Kayıt Ol

Öztürk

Çevrimdışı em_dan_rup

• 992
  • Rom: 4
    • Profili Görüntüle
Öztürk
« : 05 Ocak 2008, 21:15:00 »
Öztürk İlmaz, (d. 23 Temmuz 1976), müzisyen. Müzik kariyerine lise yıllarında kurduğu "Sigara" adlı müzik grubuyla başladı. Daha sonraları "Abflex" ve "Kronik" gruplarıyla çalışmalara devam etti. Bunları, 1997 yılında Erol Köse prodüksiyondan çıkan ilk albümü "Güneş Sensiz Doğacak" izledi. Albüm çalışmasından sonra Deniz Yılmaz 'la beraber beste çalışmalaraı yaptı.

Bu çalışmalardan "Dağlar Dayanmaz" adlı şarkı Demir Demirkan 'ın ilk albümünde yer aldı. Yine Deniz Yılmaz 'la beraber yaptıkları "Dön Bana" adlı şarkı Asrın Tuncer 'in albümünde yer aldı.

Bu ortak çalışmalar eşliğinde 1997 yılında oluşturdukları "Vasiyet" adlı albüm için çalışmalar başladı.

Şu anda 3. albümünün çalışmalarını yapmaktadır. Sonbaharda 3. albümünü çıkartacaktır.

Öztürk'ün 3. albümü "ÖZTÜRK" kasım 2007 de raflardaki yerini aldı.

Mastering'in İngiltere'de yapılan Albümün 10. Parçası olan Ben Uyurken'de ise Öztürk, Özlem Tekin ile yaptığı düet ile dikkat çekiyor.
Geri mi dönücem :P

Çevrimdışı Lucilla Clarté

• 935
  • Rom: 5
    • Profili Görüntüle
Ynt: Öztürk
« Yanıtla #1 : 13 Haziran 2008, 00:07:19 »
Aman Tanrım o nasıl bi şarkıdır öyle..

'bıraktığın izler tam karşımda dururken, acıtmıyor canımı sözlerin kadar gölgeeeen..' diye devam eder, ederken de beni öldürür. Dinlenmeli kesinlikle.

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 13 Haziran 2008, 00:24:27 »
Aman Tanrım o nasıl bi şarkıdır öyle..

'bıraktığın izler tam karşımda dururken, acıtmıyor canımı sözlerin kadar gölgeeeen..' diye devam eder, ederken de beni öldürür. Dinlenmeli kesinlikle.

yeap. :yup aynen katıldım bu yoruma :P (barış saolsun :P ) çok güzel şarkııığ  :klp
gitmeee asla sana dememmmm burda kaaal vazgectım artık sendennn.. =P

Çevrimdışı Rüya

• **
  • 226
  • Rom: 0
  • ~ röya. *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2008, 08:39:56 »
Lanet olsun <.< Koskoca şehirde bi albümünü bulamadım ya <.<
O nedir? O nasıl bi tutkudur?
Oooo süperdir :P Ooo harikadır :P