Kayıt Ol

Parça Parça

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
  • Rom: 0
    • Profili Görüntüle
Parça Parça
« : 06 Şubat 2008, 16:03:32 »
07 Eylül 2007 Cuma, 21:34:50

En imkansız hayaldin sen. Asla olmayan mucize. Ağustosta kardın. Tatlı nisan yağmuru.. Bilinmeyen sehirdın sen kesfe muhtaç. Kapalı bır kutu, filiz veren cicek. Sürükleyici roman, hüzünlü sarkı, ıslak öpücüklerdin sen.

Kimseye ait degildin, bağımsızdın. Oysa herkes sana baglıydı. Bagımlıydı. Hiç istemedin , sevilemeyen biri olmaya calıstın. Ama hayatta bir bunu basaramadın.

Kücük bir kızın kaçamak bakışlarıydın, dondurucu soğukta içimi ısıtan güzel buharlı kahve..Her seydin sen. Herkestin. Gercektin. Hayal olamayacak kadar gercek.

Sen.Ah.

Lanet olsun.

11:41 05.01.2008

sözler sen kokuyor,sayfalar mevsimler sen.gittin ya artık her şey senden.kaldım ya artık her sey gidenlerden.sarkılar
senınle benım..sözler ıkımızın..masada bır mektup kırıntısı senın ıcın.bakıslarım sana bakıyormus gıbı,olusum senın ıcınmıs gıbı.
her damla kanım yolunu kazıyor.gerı donersen dıye nehırlerımı akıttım ugurunda olen bır mezar senı beklıyor.kanlarım gozyaslarımla dans edıyor.
toprak yagmurmuscasına alıyor.yolun kazınıyor..mezarım sana aglıyor.ölumeme bır senı kaybetme kalmıstı,sımdı hersey bıttı.
kanımın nadıde cıceklerı bıtıyor mezarlarımızda.sen benı öldürdün ya benle bırlıkte sen de oldun.yasadıgımız her hatıra,yasattıgımız her ınsan
umutlarımız,hayallerımız,yalan askımız öldü.sımdı kaybedenler arkada kalmıslar mezarlıgındayız.

telefon sana atılmıs mesajların telefonu.kalemler sana yazılan sözlerin,şiirlerin.

yasadıklarım sen kokuyor senınle.

yasam senınle yasanmıslıkların,terkedısının.ayrılıklarımız barısmalarımızın uzerıne.

saclarım senın oksaman,gozlerım senın bakmanın.hayallerım senınle yasananların.

dokunuslar senın,hısler senın.ozlem bıle buram buram sensızlıkken.

11:56 05.01.2008

Inanmak gerektı ya ıyıye guzele ıstemek gerekırdı savasmak ugrunda.Belkı de benım problemım ınanılacak ınsanlarla.
Kım neyı hakkedıyor,ben ne kadar hakkını verıyorum,hayat bu felsefeye ne kadar yatkın.ne halt bılıyoruz da felsefe yaptık.Garıp.

12:09 08.09.2007

Ne de guzel oldu boyle. Her sey acıga kavusunca. Oldugumu yuzume bakamayarak soyleyınce. Tum ıyı nıyetınle. Butun cırkınlıklerınle. Benı gozu yaslı soruları cevaplanmıs bırakınca. Belkı bu sefer vazgecer aptal kalbım senden.

Bıttıgıne soyledıklerıne ınanamadım.Oysa hıc aksını ıma etmemıstın,ama ben hep umdum.Aptal gıbı.Hayallerım yarı yolda bıraktı ıste.

Elveda mı denırdı.Sonsuza kadar.

**Yazdıgım kucuk kucuk parca parca seyler vardır benım.Hepsını burda paylasmak ve toplamak ıstedım.Farklı konular acıp kalabalık yaratmak ıstemıyorum (= Begenırsınız umarım  :-\

Çevrimdışı Jejune

• 658
  • Rom: 1
  • *LucillaClarté'm. ~
    • Profili Görüntüle
Ynt: Parça Parça
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2008, 16:11:14 »
cook guzeller canım :hug ama alıntı yaptıgım yerlerı ayrı bı sevdım :)

Inanmak gerektı ya ıyıye guzele ıstemek gerekırdı savasmak ugrunda.Belkı de benım problemım ınanılacak ınsanlarla.
Kım neyı hakkedıyor,ben ne kadar hakkını verıyorum,hayat bu felsefeye ne kadar yatkın.ne halt bılıyoruz da felsefe yaptık.Garıp.

Ne de guzel oldu boyle. Her sey acıga kavusunca. Oldugumu yuzume bakamayarak soyleyınce. Tum ıyı nıyetınle. Butun cırkınlıklerınle. Benı gozu yaslı soruları cevaplanmıs bırakınca. Belkı bu sefer vazgecer aptal kalbım senden.

Bıttıgıne soyledıklerıne ınanamadım.Oysa hıc aksını ıma etmemıstın,ama ben hep umdum.Aptal gıbı.Hayallerım yarı yolda bıraktı ıste.

Çevrimdışı Onirique

• *
  • 44
  • living is easy with eyes closed.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2008, 16:13:50 »
canım benim :oyy senin yazdıgın hcbiseye begenmedim demedim bu güne kadar :) denemez ki be :P süpersin canım anlatmaya devam et sen (=
~
Herkes ve her şey, beni yok etmek için, durmaksızın payını isteyerek, hiçbir zaman, bana el uzatmadan, yardımıma gelmeden, böyle olduğum için ve böyle kalayım diye beni severek, üstüme geliyor.
AlbertCamus

Çevrimdışı Apocalyptique

• **
  • 193
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2008, 16:18:52 »
cook guzeller canım :hug ama alıntı yaptıgım yerlerı ayrı bı sevdım :)

Sagol canım begenmene cok sevındım :oyy o birinciyi ben de cok begendım xD yazdım soyle bı ıyı yazdım lan felan :P Öhöm neyse sagolunuz Sayın Genel Mod :zuha

canım benim :oyy senin yazdıgın hcbiseye begenmedim demedim bu güne kadar :) denemez ki be :P süpersin canım anlatmaya devam et sen (=

Cunyırım benım :oyy canımsın bılıyosun =) de ıstıyosan bı  :hmm :P Sagolasın canımm  :oyy

:hemk