Kayıt Ol

Blind Guardian

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Ynt: Blind Guardian ~
« Yanıtla #30 : 25 Haziran 2010, 23:01:06 »
c-c-combo breaker!
#rekt

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 26 Haziran 2010, 08:52:03 »
Albüm Kapağı

Spoiler: Göster

Edit:

Tüm şarkıların 30 saniyelik samplelarını buradan dinleyebilirsiniz.

Track List:
01 9:17     : Sacred Worlds             
02 5:58    : Tanelorn          
03 6:30    : Road of No Release       
04 4:46    : Ride into Obsession          
05 5:52    : Curse my Name       
06 6:38    : Valkyries    
07 5:26    : Control the Divine          
08 4:55    : War of the Thrones (Piano)             
09 5:41    : A Voice in the Dark       
10 8:55    : Wheel of Time    

Ayrıca bkz:
http://www.youtube.com/watch?v=HWut-x9Yo4Y
http://www.youtube.com/watch?v=PSQPIPed8To
http://www.youtube.com/watch?v=6qFMRhVTQhY
http://www.youtube.com/watch?v=xjNH4NnkdoA&NR=1

Beklenen gün: 30 Temmuz 2010
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 01 Temmuz 2010, 22:54:43 »

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 30 Temmuz 2010, 19:25:45 »
Albüm çıkmış bulunuyor sanırım. :D

Çevrimdışı magicalbronze

• *
  • 4075
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
Ynt: Blind Guardian
« Yanıtla #34 : 05 Kasım 2010, 16:40:21 »
Arkadaşlar bilmeyenleriniz için haber vereyim, 2 Nisan 2011 tarihinde grup İstanbul Refresh The Venue'de konser verecekler. Hayırlı olsun şimdiden.
"Her neyse sahip olunan, doğar ve ölür.
Bu nefsi müziğin içinde sıkışmış herkes
İhmal eder ölümsüz aklın harikalarını."
- William Butler Yeats, "Sailing to Byzantium "

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 01 Aralık 2010, 20:46:57 »
Yeni albümlerindeki "You're The Voice" cover'ı çok hoş olmuş. 

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 17 Mayıs 2015, 05:01:14 »
Başlığı hortlatıyorum konser sebebiyle, zaten bu kadar gerilerde kalması da hoş değil. Perşembe günü muhteşem bir konsere katıldık. Zaten farklı bir şey olmasını da bekleyemezdim. Az kişi olmasına rağmen iyi götürdüğümüze inanıyorum, tabii gönül ister ki daha fazla insan dinlesin, sevsin Blind Guardian'ı. Bazı şarkılara eşlik eden kişi sayısı epey azdı, ama dediğim gibi zaten alanda olan insan sayısı da çok fazla olmadığından(Küçükçiftlik Park'ın yarısını bile doldurmamıştık sanırım) normal herhalde bu durum. Setlist inanılmazdı, And Then There Was Silence bile çaldılar. Bir tek Sacred Worlds içimde kaldı, ama ona da pek üzülemedim çaldıkları şeylerden sonra.

Kısaca gittiğim en iyi konserdi. Bir sonraki Blind Guardian konserine kadar da öyle kalacağından eminim. Buradan da orada olan vardır umarım. Fantastik edebiyatla bu kadar iç içe bir kitlede bu konsere gidecek kimse olmaması üzer beni açıkçası.

Edit: Çeşitli kayıtlar düşmüş.
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı Skald Harald

• *
  • 28
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 27 Aralık 2015, 22:21:15 »
Başlığı hortlatıyorum konser sebebiyle, zaten bu kadar gerilerde kalması da hoş değil. Perşembe günü muhteşem bir konsere katıldık. Zaten farklı bir şey olmasını da bekleyemezdim. Az kişi olmasına rağmen iyi götürdüğümüze inanıyorum, tabii gönül ister ki daha fazla insan dinlesin, sevsin Blind Guardian'ı. Bazı şarkılara eşlik eden kişi sayısı epey azdı, ama dediğim gibi zaten alanda olan insan sayısı da çok fazla olmadığından(Küçükçiftlik Park'ın yarısını bile doldurmamıştık sanırım) normal herhalde bu durum. Setlist inanılmazdı, And Then There Was Silence bile çaldılar. Bir tek Sacred Worlds içimde kaldı, ama ona da pek üzülemedim çaldıkları şeylerden sonra.

Kısaca gittiğim en iyi konserdi. Bir sonraki Blind Guardian konserine kadar da öyle kalacağından eminim. Buradan da orada olan vardır umarım. Fantastik edebiyatla bu kadar iç içe bir kitlede bu konsere gidecek kimse olmaması üzer beni açıkçası.

Edit: Çeşitli kayıtlar düşmüş.
Ben de hortlatacağım bu konuyu maalesef. Konser ne kadar da güzeldi. Kaçırdığım Wardruna konserinin üstüne nasıl da güzel geldi anlatamam. Keşke tüm Blind Guardian severleri görebilseydim orada. "Time Stands Still!" diye yırtındım amma ve lakin Majestic isteyenler baskınlaştı. Bunun dışında,

Valhalla!

Kaç kere nakaratı söyledik hâlâ hatırlayamıyorum. Klasiklerinden yenilerine çaldılar parçalarını. Her şey çok güzeldi. A Quest For Tanelorn çalındı. And Then There Was Silence çalındı yahu. Lord of the Rings... Ne diyebilirim, biz Blind Guardian severler için muhteşem bir konserdi. Çıktığımda kendimi boşlukta hissettim resmen.

Ah Grayswandir, keşke o sıralarda Kayıp Rıhtım'dan haberim olsaydı, buradan tüm severlerini toplayıp gidebilirdik. Hayaller... Neyse işte güzel anlardı.