Kayıt Ol

Kütüphanenizden Kareler

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kütüphanenizden Kareler
« Yanıtla #30 : 01 Aralık 2015, 17:50:55 »
Yeni kitaplık yaptırmışken atayım dedim.
Spoiler: Göster

Sanderson'ları görünce bi' an mutlu oldum sonra baktım daha jelatini açılmamış Zaman Çarkı kitapları var, bastım eksiyi  ;D

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 01 Aralık 2015, 17:54:58 »
Yeni kitaplık yaptırmışken atayım dedim.

Sanderson'ları görünce bi' an mutlu oldum sonra baktım daha jelatini açılmamış Zaman Çarkı kitapları var, bastım eksiyi  ;D

İlk 5 kitabı okudum. Yavaş yavaş ilerliyorum.  ;D

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 05 Aralık 2015, 14:31:07 »
Bu da benden. En son aldığım kitaplıklarla biraz rahatladım ama bunun sonu yok galiba ;D

Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 05 Aralık 2015, 15:13:52 »
Kim bitirmiş A101'deki kitaplıkları diyordum ben de. Alamadım ben, yerde kaldı kitaplarım :(
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #34 : 05 Aralık 2015, 15:43:23 »
Quid Rides, henüz Işığın Anısı'na gelmedim ama son savaş dedikleri bu olsa gerek. İş var ama, diyeyim.

Grayswandir, kitaplığınız oldukça geniş ve düzenli, takdir ettim. Ben de... Neyse. :)

VeRMiNaaRD, kitaplığınıza hiç değinmiyorum. Bir canavar yaratmışsınız siz.

Oliver_, işte böyle düzenli kitaplıkları seviyorum. Ayrıca ilk defa Zaman Çarkı'nın tüm kitaplarının aynı rafa sığdığını gördüm (7. nerede? :)). Stephen King kitapları ise bayağı baş döndürücü, tebrik ediyorum, gerçek yazar sevgisi bu olsa gerek.

ronin47, çok kitap, çok çok kitap. Resimler daha büyük ve net olsalardı tüm kitapları seçebilmek isterdim.

Çevrimdışı Oliver_

• **
  • 216
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 05 Aralık 2015, 16:25:04 »

Oliver_, işte böyle düzenli kitaplıkları seviyorum. Ayrıca ilk defa Zaman Çarkı'nın tüm kitaplarının aynı rafa sığdığını gördüm (7. nerede? :)). Stephen King kitapları ise bayağı baş döndürücü, tebrik ediyorum, gerçek yazar sevgisi bu olsa gerek.

7. kitap tükendiği için alamamıştım. Yeni yılda tekrar  basılacak dediler, merakla bekliyorum. :)

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 05 Aralık 2015, 22:34:26 »
Grayswandir, kitaplığınız oldukça geniş ve düzenli, takdir ettim. Ben de... Neyse. :)

Teşekkürler. ^^ Özellikle kitaplar konusunda düzen takıntım var. Raftaki sıralarının bile kendimce bir düzeni var. Keyif alıyorum onları yerleştirirken :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı ronin47

• **
  • 358
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 06 Aralık 2015, 01:13:37 »
ronin47, çok kitap, çok çok kitap. Resimler daha büyük ve net olsalardı tüm kitapları seçebilmek isterdim.

Erişebildiğim teknolojik imkanlar ancak bu kadarına izin verdi :) Bu arada kullanmıyor iseniz Vikitap isimli siteyi öneririm. Kayıp Rıhtım'daki birçok kişinin neler okuduğunu an be an takip edebilirsiniz. Birçokları Kayıp Rıhtım'daki nicklerini kullanıyor zaten...

Bu arada Rıhtım olarak Goodreads'de aktif miyiz ? Ben acayip üşeniyorum orada da bi hesap açmaya  ;D
Kurgu ile gerçek arasındaki tek fark, kurgunun mantıklı olmak zorunda olmasıdır.

Çevrimdışı Rosemary

• **
  • 282
  • Rom: 12
  • With tired eyes, tired minds, tired souls we slept
    • Profili Görüntüle
    • last.fm
« Yanıtla #38 : 06 Aralık 2015, 02:33:05 »
Grayswandir, bence de düzenli bir kitaplık gibisi yok. Öyle ki evdeki kitapların sırasını ezberlediğimden dolayı birisi kitabı azıcık dahi yerinden oynatmışsa bile anlıyorum ve sonradan deli gibi sağına soluna bakıyorum bir şey olmuş mu diye. Ama nasıl bir zevktir, anlıyorsunuzdur beni. :)

ronin47, evet, kullanıyorum hatta sizi de takip ediyorum. :)

Goodreads hesabım da var ama nedense hiç kontrol etmiyorum. Sitede gezinmeyi ve yorum okumayı seviyorum ama hesap konusunda düzeni tutturamadım bir türlü.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 03 Şubat 2017, 04:25:20 »

"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 03 Şubat 2017, 04:39:56 »
Kitaplar süperde hepsini okudun mu arkadaş ?

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 03 Şubat 2017, 04:42:56 »
  Teşekkür ederim, ne kadarını okuduğumu saymadım. 5 yıl önce saymıştım heyecanla 250 miydi neydi okuduğum kitap sayısı. Yani aşağı yukarı 500'ünü falan okumuşumdur heralde :-\
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Ozymandias

• **
  • 200
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 03 Şubat 2017, 04:50:08 »
İyi rakam benim yaklaşmamıştır daha. Yavaş okuyorum kahretsin.

Çevrimdışı Númenessë

• *
  • 12
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Sizin Kitaplığınız/Kütüphaneniz
« Yanıtla #43 : 19 Ağustos 2017, 20:21:45 »
Merhaba rıhtım yolcuları kitaplığımızı , kütüphane fotoğraflarımızı bu konu altında paylaşalım . :)

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
« Yanıtla #44 : 19 Ağustos 2017, 21:33:08 »
Zaten burada paylaşılmışı var :) (Cem Yılmaz sesiyle okuyunuz) Buradan devam edebilirsiniz efem.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.