Kayıt Ol

Satılık Anime Figürleri

Çevrimdışı zekican5

• **
  • 320
  • Rom: 0
  • .............
    • Profili Görüntüle
Satılık Anime Figürleri
« : 05 Haziran 2013, 20:24:09 »
Zamanında paraya kıyıp birçok figür aldım tabi o zaman Antalya da ailemin yanındaydım ve bütün figürlerimi odamda sergileyebiliyordum amma velakin bu sene Ankara'ya geldim ve odamda figür sergilemem gerçekten zor.Bu nedenle geçen ay güzelliğine dayanamayıp aldığım Aizen figürünü satışa çıkarıyorum. %100 Orjinal Bandrollü üründür. Direk Japonya'dan getirtmiştim ve bana yaklaşık 130-140 Tl civarına patladı toplamda ( shipping de dahil yani ). Kutu hiç açılmamış olsa aldığım fiyata satabilirdim ama 1 kere açıldığı için 120 Tl lik bir fiyat belirledim . Tabi Kargo da bana dahil. Ankara içi elden teslim yapabilirim diğer şehirlere ise kargo ile gönderim yapabilirim. Satışı 3 gün içinde yapabilirim maalesef çünkü Antalya'ya gidiyorum.

Edit: Figürün korumaları kaybolduğu için (Kutu korumları olan plastikler) Fiyatı 50 tl ye düştü. Ayrıca IchigoKurosaki ve Hakate Kakashi figürleride listeye eklenmiştir. Toplu alımda 100 tl ye satabilirim. Tek tek olursa tanesi 50 tl. Kargo alıcıya aittir. Ankara içi elden teslim yapılır.

Spoiler: Göster