Kayıt Ol

''Gümüş Sandalye'' Filmi Geliyor...

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Ynt: ''Gümüş Sandalye'' Filmi Geliyor...
« Yanıtla #30 : 07 Şubat 2011, 23:48:12 »
Hey millet Faceb. Da Şunu gördüm:

http://www.facebook.com/#!/Narnia.Gunlukleri.Gumus.Sandalye

Kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın. Bir türlü urlyi veremedim be.

Ceddry Edain

Çevrimdışı Skandyy

• *
  • 4
  • Rom: 0
  • Skandar Amin Casper Keynes <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 10 Şubat 2011, 17:54:50 »
Arkadaşlar sırf bunları yazmak için siteye üye oldum. Hatta cevapda yazdım fakat sonra yalnışlıkla sildiğim için tekrar kısaca yazıyorum.
Gümüş Sandalye 2011de çekilmeye başlanılacak hatta başlanıldı da. Gümüş Sandalye'de Peter, Edmund, Lucy ve Susan yok ama filmin sonunda eğer kitaba bağlı kalırlarsa Prens Caspian rolünde Ben Barnes'ı izleyeceğiz.
Spoiler: Göster
Pevensie kardeşlerin filmde olmamasının sebebi ise, Narnia'da yaşamak için yaşlarının çok büyük olmasıdır. Bunu Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu'nun sonunda Aslan açıklamıştı zaten. Ama son kitapta yani Son Savaş'da Narnia yok edilecek Aslan tarafından ve Narnia'nın içindeki Narnia'ya yani gerçek Narnia'ya gidecekler. Prens Caspian Gümüş Sandalye'nin sonunda normalde ölüyor ama gerçek Narnia'da o da olucak. Hatırladığım kadarıyla Eustace ve Jillde orda. Ve Pevensie kardeşlerin anne-babalarıda orda olucaklar. Çünkü bizim dünyamızda hepsi bir tren kazasında ölüyorlar. Bunun içinde sonsuza kadar Narnia'da kalıcaklar.

Gümüş Sandalye kitap olarak güzeldi fakat Pevensie'ler olmadığı için bana okurken hep birşeyler eksik gibi gelmişti. Film nasıl olur bilmiyorum ama çok güzel olucağını düşünmüyorum. Çünkü zaten Şafak Yıldızı'nın Yolculuğu'nunda da kitabı değiştirerek kötü bir film yapmışlardı. Umarım güzel olur.
Ayrıcada şunu eklemek istiyorum, eğer Skandar Keynes hayranı olan ve onunla ilgili bir kaç şey öğrenmek isteyen varsa, benim elimde bir kaç küçük bilgi var fazla değiller ama bir SACK hayranı olarak beni her zaman mutlu ederler. Eğer isteyen olursa mesaj atmanız yeterli :))

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 10 Şubat 2011, 18:46:57 »
Gümüş Sandalye 2011de çekilmeye başlanılacak hatta başlanıldı da. 
Bu  habebri öğrendiğin adresi payalaşbilirmisin zira herkezin merak ettiği konu çünkü nu konu hakkında karışık oldular var.
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı Skandyy

• *
  • 4
  • Skandar Amin Casper Keynes <3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 10 Şubat 2011, 18:56:20 »
imdb den gördüğüm bu. Çekilmeye başlandığı tarih olarak 2011 yazmışlar.

Çevrimdışı skandy_duygu

• **
  • 293
  • artık Mersine Türkiye şampiyonasına :D
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 11 Şubat 2011, 22:32:56 »

Kesin bir şey diye ciddiye alıp hemen ümitlenmeyelim bence :P zaten orjinal facebook sayfasıda değil ayrıca kesin olsaydı 3. filmin ardından hemen haberleri patlardı. Fan yapımı bir görüntüdür :-\ .
‘Üzgünüm Beverly ama seni dövmek zorundayım.Bunu senin iyiliğin için.Eğer tuvaletten bir örümcek çıktığını söyleseydin,benden dayak yemek zorunda kalmayacaktın’”

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 11 Şubat 2011, 23:54:02 »

Kesin bir şey diye ciddiye alıp hemen ümitlenmeyelim bence :P zaten orjinal facebook sayfasıda değil ayrıca kesin olsaydı 3. filmin ardından hemen haberleri patlardı. Fan yapımı bir görüntüdür :-\ .
Ne olur ne olmaz dedim. Zaten K yi de unutmuşlar :D

Ceddry Edain

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Rom: 15
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #36 : 12 Şubat 2011, 16:14:08 »
imdb den gördüğüm bu. Çekilmeye başlandığı tarih olarak 2011 yazmışlar.

Doğrudur.
Afişin fan yapımı olması birşeyi değiştirmiyor, film çoktan imdb listesinde 2011 senesi arasındaki film listesine girmiş durumda.

Not to mention the pincers...

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 12 Şubat 2011, 16:37:22 »
İmdb ne Sinemalar ne arkadaşlar. Birisi diğerinde birşey görsün hemen o da yapıyor. Andrew Adamson'sız Narnia olmaz diyorum! Yapmasınlar daha iyi ya da başka bir yönetmen bulsunlar yine.

Ceddry Edain

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 12 Şubat 2011, 19:29:03 »

Hadi Narnia Fanları beğenin!

Call for Walden Media and Fox to green light The Silver Chair
Anlamı Gümüş Sandalye için Walden Media ve Fox'a çağrı Gibi birşey. Narnia Günlükleri'nin offical Faceb. sayfasında paylaşılmış.

http://www.facebook.com/pages/Call-for-Walden-Media-and-Fox-to-green-light-The-Silver-Chair/133413706725621?ref=nf&v=wall

Ceddry Edain

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #39 : 12 Şubat 2011, 23:30:55 »
İmdb ne Sinemalar ne arkadaşlar. Birisi diğerinde birşey görsün hemen o da yapıyor. Andrew Adamson'sız Narnia olmaz diyorum! Yapmasınlar daha iyi ya da başka bir yönetmen bulsunlar yine.

E biz de öyl düşünüyoruz ama yapacak bir şey yok. Çoktan başladın film aşamalarına. Ben Son Savaş'ı bekliyorum valla. Gümüş sandalye falan pek umrum değil de Son Savaş'ta bütün kadroyu beraber görmek istiyorum.

Çevrimdışı Tirian

• *
  • 11
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 19 Şubat 2011, 18:14:50 »

E biz de öyl düşünüyoruz ama yapacak bir şey yok. Çoktan başladın film aşamalarına. Ben Son Savaş'ı bekliyorum valla. Gümüş sandalye falan pek umrum değil de Son Savaş'ta bütün kadroyu beraber görmek istiyorum.
Ayrı bir hava olcak. Bence en güzeli son savaş olur. ama bence yapmazlar. millet 93 milyon dolarla neler yapıyor bunlar 155 milyon dolarla berbat bi film yapmıslar ya.

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #41 : 19 Şubat 2011, 19:54:41 »
Hepsi yönetmenden kaynaklanıyor yoksa oyuncu kadrosu yine aynı..Teknik kadro değişik tabi..E Walt Disney farkı da var..

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 20 Şubat 2011, 13:39:21 »
Arkadaşlar daha Gümüş Sandalye'nin çıkacağı belli değil. Yapımcılar Büyücünün Yeğeni'ni de düşünüyor. Yani daha çelişkideler.

Ceddry Edain

Çevrimdışı Bonthey

• 900
  • Behtül
    • Profili Görüntüle
    • Kavuniçi Mavi
« Yanıtla #43 : 21 Şubat 2011, 16:06:28 »
Ama imdb listesinde var? Onun listede olması filmin %70'ini resmileştirir.

Çevrimdışı simkalaba

• **
  • 146
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 21 Şubat 2011, 18:25:18 »
O bence öylesine bir sayfa. Çıkış tarihi de 2011. Bu biraz saçma değil mi? Hala yapımcılarla görüşülüyor. Ve hepsi kararsız.
Spoiler: Göster
 Bence Büyücünün Yeğeni yapılsın. Gümüş Sandalye ve Son Savaş'ta Andrew Adamson geri döner belki...

Ceddry Edain