Kayıt Ol

Narnia Günlükleri Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu 3D Olacak

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi

Yapımcıların yapmış oldukları açıklamaya göre, 3D furyasına Nrnia Günlükleri serisi de dahil olacak.
Filmin 2 Boyutlusunun da beyaz perdede oynatılacağını belirten yapımcılar, 3D seçeneğini de seyirciye sunacakları hakkında açıklama yaptılar.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı Elendil

• **
  • 325
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
Güzel olabilir Deniz Yılanı'nı heyecanla bekliyorum.

Çevrimdışı Berre

• 1340
  • Rom: 34
  • Güle güle fermuar!
    • Profili Görüntüle
Açıkçası ben 3D filmlerden pek hoşlanmam ama merakla bekliyorum; bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Hepsi 3D olanları ben de sevmiyorum.. Benim için filme kendini daha da katmanın aksine, bana oldukça sanal ve gerçek dışı geliyor... O gözlükleri taktığım zaman "işte bu yapay bir şey" diyor beynim.. Umarım Harry Potter gibi belirli kısa bir süresi 3D olur...

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Muhtemelen öyle olur gibi çünkü bu film çekilmeye başladığında 3d lafı bu kadar dolanmıyordu ortada. Sonlarına eklerler bir kaç kısım belki.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Umarım...Çok gereksiz geliyor bana sinemayı bu kadar reel kılayım derken göz çıkartmak..
Zaten reel bir şey değil, iyice sanallaştırıyorlar..

Çevrimdışı Amras Ringeril

• 2483
    • Profili Görüntüle
Şu bol ödüllü ve farklı İran filmlerini 3d düşünsenize. Ya da düşük bütçeli kaliteli Avrupa filmlerini, bağımsız filmleri. Sinemada bir şeylerin eksilmesine sebep olmaz umarım bu 3d furyası.
try again fail again fail better

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Ben teknolojiye bir yerden sonra karşıyım..
Bence herşeyde teknoloji uygulanmamalı... Sanatta özellikle..Tamamiyle sanal bir ütopik ortam oluşturmaya tetikliyor yapımcıları.. 3D filmlerin gişeleri genelde başarılı olduğunda filmlerin gişe düşünürleri de bu yola başvuruyor... Narnia'ya değinene kadar o kadar dert etmiyordum ama şimdi hangi filmin haberi gelse 3D başlığı çıkıyor ardından...

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Narnia'ya değinene kadar o kadar dert etmiyordum ama şimdi hangi filmin haberi gelse 3D başlığı çıkıyor ardından...

Sinemacılar açıklama yapmıştı Avatar ile birilikte. Artık sinema salonlarına 3D uygulamalarını getirerek yaygınlaştıracaklrını ve bundan sonra çekilecek filmlerde 3D'ye yoğunlaşacaklarını belirtmişlerdi.

Narnia haberine önce şaşırdım, sonra bu açıklama geldi aklıma. 3D konusunda dur durak bilmemeye devam edecekler Bothney :). Hazırla kendini. Ben de pek memnun değilim bu durumdan. Eski kafalı mıyım neyim :P.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
Yok, eski kafalılıktan değil..
Bazı şeyleri adetine uygun yapmayı sevdiğimizden bence...
Mesela çayı ince beli bardakta değil de son teknoloji sürekli sıcak tutan termosumsu şeylerde içip zevk alamamak gibi bence.. :)

Çevrimdışı TuTsAk

• *
  • 18
  • Kazanın olmayacağı bir oyun oynadık...Kaybettim!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Narnia Günlükleri Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu 3D Olacak
« Yanıtla #10 : 27 Mart 2010, 23:34:05 »
Güzel olur umarım...
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
beni affet
KAYBETMEK İÇİN ERKEN, SEVMEK İÇİN ÇOK GEÇ...