Kayıt Ol

Steam ve Diğer Platformlar - Son Haberler!

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • Rom: 59
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
Steam ve Diğer Platformlar - Son Haberler!
« : 05 Ekim 2010, 22:52:35 »
Steam üzerindeki gelişmeleri, indirimleri filan buraya yazın. :) Herkesin haberi olsun.

L4D ve L4D2'yi içeren L4D Bundle 10 dolar gibi süper bir rakama indirilmiş durumda. Herkese tavsiye edilir.

http://store.steampowered.com/sub/2487/
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Rom: 96
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
    • Yorgun Savaşçı'nın Günlüğü
Ynt: Steam - Son Haberler!
« Yanıtla #1 : 21 Aralık 2010, 13:56:19 »
Steam’de yılbaşı indirimleri başladı!

Dijital dağıtım sektörünün önde gelen dağıtıcısı Steam, bu yıl da tıpkı önceki yıllarda olduğu gibi müthiş yılbaşı indirimleri ile bizlerle.

İndirim deyip geçmeyin. Kimileri %50′ye, kimileri %75′e kimileri ise %90′a varan bu indirimler sayesinde gözlerinizi yuvalarından oynatacak fiyatlar çıkmış ortaya. Örneğin tüm F.E.A.R. oyunlarını tek bir paket halinde 40$ yerine 10$’a, Battlefield Bad Company 2 gibi muhteşem bir oyunu 30$ yerine 10$’a, Efsanevi DeusEx serisini 20$ yerine (sıkı durun) 3$’a almak mümkün!

Listede dikkat çeken diğer oyunlar şöyle;

Prince of Persia: Forgotten Sands 7,49 $
    Portal : 3,74$
    Civilization IV Complete Set : 6,24$
    Bioshock : 4,99$
    Star Wars: KOTOR : 4,99$

Bitmedi! Bu indirimler sadece bugün için geçerli olanlar. Önümüzdeki 2 hafta boyunca yani 2 Ocak 2011′e kadar her gün farklı oyunlarda müthiş indirimler bizi bekliyor olacak. Siz, siz olun her gün siteyi kontrol etmeyi unutmayın.

http://store.steampowered.com/

Şimdiden mutlu yıllar oyun severler!
Jackal knows who you are,
Jackal knows where you are.
Try to hide if you dare.
Do your best, i don't care.

Çevrimdışı Baal Adramelech

• 1837
  • The Hermit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Aralık 2010, 16:14:07 »
Civ 4 alan olursa haberim olsun. :P
#rekt

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2011, 11:17:05 »
Bioshock 2 mi? 5 Dolar mı?  :hıö  :blink

http://store.steampowered.com/sale/2kgamesmafia

Try to hide if you dare.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Temmuz 2011, 12:06:40 »
Koşun, Steam'de yaz indirimleri başladı! Hem de %50 ila %75 arasında indirimler var. Oblivion 6,80$ mesela. Eğer hala oynamadıysanız eşsiz bir fırsat. Borderlands tüm ek paketleriyle 7,50$, Back To The Future: The Game, tüm bölümler bir arada 12,49$  

Back to the Future'ın ilk bölümünü oynamıştım ve tadı damağımda kalmıştı doğrusu ^^ Bir de Tiny Bang Story var ki adventure-puzzle severlerin kesinlikle kaçırmaması gereken bir oyun. Machinarium'u oynayıp da doyamayanlar mutlaka demosuna bir göz atsın. Onun fiyatı da sadece 3,40$!

Sanırım bugün benim para harcama günüm.  Hem de ikinci kez...  Böhü!  :üü
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2012, 11:53:08 »
Eğer bağımsız yapımları benim kadar seviyorsanız Steam'in bugünkü indirimi sizin de yüzünüzü güldürecek demektir. Çünkü şimdiye kadar çıkmış neredeyse tüm kaliteli indie oyunlarda %50 - 80 arası indirim var.

Eğer kişisel tavsiyemi sorarsanız Braid (her şeyin başlatıcısı), Stacking (Long Live Tim Schaffer!) ve Costume Quest (Çok şeker ve bir o kadar da bağımlılık yapıcı) aralarında en iyileri. Dungeons of Dredmor, Super Meat Boy ve Avadon'un da pek çok seveni var. Belki ilginizi çeker.

Ha, unutmadan; Metro 2033'de sadece bugüne özel olarak 4,99$.
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2012, 18:34:28 »
Steam'in çok beklenen yılbaşı indirimleri dün itibariyle başlamış. Her zamanki gibi %75'e varan indirimlerle gözlerimizi yuvalarından uğratmaya ve cüzdanlarımızdaki son meteliğe göz koymaya devam ediyorlar. 50 Dolarlık Prince of Persia paketi 12 dolara satılır mı yahu? İnsaf!!

http://store.steampowered.com/
Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Rom: 1
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2012, 18:50:33 »
Siftahımı dün indirimler başlar başlamaz yaptım. Batman: Arkham Asylum'u game of the year edition olarak 5 dolara aldım. Mutluyum!

Her gün geri sayımlara bakıp günün indirimlerini takip etmeye devam ediyorum. O koskoca Prince of Persia serisinde feci gözüm olduğu gibi yapımcı paketlerinde koca THQ paketi sadece 24.99 dolar. Kazancımız ise 167.30 dolar *-*.  İçinde Dawn of War oyunlarından Metro 2033'e, Darksiders 1-2'den Company of Heroes'a kadar yok yok!

Of ya steam bütün bütçemi sömürecek -_-'. Neyse ben Arkham Asylum'u aldım en azından. Darısı Dishonored ve Mark of the Ninja'nın başına.

Çevrimdışı KoyuBeyaz

• 2753
  • Rasyonalist dominant.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2012, 18:53:38 »
Arkham City'yi Türkiye'ye satmamak gibi epeyce sövülesi yanları olsa da... >.>
Uzay elbisemle kavgaya hazırım.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2012, 19:12:35 »
Ben de siftahı Deus Ex: Human Revolution ve The Secret of Monkey Island ile açtım. Şimdilik pusuya yattığım oyunlar ise Witcher 2, To The Moon, Fallout: New Vegas ve Magic The Gathering. Arada sürpriz isimlerin çıkacağını da düşünürsem kartımın limitlerini zorlayacağım kesinleşti. :P

THQ paketi beni de çok cezbetti. THQ'nun iflasını açıklamasının bu indirimdeki etkisi büyük oldu galiba. Geçen Humble Bundle'da çoğu oyununu saflarıma katmasaydım (ve onlarla eğlenmem gayet zamanımı alacaktır) üzerine atlardım. :D

Bu arada Arkham City'ye ve daha bir çok oyuna bölge sınırlaması getirenleri çok pis kınıyorum. Zamanında Alpha Protocol için yaptıklarında çok içime oturmuştu, bir de şimdi oturdu tam oldu. :P
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı mit

• *
  • 5536
  • Kronik Anakronik
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 22 Aralık 2012, 02:10:47 »
Psychonauts'ı hala oynamadıysanız eşsiz bir fırsat hemen ana sayfadan size göz kırpıyor. Zaten bu oyunu oynamadım diyen oyuncular bir zahmet kafalarını kuma gömsün, gözüme gözükmesin bir müddet. Çünkü öyle şahane, öyle muhteşem, öyle yaratıcı bir oyun bu kadir kıymeti bilinmeyen şaheser.

Psişik güçlere sahip çocukların gittiği bir yaz kampına dahil olan genç Razputin hem yeteneklerini kullanmayı öğreniyor hem de kampta meydana gelen esrarengiz olayları çözmeye çalışıyor oyunda. Oyunu ilginç kılan şeyse başkalarının beyinlerine girip onların iç dünyasını görebilmemiz. Mesela müziği çok seven bir hocanın beynine girersek kendimizi uçuk bir diskoda, eski bir savaş gazisinin beynine girersek çarpık bir savaş alanında buluyoruz. Oyun boyunca birbirinden farklı onlarca insanın beynine girip acayip mekanlarda buluyoruz kendimizi. Hele bir de deli hastanesine düşüp delilerin zihinlerini kurcaladığımız bölümler var ki sormayın gitsin!

İnanılmaz bir görsel şölen, inanılmaz bir yaratıcılık ve inanılmaz bir eğlence. Hem de Monkey Island tarzı espriler de gırla gidiyor. Eee, ne de olsa Tim Schafer imzası var altında.

Üstelik sadece 2,5 dolar...

Alın!

http://store.steampowered.com/app/3830/

Try to hide if you dare.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 22 Aralık 2012, 12:34:58 »
Yapma abi! Yapma bak feci arada kaldım T_T. Bir de Bioshock var tabii. Hem oy verdim ve indirime girdi hem de hala almıyorum :P. Oynarken korkar mıyım diye çekincelerim var lasdkfjasşdf. Bloodrayne gibi çocukluğumu yakan, travmatik deneyimlerim var.

Bu arada Witcher 2 %60 indirimle 11.99 dolar. Ben bunu hiç %75'te görmedim yalnız, bakalım bu yıl düşecek mi.

Devil May Cry adlı güzel senaryolu, klasikleşmiş oyunumuzdan 3: Special Edition ve 4, 6.79'muş ayrıca. Ben hala nasıl olur da 3'ün yanında aşırı kolay kalan 4'ün 3'ten çok daha yüksek puanlı olduğuna şaşıyorum. 4 o kadar basitti ki, bosslar çatır çutur kesilince eah diyip kapatıp bitirmeye bile tenezzül etmedim.

Çevrimdışı daifunka_vc

• 618
  • Rom: 20
  • Kronik Öğrenci
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Aralık 2012, 12:47:01 »
Psychonauts'ı hala oynamadıysanız eşsiz bir fırsat hemen ana sayfadan size göz kırpıyor. Zaten bu oyunu oynamadım diyen oyuncular bir zahmet kafalarını kuma gömsün, gözüme gözükmesin bir müddet. Çünkü öyle şahane, öyle muhteşem, öyle yaratıcı bir oyun bu kadir kıymeti bilinmeyen şaheser.

Uzun bir süre önce yine Humble Bundle'la kapattığım (ya ne beleşçi adammışım arkadaş. :D) geçen güne kadar da kütüphanemde olduğunu unuttuğum oyundu. Zaten yüklemeye niyetliydim, bu sözün üzerine yapacak bir şey yok artık. :P

Yapma abi! Yapma bak feci arada kaldım T_T. Bir de Bioshock var tabii. Hem oy verdim ve indirime girdi hem de hala almıyorum :P. Oynarken korkar mıyım diye çekincelerim var lasdkfjasşdf. Bloodrayne gibi çocukluğumu yakan, travmatik deneyimlerim var.

Bu arada Witcher 2 %60 indirimle 11.99 dolar. Ben bunu hiç %75'te görmedim yalnız, bakalım bu yıl düşecek mi.

Hımm... Aniden karanlıktan fırlayan düşmanlar korkutuyorsa bilemeyeceğim de karanlık ve bunaltıcı bir atmosferi olmasına rağmen çok da korkutan bir oyun olarak kalmamış aklımda Bioshock. Bioshock'u oynayalı çok oldu ama, tam da bilemedim şimdi. :D

%75 gelmişti geçen indirimlerde. Bu sefer de gelir gelir.

Bu arada Humble Bundle deyip duruyorum, şu anda da devam eden bir paket var. 6,39 doları geçerek (yoksa DD ve LoG pakete dahil değil.) Shank 2, Closure, The Binding of Isaac, Snapshot, Legend of Grimrock, Dungeon Defenders oyunlarına ve Indie Game: The Movie adlı belgesele ulaşabiliyorsunuz. (Oyunların hepsi Steamworks bu arada.)
http://www.humblebundle.com/
There are two secrets to becoming great. One is never to reveal all that you know. - PS:T

Çevrimdışı Lordmuti

• 1123
  • Rom: 35
  • Time is a drug. Too much of it kills you.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 22 Aralık 2012, 13:41:46 »
Dishonored ve Darksiders da %50-%75 indirime girdiler. Steam, zavallı oyuncuların cüzdanlarını sömürmeye devam ediyor. Ne alsam karar veremiyorum. Rayman şöyle güzel bir indirime girerse çok sevineceğim. Lego Lotr'u da almayı düşünüyorum. Milli piyangodan ikramiye falan çıksa aslında çok süper olurdu.

İlk Bioshock'taki oyun başında girdiğimiz o hastaneli bölümden korkmuştum ben çok. Ve Big Daddy ile Little Sister'lardan da tırsmıyor değilim her gördüğümde.

İmparator olmayı canım kolay mı sandın?
Dünyaya kazık çaktım duyulsun adım.

Çevrimdışı Fırtınakıran

• *
  • 8351
  • Unique Ravenclaw
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Aralık 2012, 13:47:18 »
Bioshock'ta arada kalmaya devam ediyorum o zaman -_-.

Ya Dishonored'ın indirimi bana yaramıyor bir türlü :(. Biraz daha düşse ne olur... Öte yandan Darksiders Franchise paketi harika. Muhteşem değil ama ilginç bir senaryosu ve eğlenceli bir oynanışı var. Benim gibi hack'n slash seviyorsanız oynamaya değer. İkinci oyundaki Death'i, ilk oyundaki War'dan daha çok sevdiğim de bir gerçek. Güzel replikleri de var, ses tonu da bana göre gayet uygun olmuş. Ayrıca dıgıdık dıgıdık at sürmek de hoş oluyor. Adamlar mahşerin 4 atlısı, olsun o kadar tabii.