Kayıt Ol

Hearthstone

Çevrimdışı Fiddler

• 565
  • Rom: 32
  • Bazen Herkes Duysun Diye..
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
Ynt: Hearthstone
« Yanıtla #30 : 14 Nisan 2015, 21:34:07 »
Ve Hearthstone iPhone'a geldi...

(android telefonlara da ya geldi, ya eli kulağında)

Saatleri Ayarlama Enstitüsü okuyalım..

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 15 Nisan 2015, 00:55:14 »
Ve Hearthstone iPhone'a geldi...

(android telefonlara da ya geldi, ya eli kulağında)

iPad'de çok tatlı oluyor da iPhone'da, bilemedim. :P Zaten iPhone'um da olmadığı için bu beni pek ilgilendirmiyor gerçi. :D
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı muaet

• **
  • 215
  • Rom: 12
  • Carai an Ellisande!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 15 Nisan 2015, 01:12:43 »
Andoride de gelmiş durumda. Bugün Lg G2 ile test ettim, başarılı.
“My father used to say that there are two kinds of people in the world,” Kaladin whispered, voice raspy. “He said there are those who take lives. And there are those who save lives. I used to think he was wrong. I thought there was a third group. People who killed in order to save.” He shook his head. “I was a fool. There is a third group, a big one, but it isn’t what I thought. The people who exist to be saved or to be killed…The victims. That’s all I am.”

Çevrimdışı Nightmare

• 627
  • Rom: 8
    • Profili Görüntüle
    • Saklı Günlükler
« Yanıtla #33 : 15 Nisan 2015, 06:44:49 »
Andoride de gelmiş durumda. Bugün Lg G2 ile test ettim, başarılı.
Oh ne sonunda!
Söylediğin iyi oldu bu arada ne zaman çıktı bilmiyorum ama 1 milyon indirme olmuş bile.

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • Rom: 3
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #34 : 15 Nisan 2015, 09:11:14 »
Tamamen küçük ekranlar için yeniden tasarlanmış ve ilk yorumlara göre optimizasyona baya kafa yormuş gibi görünüyor Blizzard. Oyun yağ gibi akıyormuş abiyane tabirle :)

Bu bahaneyle forumda oynayan kişi sayısı biraz artarda turnuvaya başlarız belki  :fight:
Söz sessizlikte, ışık karanlıkta...

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
  • Rom: 2
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 16 Nisan 2015, 23:01:36 »
T50'im de biraz ağır da olsa açılıyor ve ilk adroid cihaz ile galibiyet alınca verdiği desteden golden Alexstrasza çıkmasıyla da fazlasıyla mest etti :D Tabi Alexstrasza gidip Sylvanas geldi o ayrı mesele :D

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #36 : 16 Nisan 2015, 23:05:59 »
ilk adroid cihaz ile galibiyet alınca verdiği desteden golden Alexstrasza çıkmasıyla da fazlasıyla mest etti :D Tabi Alexstrasza gidip Sylvanas geldi o ayrı mesele :D

benden bir cacık çıkmadı ya.. varsa yoksa tırt kartlar..

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 16 Nisan 2015, 23:18:17 »
Valla bana bu aralar golden kartlar veriyor arada sırada, ben de yakıp yakıp kart çıkartıyorum :D Paladin destem bitti zaten bi eksiği yok bence. Diğer desteleri kuracam bundan sonra.

Çevrimdışı Marius

• 1109
  • Rom: 31
  • poor misguided fool
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Nisan 2015, 08:54:42 »
İndirdim dün gece, allah sizin belanızı versin, dersim falan var olum benim. Daha da bişey demiyorum...
After I count down, three rounds, in hell I'll be in good company.

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #39 : 17 Nisan 2015, 09:10:56 »

Fiddler bizi oyalıyorsun kaç zamandır, belliki kafandaki desteyi yapamıycaksın :) başlayalım turnuvaya :D

Çevrimdışı Grayswandir

• 815
  • Rom: 14
  • You may have heard of me.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #40 : 17 Nisan 2015, 11:24:06 »
Alexstrasza falan ne bunlar böyle, bana epic bile çıkmıyor ya. Paramız yok ki 40 pack alalım, çok pahalı lan )):
In the beginning the Universe was created.
This has made a lot of people very angry and been widely regarded as a bad move.

#hayır

Çevrimdışı zaujas

• **
  • 204
  • "Gölgesiz Bulut"
    • Profili Görüntüle
    • Kenan Demir Blog
« Yanıtla #41 : 17 Nisan 2015, 11:39:10 »
oyunun en eğlenceli ve parayla satılamasına rağmen en adil tarafı packler :) çünkü 200 lira harcasanız bile legendary çıkmayabiliyor ama günlük görevden birktirdiğiniz altınlarla aldığınız packten bir epic bir legendary çıkabiliyor.

Bana tek legend Tirion Fordring geldi ama paladin sevmediğim için dusta dönüştürdüm :D Aslında çok sağlam bir legendary ama kıydım ona evet yaptım bunu :)

Druid oynadığım için Cenarius bekliyorum :(

Çevrimdışı M.K.Immortal

• **
  • 290
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 17 Nisan 2015, 13:37:00 »
Ben de kuruş harcamadım oyuna ki aman diyim vermeyin zaten. Tıpkı oyunun kendisi gibi kartlardan ne çıkacağı da şansa bakıyor. Yine de uzun süre çöp çıkınca destelerden arada bir keyiflenin diye bile bile güzel kart veriyor gibi :D Bakmayın siz alex malex geldi diyorum ama kaç tane pack açmışımdır içinden çöp çıkan. Her gün düzenli oynayıp, sadece görev yapıp, nadiren arenaya giren biri olarak 3 legend'ım oldu. (Epic var ama sanırım 10 tane falan :P ) Dediğim gibi şans oyunu sonuçta, daha geçende basic deck Mage alaşağı etti beni. Mage'nin basic kartlarının da maşallahı var gerçi ama demem o ki; sabır dostlar sabır :D

Çevrimdışı Fiddler

• 565
    • Profili Görüntüle
    • A. Orçun CAN
« Yanıtla #43 : 17 Nisan 2015, 13:48:31 »

Fiddler bizi oyalıyorsun kaç zamandır, belliki kafandaki desteyi yapamıycaksın :) başlayalım turnuvaya :D

Valla oyalamıyorum.. Çok yakında ayrıntıları paylaşıcam.. Marius'u da kitlemişiz hem bak ne güzel olmuş.

Çevrimdışı Quid Rides

• **
  • 399
  • Rom: 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 17 Nisan 2015, 13:51:13 »
İndirdim dün gece, allah sizin belanızı versin, dersim falan var olum benim. Daha da bişey demiyorum...

Tebrik ediyorum söylemek istediğim herşeyi tek cümle ile ozetlemissin. :) Birde biri bana oyun hakkında ipuçları verebilir mi? Mesela havuz ne? Sonra kartlari upgrade edebiliyor muyuz? vs vs. Aklıniza gelen her türlü ipuna açığım :)
http://turanmemre.wordpress.com/
Bana dönek demiş itin birisi
Açığım ne imiş sor hele hele