Kayıt Ol

İstanbul İçi Fantastik Kitap Satan Yerler

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
İstanbul İçi Fantastik Kitap Satan Yerler
« : 13 Eylül 2012, 01:42:29 »
Konuyu nereye açacağımı bilemedim, yanlış yere açtıysam şimdiden özürlerimi iletiyorum. Başlıkta da belirtiğim gibi bu yerleri arıyorum. Genelde kitaplarımı internet üzerinden alıyorum fakat çoğu zaman istediğim kitapları bulamıyorum. Anadolu yakasında oturuyorum, genelde elden almak istediğim zaman Kadıköy akmara gidiyorum fakat orada da fantastik kitap sıkıntısı bir hayli var. Sizin İstanbul içinde alışveriş yaptığınız yada bildiğiniz fantastik kitap serileri satan yerler var mıdır?  

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
Ynt: İstanbul için fantastik kitap satan yerler
« Yanıtla #1 : 13 Eylül 2012, 02:47:35 »
Sırtınızı akmar ve nezih'e dönüp sola doğru yaklaşık 100 metre gidin. Oturakların olduğu ve ufak bir meydan gibi yere gelmeden önce Tschibo diye bir kahveci olacak solda bir yerde; oradan dönün. Biraz inince sol tarafınızda "Penguen Kitabevi"ni göreceksiniz.

Ya da;

Akmarın oralarda bir yerde penguen kitabevini sorun, onlar size gösterirler.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Eylül 2012, 03:08:40 »
@emuk Cevap için çok teşekkür ederim.

Çevrimdışı E0nwe

• **
  • 92
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2012, 00:50:56 »
Bugün Penguen kitap evine gittim. İçeri girdiğim zaman direk fantastik bölüm reyonuna yönlendirdim kendimi. Gördüklerim ben çok ama çok tatmin etti, özellikle zaman çarkı serisinin ciltli ve ciltsiz serileri beni çok mutlu etti, bütün serileri elime alıp (ciltsizlerde dahil) 30 dakika boyunca inceledim. Ardından arkadaşımın ısrarı üzerine akmar'a gittik.Sürekli önünde geçip ama içerisine hiç girmediğim bir dükkana soktu beni, arka raflara doğru ilerleyince bir sürü fantastik eserle karşılaştım, ikinci el ama sıfır gibi tertemizdi, fiyatları ise çok iyiydi, 7.5 tl'den 5 tane unutulmuş diyarlar kitabı aldım. Akmar'ın en alt katında rıhtım tarafına çıkan tarafın en sonundaki dükkan. Bu arada Penguen kitap evinden de baya bir alışverişim olacak, zaman çarkı serisi kıtlığı çekerken oradaki fiyatlar uygun geldi, en azından 10 ile 15 tl arası bir indirime gidilmiş.

Çevrimdışı emuk

• **
  • 226
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2012, 01:28:06 »
Evet penguen kitabevi ithakinin bir uzantısı olduğu için itahki ürünlerinde %20 kadar bir indirim yapıyorlar.
"A.Ö. 352 yılında, Mishamont ayının yirmi altıncı günü, Neraka şehrindeki Takhisis tapınağı yıkıldı. Ejderha kraliçe dünyadan sürüldü, orduları yenilgiye uğratıldı.

Bu zaferin onurunun büyük bir kısmı, ışığın güçleri için cesurca savaşmış olan mızrak kahramanlarına verildi. Ancak tarih kaydetmelidir ki; karanlıkta yürümeyi seçmiş bir adam olmasaydı, ışık kaybetmeye mahkum olurdu."

Çevrimdışı Ejderfelaketi

• **
  • 359
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2012, 22:09:06 »
Kadıköy'de Özer Sahaf diye bir yer var. Beyoğlu Sahaf Festivali'nde bir standta tanıştığım İlker Özer'in kitap dükkanı. Adam bana bin- iki bin fantastik kitap var dedi. İlgiliysen bana ulaş adresini veririm.
Kumarı sadece oynatanlar kazanır sadece oynatanlar

Çevrimdışı zeynikey

• *
  • 30
  • efsaneler prensesi lady khan
    • Profili Görüntüle
    • fantastik efsaneler
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2013, 17:51:09 »
Avcılar İDA KİTABEVİ Marmara Cad. Ozan Bağcılar iş merkezi no 27 her fantastik kitabı bulabildiğim yer laika arkabahçe 6 45 metis epsilon doğan egmont martı arunas.. yani ne isterseniz var çoğu kitabı da çıktığı gün getiriyorlar
bütün ciddiyetimle yemin ederim ki hayırlı birşey düşünmüyorum