Kayıt Ol

Çömez/amatör gruplar

Çevrimdışı pleasant^^

• 1642
  • Rom: 12
  • bitch is back to the town.
    • Profili Görüntüle
Çömez/amatör gruplar
« : 07 Ocak 2008, 18:12:16 »
Biraraya geldiğinizde kafayı bulabildiğiniz bir müzik grubunuz mu var?
Bir gruba girme hevesi ya da ünlü bir grup olma hayalleri mi kuruyorsunuz?
Ya da hoşunuza giden duyulmamış grupları tanıtmak mı istiyorsunuz?

Bu başlık size göre !

Burada tanıtım yapıp eğlenebilirsiniz.

Aklımda birçok grup var ama amatör demek uyun düşer mi acaba ::)

Takılın bizimle  !

so you ride yourselves over the fields and you make all your animal deals and your wise men don't know how it feels to be thick as a brick.

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çömez/amatör gruplar
« Yanıtla #1 : 07 Ocak 2008, 21:27:42 »
Bizde bu amatör tayfadanız işte. Daha önce Asistoli adlı bir grupta Bas gitar çaldım ancak elemanlarla anlaşamadığımzdan grubu dağıttık. Okulda adı olmayan bi grupta davul çaldım bi iki şarkı sonra o grupta dağıldı :D Şu an ki grubumuzun adı Diskriminant. Diskriminant benim tarafımdan geçen sene kurulan Faith grubunun devamı niteliğinde, bi iki eleman değişikliğiyle. Grubun kurucusu olmakla birlikte bas gitaristiyim. Grubumuz yaşadığımız şehir Ereğli'de varlığını sürdüyor. Okulumuzda (Ted Kdz Ereğli Koleji) sömestr zamanı, karne günü verilicek 12 şarkılık falan bir konser için çalışıyoruz şimdi, daha önce bir restoran tarzı mekanda çaldık, sömestrdan önce de bir bar'da çıkıcaz.

Geçen sene biri taksim'de biri kadıköy'de olmak üzere iki bardan teklif aldım; thrash-black tarzı metal için ama hem adam eleman toplayamadım hemde geçen sene izin vermedi anam babam :D Arkadaşlar sweep'iydi picking'iydi çözmüş bi elektrocu varsa aranızda benle irtibat kurun mekan işi tamam yani. Ayrıca grup için açım ben şu anki grubumdan çok memnun değilim kazma kazma malt falan çalıyoruz :D İstanbul'a gidip gelebilirim bir grup düzenlenirse haberim olursa sevinirim..
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Belgarion

• **
  • 286
  • Rom: 1
  • Life is only joke maybe we make it!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2008, 17:22:23 »
Ooo herr sen baya ilerletmişsin sanırım bası ? :D
Amatör gruplardan türk punkının en güzel gruplarından biri olan Cemiyette pişiyorumu önerebilirm

Çevrimdışı Herr Mannelig

• 924
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 10 Ocak 2008, 21:11:24 »
Sanırım amatör gruplar kendini en çok punk alanında gösteriyor. Cemiyette pişiyorum, the ayılar, düz mantık, allahsız tospaalar gibi gruplar fena değildir bu alan içerisinde. Bu arada okulda new school punk çalcaz yeni bi grup oluşturduk bunun için ama öğlen arası çalcaz bu yüzden 4 şarkı falan ciddi bir iş değil :D Amatörlerden rock bazında Panik Atak iyidir, mapus adlı şarkıları gayet hoş
Contraataques muy rabiosos, deberemos resistir; Ay Carmela!

Çevrimdışı Hezarfen

• **
  • 389
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 11 Ocak 2008, 18:54:18 »
Hepatit isimli bi gruptan bahsetcem.. Punk-Rock yapmakta olan müzik grubunun davulcusu Ali Rıza İslam BİRCANdır (tanıyanınız vaamı?) Sabit bir solistimiz olmamakla beraber bassta Bora, Elektroda Burak isimli hedeler var.. 19 mayısta gençlik şöleninde 6 parçalık bir konser deneyimi yaşıcaz ;D
rüya görmek nasıl bir anlıksa hayalde öyle bir anlıktır. rüyadan uyanmak nasıl bir şeyse hayal kurarken rahatsız edilmek öyle birşeydir.. Rüya nasıl gün içindeki düşünce yorgunluğunu zihinden atmanın yoluysa .. hayal de o düşüncelerin çöplüğe dönmesini engelleyen araçtır..  ~hezarfen