Kayıt Ol

İğrendiğiniz Şarkılar... ?

Çevrimdışı SeD

• 877
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
İğrendiğiniz Şarkılar... ?
« : 20 Mart 2008, 19:12:42 »
Nefret ettiğniz şarkılar neler..??

Benim şu türkpop müziklerine amansız bir gıcığım var hemde nasıl yani... ne kadar iğrençtir o şarkılar yaaa :hönk :böğk

Çevrimdışı PhoenixMan

• 919
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: İğrendiğiniz Şarkılar... ?
« Yanıtla #1 : 20 Mart 2008, 19:17:56 »
Ajdar, Arto, Fatih Ürek mi Yürek mi ne, Sade Bayan pardon Seda Sayan şarkıları... :P :P :P
nese ciddi olalım şu yeni dönem popçularını hiç sevmiyorum özellikle de Hepsi gibi olanlarını, rapçileri de anlamakta zorluk çekiyorum (sago, ceza hariç), R&Byi dinlemekte de çok zorlanıyorum bayıyor beni...

Çevrimdışı vampireLLa

• 1273
  • Rom: 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Mart 2008, 19:19:46 »
Ajdar, Arto, Fatih Ürek mi Yürek mi ne, Sade Bayan pardon Seda Sayan şarkıları... :P :P :P
nese ciddi olalım şu yeni dönem popçularını hiç sevmiyorum özellikle de Hepsi gibi olanlarını, rapçileri de anlamakta zorluk çekiyorum (sago, ceza hariç), R&Byi dinlemekte de çok zorlanıyorum bayıyor beni...

duygulrıma tercüman olmuşun yani bu kadar olur... popçu r&b ci rapçi takılanları hiiiç sevmem arabesk dinlemem göbek havası tarzı olanlarıda öyle kendini yabancı sanatcılara benzetmeye calısıp fiyaskoya ceviren tipleride
she's back!!

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Mart 2008, 19:30:33 »

guzel yaklasım.. pop muzik zaten piyasa muzigidir.. paraya yonelik kurgulanmıs muziktir yani sanatsal birsey beklenemez kulaklarımı mesgul etsin diyen insanlar seve seve dinnesin ben sesi duydugum zaman tabanları yaglarım...

Hepsi bildigim kadarıyla R&B cizgisinde giden bi grup ki o tarz muzigi de pek dinnemem dinneyenede lafım yoktur.. onnara da kolay gelsin  :D

son olarak rapciler.. ehem.. bende cok hızlı konusabiliyorum diyorum sadece anlamak pekte zor olmaz sanırsam   :P
Just an act
An impossible divorce
That put the life in to you
It’s too late to abort

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Mart 2008, 21:34:05 »
Bende rock müziği hiç sevmem (eva,lp hariç) hele metal müzikleri sadece kafa ütüler başka bişey değil benim fikrim tabi bu

yeşilboncuk

« Yanıtla #5 : 21 Mart 2008, 09:39:28 »
Alıntı
Bende rock müziği hiç sevmem (eva,lp hariç) hele metal müzikleri sadece kafa ütüler başka bişey değil benim fikrim tabi bu
(katılıyorrummm)ben bazı şarkıları  seviyorum(rock müzik)ama R&B bnm için ....[/color]

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2008, 13:02:52 »
(katılıyorrummm)ben bazı şarkıları  seviyorum(rock müzik)ama R&B bnm için ....
Ovvv süpersin ya R&B işte bu kadar müziğin allahı hele sagopa o nasıl sözlerdir ya süper bişey tuttum seni yeşilboncuk ;) :D

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2008, 13:50:48 »
Ovvv süpersin ya R&B işte bu kadar müziğin allahı hele sagopa o nasıl sözlerdir ya süper bişey tuttum seni yeşilboncuk ;) :D

sagopa r&b mi imiş.. vay bee hergun bambaska bisiler ogreniyorum  :P
Just an act
An impossible divorce
It’s too late to abort

Çevrimdışı Ginny Weasley

• **
  • 136
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Mart 2008, 13:54:29 »
Metal ve rap müzikten nefret ediyorum

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Mart 2008, 13:54:43 »
Bilmemek değil öğrenmemek ayıptır öğrendin işte :P

Çevrimdışı roach

• **
  • 218
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 21 Mart 2008, 13:59:59 »
"Sagopa Kajmer (d. 1978, Samsun) DJ, prodüktör, turntablist ve RAP müzik sanatçısı."

last.fm den alıntıdır.

hep ben mi ogrenecem ama di mi  :P

edit: "vurgulamak istedigim sey annasılmamıs olsa gerek.."
Just an act
An impossible divorce
It’s too late to abort

Çevrimdışı Huor Eärfalas

• 620
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 21 Mart 2008, 15:33:00 »
Bu yazdığını zaten tum gercek rapciler bilirler ama tabi ilgilenmeyenler bılmezler sagol gene :P

• 1512
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 21 Mart 2008, 15:49:57 »
Öhöm ööö türkçepop'a kesinlikle gıcığım var hadi müziklerini geçtim çok anlamsız sözleri var yani önüne gelen albüm yapıyorum diyo .. Rap müziğine de gıcığım var yok yok var.. yaniiii ııımm 1-2 şarkısı dinliyorum tamam ama yani işini bilmiyenler bıraksın derim .. ;D Öyle işte ;D

Çevrimdışı Nirnaeth

• 848
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 21 Mart 2008, 16:31:02 »
hele metal müzikleri sadece kafa ütüler başka bişey değil benim fikrim tabi bu

mühim olan enstrümanların uyumudur :D

metal iyidir ya dinleyin bence. asıl kafa ütüleyen bir rap var bildiğim (bkz. anti-rap felsefesi xD) :P

Çevrimdışı Nefertari

• 1517
  • Bla bla böö
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 21 Mart 2008, 21:05:22 »
Benim müzik için felsefem şudur..Her ruh halini anlatan müzik türü vardır.Rock,rap,arabesk vs vs vs..Ve bir kişinin ses ve görüntüsü kötü ve şarkısı iyiyse şarkıyı yabana atmam..Ama ajdar gibi hem ses ve görüntü kötü hem şarkı da kötüyse direk iğrenirim..Yani mesela Demet Akalın sesi yok bence inceltilmiş falan filan ama bazı şarkılarıda güzel..