Kayıt Ol

Şanışer

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Şanışer
« Yanıtla #15 : 01 Mart 2015, 23:11:33 »
Yok ondan değil merak ettim sadece. Ben geriye dönüp baktığımda eskiden dinlediğim bu tarz müzikleri dinlemediğimi hatta mümkün mertebe onlardan kaçtığımı farkettim. İtici gelmeye başladılar anlayacağın. :D Bir bana mı oldu merak ettim. Amras Ringeril zaten demiş ya:

"Tekrar baktım da neymiş bu hevesim. Şimdi dinliyorum o kadar da muhteşem değil. Rap için Karaçalı'yı tavsiye ederim."

Ayrıca benim merak ettiklerim senden daha önce mesaj atanlar. Zira sen mesajı atalı 6/7 ay gibi bir süre geçmiş. :D
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele

Çevrimdışı Light

• **
  • 359
  • Rom: 7
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 01 Mart 2015, 23:15:11 »
Yok ondan değil merak ettim sadece. Ben geriye dönüp baktığımda eskiden dinlediğim bu tarz müzikleri dinlemediğimi hatta mümkün mertebe onlardan kaçtığımı farkettim. İtici gelmeye başladılar anlayacağın. :D Bir bana mı oldu merak ettim. Amras Ringeril zaten demiş ya:

"Tekrar baktım da neymiş bu hevesim. Şimdi dinliyorum o kadar da muhteşem değil. Rap için Karaçalı'yı tavsiye ederim."

Ayrıca benim merak ettiklerim senden daha önce mesaj atanlar. Zira sen mesajı atalı 6/7 ay gibi bir süre geçmiş. :D

Haklısın eskisi kadar sevmiyorum. Contra bozdu mesela. Ceza old school kaldı, ve Norm'un eski şarkıları çok dinlediğim için eskisi kadar iyi gelmiyor o da old school kaldı. Artık sadece bazıları iyi. Aynı rap şarkılarını dinlemek aynen durmadan aynı hikayeyi okumak gibi, bayıyor. Güncelleri sever insanlar bu yüzden, tek Pit10 ve çok özlediğimde diğerleri. İlk heves yok tabii ki.
Alıntı yapılan: W.S.
Yet do thy worst, old Time; despite thy wrong
My love shall in my verse ever live young.

Çevrimdışı TechnicaL

• *
  • 14
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 02 Mart 2015, 01:13:46 »
Çok şaşırdım doğrusu, edebiyat forumunda rap dinleyen belli bir kitle olması şaşırttı doğrusu... :)

Fakat iyidir, güzeldir, güzel bir gelişmedir.

2002 yılındaki Med Cezir albümüyle başlayan koyu bir rap dinleyicisi olduğum için sevindim doğrusu. Şanışer hiç dinlemedim ama Sehabe'yi ve şarkılarını çok severim. Bunlar dışında, Ceza, Saian, Karaçalı, Hayki, Fuat, Ados, Joker-Allame gibi isimleri de dinlemenizi tavsiye ederim.
Bütün bu yaşadıklarımı şimdi anlıyorum. Ortasından sıkarak başladığım için diş macununun âhını almış olmalıyım, galiba, sanırsam.