Kayıt Ol

Ödüllü Canlı Yayın Yarışması ve Radyo Programı

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ödüllü Canlı Yayın Yarışması ve Radyo Programı
« Yanıtla #60 : 11 Şubat 2013, 21:23:27 »
Çekilişi gerçekleştiriyorum :).

Çekilişimiz, tıpkı yayındaki gibi, şöyle gerçekleşecek: Buraya mesaj atma sıranız sizin sıra numaranız olacak ve frpchat'ten toplam kişi sayısını içeren bir zar atacağım (1d6). Gelen numara kazanan kişinin sıra numarasını belirleyecek. Ayrıca ss alacağım u_u.

1. Rhonin.
2. LegalMc
3. EmpatAİD
4. Ryld Argith
5. Legend
6. KoyuBeyaz

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
Ödüllü Canlı Yayın Yarışması - +1 Kitap - Kazanan
« Yanıtla #61 : 11 Şubat 2013, 21:29:16 »
Kazanan arkadaşımız Rhonin oldu! Kendisini kutluyoruz! Adres bilgilerini, adını soyadını özel mesajla bekliyorum :).

Çevrimdışı Rhonin

• **
  • 115
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 11 Şubat 2013, 22:11:56 »
Ay kenan bey ne yapacağım ben şimdi.Çok mutlu oldum yayına katılmayı gerçekten çok isteyip katılamamıştım.

Çevrimdışı Gilderoy

• 416
  • Rom: 6
    • Profili Görüntüle
    • Kuyutorman
« Yanıtla #63 : 12 Şubat 2013, 16:32:31 »
Güzelim yayını kaçırmışım. Bilgisiyle ve şansıyla kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Bir bakışta okuyun inşallah :).
to see world in a grain of sand
and a heaven in a wild flower
hold infinity in the palm of your hand
and eternity in an hour
-William Blake

Çevrimdışı teo

• *
  • 3
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 12 Şubat 2013, 18:08:50 »
Kitabım sabah elime ulaştı. Hazal Hanım zahmet edip kaplamış falan da sağolsun. Kendimi biraz mahçup hissettim gerçi, bu siteye hiçbir şey vermedim sadece birkaç radyo programını dinleyip şans eseri birinde ödül kazandım. Tekrar teşekkürler emeği geçen herkese.

Kitap da güzelmiş, yarıladım.

Çevrimdışı Acmert

• **
  • 268
  • Rom: 24
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 12 Şubat 2013, 18:29:27 »
Benim de kitabım elime ulaştı. Gerçekten kazandığım en güzel ödüllerden biriydi. Teşekkür ederim.

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #66 : 12 Şubat 2013, 18:37:28 »
Yayında Yaşlı Adamın Savaşı serisi için en sona kadar beklemek zorunda kaldım, soru da bilmediğim yerden gelince, kaldım öyle yani. Bu başlığa da hiç yorum yapmayıp takip etmediğimden dolayı son kitabı da kaçırmış bulunmaktayım. Aslında maksat kitap değil, onu herkes gider alır, ama Rıhtım'dan bir hatıra olması amacıyla iyi olurdu. Olmadı. Kısmet değilmiş. Bir dahaki sefere artık.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 12 Şubat 2013, 19:02:58 »
Kitaplar çoğunuzun eline geçmiş, zahmet etmeyip buradan teşekkür ettiğiniz için de ben sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim :). Umarım hepiniz kazandığınız kitapları beğenerek okursunuz.

Denaro Forbin, merak etme ^^. Yakın zamanda başka kitaplar da dağıtacağım. Çünkü İthaki geçen defaki listemin tamamını vermedi *-*!

Çevrimdışı Denaro Forbin

• 2114
  • Rom: 54
    • Profili Görüntüle
    • Bilimkurgu Kulübü
« Yanıtla #68 : 12 Şubat 2013, 19:11:14 »
Denaro Forbin, merak etme ^^. Yakın zamanda başka kitaplar da dağıtacağım. Çünkü İthaki geçen defaki listemin tamamını vermedi *-*!

İşte bu güzel haber. Hazal Çamur imzalı bir Rıhtım hatırası hiç fena olmaz.

Çevrimdışı KingKiller

• 519
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 12 Şubat 2013, 19:31:27 »
Hazal abla'dan imzalı ikinci kitabımı almış oldum :D Gerçekten çok özene bezene kaplanmış olarak geldi. Ama Hazal abla, keşke hepsini imzalasaydın :D Şaka yapıyotum tabi. Buradan tekrar teşekkür ediyorum.
“Ona reddedemeyeceği bir teklif sunacağım” ( Don Vito Carleone)

Çevrimdışı safir

• **
  • 57
  • Rom: 3
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 12 Şubat 2013, 19:42:22 »
Ben de kitabımı elime aldım ve okumak için sabırsızlanıyorum. Gözüm gibi bakacağım, bu güzel hediye için teşekkür ederim. :) 

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 12 Şubat 2013, 20:00:54 »
Allah Allah, bana niye gelmedi o zaman? Gün içerisinde çok kısa bir zaman için dışarıda bulundum, sonra hep evdeydim zaten. Acaba o evde olmadığım zamanlarda mı gelmişler? Bunu öğrenmenin bir yolu var mı Hazal abla? Varsa özel mesaj yoluyla konuşalım lütfen.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 12 Şubat 2013, 20:10:07 »
Allah Allah, bana niye gelmedi o zaman? Gün içerisinde çok kısa bir zaman için dışarıda bulundum, sonra hep evdeydim zaten. Acaba o evde olmadığım zamanlarda mı gelmişler? Bunu öğrenmenin bir yolu var mı Hazal abla? Varsa özel mesaj yoluyla konuşalım lütfen.

Adresi bulamasalardı beni ararlardı. Bir sorun olduğunu sanmıyorum. Paketin üzerine cep telefonumu yazmıştım çünkü. Bugün birinizin evini bulamadılar ve beni araladılar. Sonradan durumu halletik. Arkadaşa da ulaştı. Eğer geç saate kaldıysa yarın getireceklerdir.

Çevrimdışı TheSpell

• 826
  • Rom: 16
  • Dovie'andi se tovya sagain.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 12 Şubat 2013, 20:12:38 »
İyi bari, benim evde olmadığım o zaman diliminde gelselerdi çıldırırdım herhalde. Neyse, bir kere daha şansımı saygıyla anıp (!) beklemem gerekecek anlaşılan. Teşekkürler.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 12 Şubat 2013, 20:15:29 »
Öyle deme. Kargo takibine baktım da şu anda Şirinyer Şubesi'ne ulaşmış. Şu anda da şubedeymiş.

Bu arada bana teşekkür edern herkese rica ederim :). Dilerim hepiniz iyi günler okur ve seversiniz kitaplarınızı.