Kayıt Ol

Ön Sevişme

Çevrimdışı zçaiqü

• **
  • 76
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ön Sevişme
« : 03 Ocak 2012, 19:14:59 »

Beyaz kravatlı adam avazı çıktığı kadar bağırıyordu koşarken: ‘’O..spu çocuğuuu !!!’’

Siyah kravatlı adamın suratında garip bir ifade belirdi. Korku, gözlerinden, dudaklarından hatta ve hatta saç tellerinden sızıp gömlek cebine doluyordu. Oradan mevsime, oradan geçmişe…  Bir sokak kedisi saklandı gecenin içinde, kahve rengi ve pis nefesiyle. Siyah kravatlı adamın gözlerine bakıyordu dişiymişcesine. Sol çaprazındaki binanın, loş ışıklı dairesinde vuku bulan bir ön sevişme, polis sirenlerinin ‘’vurdum duymaz’’ introsu ve vesaire. Siyah kravatlı adam, ağlamıyordu bile.

Beyaz kravatlı adam elindeki bıçağı tüm gücüyle sapladı. İleri ! Daha da ileri ! Çok ama çok terledi. Bıçak, önce beyaz gömleği deldi, sonra beyaz fanilayı geçti. Siyah kravatlı adam, midesi kanlar içinde yere yığıldı. Bıçak ‘kan’la beslenen bir ağaç gibi, ‘kar’ beyaz topraklarda meyve verdi.   

İşte tam bu sırada simsiyah gökyüzü, rengarenk havai fişek gösterileriyle gündüze boyanmaya başladı ! İnsanlar, kahkahalarca bahtiyar insanlar döküldü caddeye. Sürekli ilan ya da duyuru kusan sokak hoparlörleri, hoş melodiler üflemeye başladılar kente. Bütün gangsterler ve uyuşturucu bağımlıları kucaklaştılar birbirleriyle. Ağaçlarda kırmızı, mavi, turkuaz… Her renkten kurdeleler…

Siyah kravatlı adam avazı çıktığı kadar bağırıyordu yatarken: ‘’Niye lan ! Niyee !!!’’

Beyaz kravatlı adam kediye sarıldı, siyah kravatlı adam asfaltın beline.
Kollar nafile.
Ha bitti ha bitmek üzere,
Ön sevişme !

H. Barış Beledin
cellde.tumblr.com

Çevrimdışı Alorka Greenleaf

• 603
  • Rom: 6
  • End of the Ergenism
    • Profili Görüntüle
    • f
Ynt: Ön Sevişme
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2012, 23:00:41 »
Güzel. Çok seviyorum kafiyeli düz yazıları. :) Devamı olacak mı?

Çevrimdışı zçaiqü

• **
  • 76
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ön Sevişme
« Yanıtla #2 : 07 Ocak 2012, 00:49:41 »
Bilmiyorum. Teşekkür ederim milyarlarca kez.