Kayıt Ol

Malcolm In The Middle

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Malcolm In The Middle
« : 18 Ağustos 2008, 16:45:57 »

ÜSTÜN ZEKALI MALCOLM, DEMİR YUMRUKLU REESE, TECRÜBELİ FRANCIS VE MASUM YÜZLÜ DEWEY...

3Yapımcılığını Linwood Boomer’ın üstlendiği “Malcolm in the Middle”da yaşananlar ailenin en “normal” ferdi Malcolm’ın gözünden anlatılıyor. Malcolm sıradan bir çocuk değil. IQ’su normalin üzerinde ve garip ailesiyle hiç de normal olmayan bir hayat yaşıyor. Beş kardeşler: Francis, Reese, Malcolm, Dewey ve ailenin en yeni üyesi Jamie.

Malcolm, kardeşlerine şaka yapmaktan hoşlanan ve yaşıtları gibi okuldaki “sert çocuklardan” çekinen yetenekli bir kaykaycıyken IQ’sunun normalin üzerinde çıkmasıyla hayatı değişiyor. Özel bir sınıfa alınan Malcolm, “süper çocuk” olmanın sadece avantajlarını değil, dezavantajlarını da yaşamaya başlıyor. Hal (Bryan Cranston) ve Louis (Jane Kaczmarek), en bakımlı çimlere, en temiz eve ya da civardaki en kibar çocuklara sahip bir çift değiller. Çocukları için bir cennet yarattıkları da pek söylenemez; ama ne olursa olsun onlarınki çok eğlenceli bir ev. Malcolm ve kardeşleri gözlerimizin önünde büyürken yeni belalara bulaşmaya devam ediyorlar.

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Sophié

• 836
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
    • Sinek Alkışı
Ynt: - ~ Malcolm In The Middle
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2008, 23:11:25 »
Malcolm'un koca kafasına ölürüm ben. Süper bi dizi, elimde bütün sezonları vardı bi aralar çok mutluyduk onlarla ama kayboldu. Neyse izleyin, izletin. Değer yani.

too much sugar 
tb

Çevrimdışı Elizabeth~

• **
  • 272
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ağustos 2008, 01:47:10 »
Cnbc'de yayınlandığında izliyodum,güzeldi ya,izlenesi yani :D

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 19 Ağustos 2008, 11:59:57 »
haha kop bu dizide yaa :D harika birşey ama çok kısa sürüyor  :hemk
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı Michael Evans

• **
  • 309
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 19 Ağustos 2008, 12:22:54 »
Sonuçta Amerikan sitcomu. 22 dakika sürüyor bir bölümü. Rast geldikçe izliyorum, gerçekten süper bir dizi.

Çevrimdışı veritaserum

• 1112
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 19 Ağustos 2008, 12:31:49 »
Tnt'de izlediğim diğerleri, Lost, The Guardian [onu da baştan almaya başladılar üstelik finali izleyemedim kuduruyorum!], Robin Hood, Monk ve diğer hepsi aşağı yukarı birer saat sürüyor bu da çok sinir bozucu. Böyle olmak zorunda mı  :hemk kastı var bunların bana  :hemk
Önce, büyük büyük düşündüm;
Sonra büyük büyük yaşadım.
Ne varsa, onlar aldı.
Şimdi bana küçük bir ölüm kaldı.

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 19 Ağustos 2008, 13:03:55 »
En komik sit-com'lardan biri.Malcolm'u hep öpmek isterdim.Hala istiyorum. :P Reese de salak şapşalım benim :klp
Dewey'nin söz vermiştiniz diye başlayan laflarına da kopuyorum. :PvEvet,işte paso bu üçlü yayınlasa çok mutlu olurdum. :P Ama annelerinin o gözleri.. :klp
Sevin,sevilin. :P

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Ağustos 2008, 14:58:39 »
Dün Tnt de denk geldi izledim bir bölümünü gerçekten komikti hani. Ünlüler de var Christopher Lloyd'u görünce şok olmuştum neyseki bölüm oyuncusuymuş :D

Şey, adamın rüyasında İsa'ya senin babanla problemin yok tabi demesi kopartmıştı beni.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Amèlie

• 531
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 22 Ağustos 2008, 10:04:20 »
Malcolm ın annesi şaşıııııııııııııııııııııığ  :lve Yirim. Reese i de yerim yahu. Gerçekten güzel bi dizi ya. :D

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 22 Ağustos 2008, 10:11:26 »
Gülmeden izlediğim tek bir anı bile bulunmamakta, bir ara her antrenmandan sonra eve geldiğimde pat malcolm ve o acılı dakikaların ardından bir rahatlama... :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Rom: 6
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Ağustos 2008, 10:12:06 »
Cnbc-e de devamlıizleidğim tek diziydi..Hatta gününde değil tekrarlarında izlerdim :D çok severdim yahu :P

Çevrimdışı Bardes

• **
  • 210
  • Rom: 13
    • Profili Görüntüle
Ynt: Malcolm In The Middle
« Yanıtla #11 : 25 Mart 2015, 01:47:06 »
Yemek yerken kısa ve komik bir şeyler izlemek isteyenler için birebir :D - böyle bir grup var mı bilmiyorum gerçi, belki ben tekimdir :P -

Dewey <3