Kayıt Ol

Çilekeş

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çilekeş
« Yanıtla #15 : 21 Ocak 2008, 21:27:16 »
Türkiye'de işi bahsettiğimiz gibi götürmeyen bi kaç grubun varlığına inanıyorum biri Pentagram diğeri Cenotaph diğeri de Mor ve Ötesi (müzikal açıdan bozsalar da hala güzel bir politik, dini görüşleri vardır) derim...
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Amèlie

• 531
  • Rom: 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 21 Ocak 2008, 21:51:02 »
Türkiye'de işi bahsettiğimiz gibi götürmeyen bi kaç grubun varlığına inanıyorum biri Pentagram diğeri Cenotaph diğeri de Mor ve Ötesi (müzikal açıdan bozsalar da hala güzel bir politik, dini görüşleri vardır) derim...
Mor ve ötesi'in cambazla bozulmadığını söylemek çok isterdim ama ne yazık ki artık çok farklı bir kitle var MvÖ hayranıyım diye geçinen. Ah ah büyük düşlerde de ayıp olmaz mı, küçük sevgilim gibi piyasa şarkıları attıktan sonra yine mor ve ötesini görebilirsin belki eh bi de eurovizyona gidicekleri gibi acı bir gerçek var ne yazık ki.

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Ocak 2008, 16:28:22 »
Pentegram dinlesem de pek bilgi sahibi olmadığım için o konuda yorum yapmak istemiyorum. Cenotaph içinde geçerli bir şey.
Ama Mor ve Ötesi.. Etkileyici bir gruptur hep gözümde piyasa da belki para için çalışmıyorlar ama en hakkıyla çalışan grubunda Zardanadam olduğunu düşünüyorum açıkcası. Tabi bu konu uzar gider. Kısakesmek lazım =)

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Ocak 2008, 17:56:29 »
Mor ve Ötesi'nin dinleyici kitlesinin bozduğunun farkındayım (üzülerek) elbet; dediğim gibi müzikal açıdan da bozduklarını düşünmekteyim sadece düşünceleri (kafa tipleri) aynı kaldı; bundan memnunum ben.
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

« Yanıtla #19 : 23 Mart 2008, 18:12:40 »
En sevdiqim Türk-rock qrubu diyebilirim..çok qüzel şarkıları var..özellikle Kürar,Kendimden Geriye,Y.O.K.,Sorma,Ardıma Hiç Bakmadan şarkıları çok qüzel..ve çok da duyarlı bir qrup..Kürar parçasını Başkan Bush'a yazmışlardı..
~~AğaçLarın BiLgesi~~

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 10 Nisan 2008, 22:58:40 »
Sevemedim yeni albümü de yeni klibi de..İlk albümü tercih ederim.

edit : kesinlikle aşırı hızlı oldu.. :D

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 10 Nisan 2008, 23:01:00 »
Sevemedim yeni albümü de yeni klibi de..İlk albümü tercih ederim.
Aa yeni albümü çıktı ki ? Öyle bi girişimde bulunabildiler yani? Vallahi cok "hızlılar" şaşırdım :O :D

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 10 Nisan 2008, 23:23:10 »
yahu evet fecı hızlılar :D
hesna sölemese bende bılmıcektım valla :D
onun sayesınde dınledım albumu ve aynı onun gıbı dusunuyorum :D
ılk album kat kat daha guzeldı..klibi zaten sevmedım.. bana görkem bıraz denız yılmaz havası vermeye calısıyomus gıbı geldı =)
kesınlıkle bende ılk albumu tercıh ederım..

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 11 Nisan 2008, 17:01:12 »
Kısa bir süre önce sardım bu gruba :D Müzikleri güzel, fena değil. Solistin sesine bittin (= Yeşim çok geç keşfettiğimi söyledi, ki haklı da, kendi kendime sinir oluyorum bunun için ;D

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 09 Temmuz 2008, 20:31:08 »
Çok sevmem, ciddiye almam ...
Sadece 2 şarkısını biliyorum (yok ve kendimden geriye) ve ipod'da çok nadir de sıra geldiği için, ayda yılda bir dinlerim. Şu riff çalma işini bilmiyordum Herr bir açıklayabilir misin ?