Kayıt Ol

Narnia Film Müzikleri

Çevrimdışı Ireth~

• 482
  • Rom: 4
  • Cönk-ü Alem
    • Profili Görüntüle
Ynt: Narnia Film Müzikleri
« Yanıtla #30 : 18 Şubat 2011, 18:10:16 »
Zamanında yönetici olduğum bir site için hazırladığım videoda özellikle Narnia'nın müziğini kullanmıştım. Dinlemek istiyenler aşağıdaki linkten ulaşabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=F07KyoGwYiE

O değil de ben linke takıldım.
Gözlerim doldu ya. Ne eğlenirdik Patiayak'ta.. Hiç de fark etmemiştim soundtracki yıllar önce bu videoyu izlerken :D
Yalnız şimdi görüyorum o da ayrı mesele.
Daha önce yorum yapmışım ama müzikle ilgili değil. Neden müzikle ilgili konuşmadığımı ben de bilmiyorum. Baya da zaman geçti üzerinden ama olsun tutamadım ki kendimi.
Narnia'nın soundtracklarını her zaman çok beğenmişimdir. Hep bi gaza getirme ya da hüzünlendirme seziyorum mesela :D Gregson'da farklı bi tat vardı. Celine Dion'un soundtrackını hala dinlemedim. Zira son filmi de izlememiş olmaktan dolayı büyük bir utanç içindeyim. (Napalım ama üst üste sınav haftasına denk geldi yapıcak bir şey yok.)
Bazılarını ufak coverlar halinde eletro gitara uyarlama çabam da vardı zamanında. Bizden geçti. :D

Çevrimdışı azade_79

• *
  • 1
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Nisan 2011, 19:17:37 »
sağolasın dostum

Çevrimdışı Ebrukrcm

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 01 Temmuz 2011, 20:17:57 »
Arkadaşlar ben müziklerini indirmek istiyorum ama bulamıyorum. Birisi yardımcı olabilir mi ? Yada  siteye müzikleri koyabilir mi ?

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #33 : 04 Temmuz 2011, 22:46:11 »
Bunun için bir adet özel mesaj atacağım sana Ebrukrcm

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı ByCaspiaN

• *
  • 13
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 04 Mart 2012, 15:27:42 »
switchfoot'ta güzel

Çevrimdışı Ancient

• **
  • 54
  • Rom: 1
  • Ancient
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 09 Haziran 2012, 09:03:44 »
Düzenleme: Sanırım dikkatimden kaçmış, bahsettiğim soundtrack; Evacuating London.  :)

Alıntı
Merhaba,

Ben uzun süredir(filmi izlediğim ilk günden beri), bir soundtrack'in ismini merak ediyordum. Buraya denk geldim, ama sanırım bunlar arasında değil. Daha önce Narnia film müziklerini dinlemişliğim olmuştu. Ne yazık ki, aradığımı bulamadım, galiba arayamadım tam anlamıyla. Belki siz biliyorsunuzdur diye sormak istiyorum; The Lion, The Witch and The Wadrobe filminde 00:05:25'te çalan şarkının adınıbiliyor musunuz? Film mutlak elinizde vardır ve hatırlamak için bakarsınız diye süreyi de yazayım dedim. Peter, Susan, Edmund ve Lucy trene bindikten sonra, oturmak için bir yere geçiyorlar, bavullarını falan yerleştiriyorlar; tam orada çalan müziğin ismini bulamadım ben. :S

Çevrimdışı dragon4143

• *
  • 1
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 29 Temmuz 2012, 16:19:47 »
yhaa bu narnia 2de tam tren istasyonu gidio mağaradan çıkıyorlar o sırada başlayan müziğin adı ne baya aradım ama bulamadım bilen varsa dragon4143@gmail.com a mail atarlarsa çok minnettar olıcam şimdiden herkese teşekkürler

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #37 : 12 Ağustos 2012, 03:30:18 »
yhaa bu narnia 2de tam tren istasyonu gidio mağaradan çıkıyorlar o sırada başlayan müziğin adı ne baya aradım ama bulamadım bilen varsa dragon4143@gmail.com a mail atarlarsa çok minnettar olıcam şimdiden herkese teşekkürler

The Kings and Queens of Old ya da Journey To The How olabilir. İkinci yazdığım muhtemel.

Not to mention the pincers...