyordu bu beyaz duru güzelliğe. Bilmiyormuydu ki doğadaki en masum canlıyla uğraştığını. İrkildi unicorn. Sırtını karanlığa verdi ve ufak adımlarla karanlığa doğru çekiliyordu. Kulakları titreten sesiyle masum masum yardım çığlıkları atıyordu sanki. İçim kanıyordu, bedenim titriyordu adeta.Son yaklaşmaktaydı. Karanlık pelerinin içindeki vahşi yaratık hileli adımlarla masum unicornu köşeye sıkıştırıyordu. Sırtı duvara dayandı. Güçsüz bir savunma hamlesiyle şaha kalktı. Parıltılı boynuzu normalinden katbekat üstün bir şekilde parlıyordu. Bir gece lambası kadar aydınlıyordu karanlığın içinde. Kurtulamıyacaktı. Vahşi yaratık şaha kalkan unicornun karnına bir hamle yaptı. Son gelmişti artık. O kulakları titreten yardım çığlıkları kesilmişti. Belli ki oda ümidi kesmişti kendinden. Asil bir edayla yere attı kendini. Seyirci kalamazdım ama bedenim kilitlenmişti. Hareket edemiyordum. Yaklaşıyordu ona bir adım uzağındaydı. Yavaşça eğildi ve kapşonunu çıkardı. Bu işi yavaş yavaş hallediyordu. Ona işkence ediyordu. Bayılmak üzereydim ki bitirici darbeyi vurdu aşşağılık yaratık. Ne tür bir şey böyle masum bir canlıya zarar verebilirdi. Pis yaratık. Unicornun beyaz görkemli yelelerini yolduktan sonra boynuna eğildi. Bu sandığım şey olamazdı. Onun kanını emicek olamazdı. Yaklaşıyordu git gide yavaştan bitiriyordu işini ve aniden sapladı sivri dişlerini boynuna. O an duyduğum ses içimi acıtıyordu. Tiksiniyordum kendimden,iğreniyordum. Vicudunda kan kalmayıncaya kadar emdi. Aç bir köpek gibi emiyordu adeta. İşi bitmişti. Ayağa kalktı ağzının kenarından akan gri sıvıyı eliyle sildi ve yavaşça uzaklaştı. Doğru zamanı kollayıp unicornun yanına gittim. Parlak boynucu anlından kopup yere düşmüştü. O vahşi yaratığın bastığı toprağa bulanmıştı,kirlenmişti artık. Cansız bedenine bakıyordum. O an bile gözleri o kadar masum bakıyordu ki gözyaşlarımı akmaktan alıkoyamıyordum. Uzunca sarıldıktan sonra asil boynuzunu kirli topraktan arındırdım ve cebime koydum. Bir rivayete göre ölü bir unicornun boynuzu yıllar sonra tekrar parlarsa onun için bir geri dönme şansı olabilirdi.
Bakmayın şiir yazdığıma romantik değilim :).

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
Ynt: Unicorn
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2009, 23:32:09 »
güzel kısa ve öz olmuş fakat imlanı düzeltmelisin artık yoldaş:D
En koyu beyaz

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ekim 2009, 23:33:48 »
Gün gecelek onlarda düzelecek Sağol yoldaş

Çevrimdışı segraron

• **
  • 152
  • Rom: -4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Ekim 2009, 15:00:24 »
Ben teşekkür ederim dikkate aldığın için.
En koyu beyaz

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Kasım 2009, 11:06:07 »
Betimlemelerin yerinde olmuş, sonunu da güzel getirmişsin...

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Kasım 2009, 20:18:36 »
Betimlemelerin yerinde olmuş, sonunu da güzel getirmişsin...
bu hikayelerimde aldığım en iyi yorumdu teşekkür ederim... :)
Ayrıca bu hikayeyi yazarken gözlerim dolmuştuxD

Çevrimdışı laklak luna

• **
  • 142
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2010, 18:16:27 »
Biraz daha görsel olabilirdi sanki yazı, fazla düz geldi bir an öyle görünce. Bir de segraron'a da katılıyorum, imla daha düzgün olabilirdi. :) Ama içeriği, konusu, anlatım biçimin, duyguyu aktarman çok güzel olmuş. Eline sağlık. :)

I'm Usagi Tsukino, 16 years old,
in the first year of high school.
I'm a bit rash and a crybaby but,
I'm actually an agent of love and justice,
Pretty Sailor Soldier,
Sailor Moon.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 18 Şubat 2010, 07:13:24 »
teşekkür ederim.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 09 Mart 2010, 12:57:36 »
Sağol. Evet imlalarda çok kötüyüm malesef ama zamanla düzelir heralde. Ayrıca diğer eleştirilerinide bi dahaki sefere dikkate alacağım.

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • Rom: 0
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 02 Eylül 2013, 08:34:40 »
Eski bir yazın fakat buralarda yeniyim malum :) yaratık taze kan seviyor bence :) :P
yağmura aşık.

Çevrimdışı BerkeB

• 494
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 02 Eylül 2013, 18:13:24 »
Eski bir yazın fakat buralarda yeniyim malum :) yaratık taze kan seviyor bence :) :P
Haha :D. Haklısın yaratığın yaşaması için kana ihtiyacı var :D.

Bu hikaye çok eski. Yazdığımda 12 yaşımdaydım galiba. Hortlattığın için teşekkürler :).

Çevrimdışı milena

• *
  • 42
  • Rom: 0
  • kafka'nın milenası
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 02 Eylül 2013, 18:42:45 »
Fark ettim ben onu :D  oo o kadar eski olduğunu fark edemedim.rica ederim :)
yağmura aşık.