Kayıt Ol

Metucon’da Sıradan Bir Gün

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Metucon’da Sıradan Bir Gün
« : 26 Nisan 2015, 10:10:43 »

Bu yıl 19.’su düzenlenen MetuCON etkinliği cumartesi sabahı itibariyle büyük bir heyecanla başladı. Her yıl teması değişen Metucon’un bu seneki teması Orta Çağ idi. Organizasyon ekibinin convention alanına temaya uygun el yapımı aletler bırakmaları katılımcılar tarafından oldukça hoş karşılandı.

...

Anne eli değmiş gibi hazırlanan bir Metucon özetine fotoğraflarla bakmak için tıklayın. (Tıklamayanı dövüyolar.)
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Metucon’da Sıradan Bir Gün
« Yanıtla #1 : 27 Nisan 2015, 11:15:29 »
Güzel bir yazı olmuş, çok teşekkürler. Nasıl olacağını, nasıl geçeceğini merak ediyordum duyurulduğu günden beri. Sayende gitmiş, görmüş kadar oldum :) Kalemine sağlık.
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
Ynt: Metucon’da Sıradan Bir Gün
« Yanıtla #2 : 27 Nisan 2015, 14:57:12 »
Birinin ilgilenmesi güzel :P abi keşke toplu gidilebilseydi böyle bir şeye. Bu sabah geldim, iki gün boyunca da hiç uyumadım neredeyse ama inanılmaz derecede eğlenceliydi. FRP konusunda geçen yıla göre 3 kat bir artış olmuş. Ben girişte listedeki kaydolmuş GMlere bakarak ve numarası olmayan masaları sayarak 20+ demiştim ama meğersem 40+ olmuş sonrasında da gelenler ve bilet ile kaydolamayanlar sayesinde. Bir de gönül isterdi ki satıcılarda fiyatlar uygun olsun... :P
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.