Kayıt Ol

Neverwinter

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Neverwinter
« : 08 Haziran 2011, 01:00:48 »

Neverwinter. Cyrptic Studios tarafından geliştirilen DnD 4e sistemi tabanlı, Co-Op ve Multiplayer  olarak tasarlanan rpg oyunu. Foundry adlı bir campaign editörü ile birlikte geleceği söyleniyor. Mevcut iki resimden bu editörün başarılı olacağını düşünmeden edemiyorum. Online bir oyun olacak ancak şimdilik ödeme kısmının nasıl olacağı belli değil.

http://www.playneverwinter.com/
#rekt

Çevrimdışı Vega

• 1023
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neverwinter
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2011, 01:13:56 »
Bir de şöyle bir şey gördüm internette gezinirken; Dungeons&Dragons, Facebook'da Heroes of NeverWinter adında bir oyun tasarlıyormuş. Burada oyuncular arkadaşlarıyla falan göreve çıkabileceklermiş. Eğer ücreti öğrenci bütçesini aşacak bir şey olursa, bununla idare edeceğiz artıkın  :bonus

Çevrimdışı Maedhros

• **
  • 200
  • Rom: 2
  • hmm akraba katli mi? bayılırım!
    • Profili Görüntüle
Ynt: Neverwinter
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2015, 20:20:07 »
Şu an indiriyorum 2016'da EU'da çıkmasını beklediğim (ismi saklı) oyunumu bu oyunu oynayarak bekleyeceğim. Umarım 1-2 ay idare eder beni. Aslında LotR'dan daha fantastik evrenlere gelemem, sıkar beni. Yani hani sürekli fantastik canavarlı evrenleri pek sevemiyorum ama deneyeceğim bir de ben genelde okçu ya da savaşçı tarzı, fiziksel hasar vuran karakterler oynardım bu oyunda büyü hasarı vuran türlere yönelmeyi düşünüyorum. Öyle..
"O çılgınlık anında Iluvatar üzerine ant içtik kardeşim.
Eğer sözümüzden dönersek Sonsuz Karanlığı çağırmış olacağız.
Ve söyle bana, o zaman bizi kim kurtaracak?"